Atak na stronę główną!

Sprawy techniczne związane z serwisem e-poreba.pl
Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Atak na stronę główną!

Post autor: Matt » 09.03.2005, 13:16

Jakaś larwa poroniona usunęła ze strony głównej serwisu WSZYSTKIE aktualności :evil: :evil: :evil: :evil: Nie wiem komu mogło na tym zależeć ale gdybym musiał zgadywać to stawiałbym na konkurencję :evil: :evil: Teraz pracuję nad całkiem nowym systemem zarządzania serwisem i do czasu aż skończę aktualności nie będzie.
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
Cymbalista
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: Cymbalista » 09.03.2005, 13:23

Poradzisz sobie napewno :!:
Cymbalista trzyma kciuki za Administratora :wink:
Było cymbalistów wielu.....................
"Być radosnym, dobrze czynić i wróblom pozwolić ćwierkać"

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 11.03.2005, 13:35

Dzięki za te słowa :wink: Prace nad serwisem trwają :idea:
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
klops
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: klops » 11.03.2005, 17:29

to mówisz że to atak był.... a ja myslałem że to Ty wyłączyłeś żeby coś przerobić :?
chciałbym powiedzieć temu komuś żeby sie palnął w ten pusty łeb i pomyślał z 10 razy zanim cos zrobi na drugi raz, natomiast jeśli to zostalo zrobione specjalnie to może to ktoś komu zaczeło przeszkadzać to co pisze na tym forum :?: oby ci komputer wyleciał w powietrze abyś już nigdy nie mógł odwiedzić tej strony :twisted: mam nadzieje że to sie już nie powtórzy bo szkoda byłoby zaprzepaścić robote jaką Matt włożył w zrobienie tej strony...
ja również wierze w Matta i życze mu żeby sobie z tym jakoś poradził :wink:
Ludzie inteligentni często się upijają, by bezkonfliktowo żyć z idiotami...

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 11.03.2005, 18:27

No po tym co teraz powiedziałeś na pewno nikt nie śmie ponownie zaatakować nasz serwis :wink: :wink: :wink:

Awatar użytkownika
ZiGi
Mistrzu
Mistrzu
Kontakt:

Post autor: ZiGi » 05.04.2005, 19:31

A moze zostawil w bazie danych swoje IP... Pozniej juz latwo dowiedziec sie kto to jest i skad. A jak jest IP i informacje to bez problemu... ekhem...
Wiec sprawdz Matt czy nie zostawil czegos... Moze ta lama ktora ta zrobila byla tak glupia ze nawet proxy nie umiala wlaczyc!
Obrazek

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 05.04.2005, 23:48

Niestety żadnych śladów nie pozostawił. Z tego co wiem to poprzedni system newsów miał dziurę przez którą można było przejąć kontrolę nad zawartością (usuwać, dodawać, zmieniać). Niestety za późno zareagowałem.

Awatar użytkownika
ZiGi
Mistrzu
Mistrzu
Kontakt:

Post autor: ZiGi » 06.04.2005, 19:33

No tak... Jak zwykle nie dopracowanie... Wogole wlasnie slyszalem cos o dziurach phpbb... Podobno nowsze wersje sa juz lepsze, reszta to zwykle sito, no chyba ze ktos poprawil sobie na wlasna reke, ale z tym tez roznie bywa :wink:
Obrazek

ODPOWIEDZ