Gazeta

Dyskusje o literaturze, poezji, czasopismach
Awatar użytkownika
ZiGi
Mistrzu
Mistrzu
Kontakt:

Gazeta

Post autor: ZiGi » 10.08.2004, 16:17

Jaką gazetke czyatacie?? podzielmy na :
:arrow: Komputerowe

:arrow: O samochodach

:arrow: Dzienniki

:arrow: i jakieś inne które lubicie!!!!

Odpowiadajcie!!!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 10.08.2004, 16:27

Czytam tylko Wspólne Sprawy :D i z Dziennika Zachodniego część Zawiercie choć tu ostatnio nie wiele piszą o Porębie a tylko to mnie interesuje :? Do niedawna prenumerowałem też National Geographic ale przestałem bo doszedłem do wniosku, że NG w tv mi wystarczy :)
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 10.08.2004, 23:01

ello...
jeśli chodzi o gazetki to ja czytam przeważnie CKM-a...niekiedy ciekawe artykuły mają...a i przy okazji to jakiś sposób na zbicie nudy...

dziennik zachodni też przejże czasem....choć raczej żadko...

Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Post autor: Cpt_Willard » 10.08.2004, 23:07

:arrow: Newsweek
:arrow: Wprost
:arrow: Polityka
:arrow: Angora
:arrow: Dziennik Zachodni
:arrow: Nowa Technika Wojskowa

No i jeszcze od czasu do czasu CKM lub Playboy :)
"The only thing I ever saw that came close to Objective Journalism was a closed-circuit TV setup that watched shoplifters in the General Store at Woody Creek, Colorado"
Hunter S. Thompson

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 10.08.2004, 23:11

to co lubie w CKM i Playboyu ściągam sobie z netu:

:arrow: http://www.somemore.republika.pl/
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 10.08.2004, 23:26

matt...spoko stronka ... :!: :!:

też sobie teraz bedę ściągał..he he :lol: :lol: a :!: :!: co...

Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Post autor: Cpt_Willard » 13.08.2004, 10:19

Stronka średnia :? bo oprócz zdjęć nie ma nic.
"The only thing I ever saw that came close to Objective Journalism was a closed-circuit TV setup that watched shoplifters in the General Store at Woody Creek, Colorado"
Hunter S. Thompson

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 13.08.2004, 11:17

W tym przypadku zdjęcia są najważniejsze :wink:

Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Post autor: Cpt_Willard » 13.08.2004, 22:43

W tym przypadku uważam, że Playboy i CKM nie są gazetami pokroju jakiegoś tam Katza czy Wampa czy może jeszcze innych. W Playboyu i CKM-ie jest wiele ciekawych artykułów (jakby ktoś nie zauważył :) ). Jeśli chce sobie zdjęcia poglądać to od tego mam internet.
Hunter S. Thompson

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 16.08.2004, 19:10

a tak a propo gazetek..zastanawiam sie czemu nikt nie wspomniał o "WSPÓLNYCH SPRAWACH"..skoro to sie ukazuje to musi ktoś to czytać...ja przeglądam.. :lol: :lol: ..a moim ulubionym działem jest kronika kryminalna..naweet nie wiedziałem że Poręba jest tak niebezpiecznym miastem.. :lol: :lol: :lol:

strach sie bać... :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 16.08.2004, 19:27

jakto nikt.. ja wspomniałem na początku ;) też uwielbiam kronikę kryminalną :D a tutaj jest na bieżąco Kronika Powiatowej Policji w Zawierciu czyli i Porębska ;) :arrow: http://www.policja.katowice.pl/rejon/za ... rzenia.htm

Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Post autor: Cpt_Willard » 16.08.2004, 21:00

"W miejscowości Bonowice funkcjonariusze policji zatrzymali na gorącym uczynku dwóch sprawców, którzy prowadzili punkt skupu złomu bez wymaganego zezwolenia." Buahahahahhahahah
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a jednak widać że chłopaki z policji coś robią :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hunter S. Thompson

Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Post autor: Cpt_Willard » 16.08.2004, 21:14

"W Zawadzie Pilickiej nn sprawca skradł z pastwiska 2 krowy, straty 5000zł."
Hahahahh to można by do jakiejś gazety dawać :D albo stronę i-netową zrobić :D

"W Jeziorowicach nn sprawca skradł z niezamieszkałego budynku elementy pieca CO, maszynę do szycia, dwa zegary ścienne, sztućce, straty 2000zł" Po co im to było jak i tak tam nie mieszkali :D??

"W Pilicy na ul. 17-stycznia nn kierujący pojazdem typu "gokart" na prstym odcinku drogi doprowadził do wywrócenia pojazdu w wyniku czego 16-letnia pasażerka doznała obrażeń ciała."
Tu widać, że naszej policji nie jest obca ortografia :D do cholery co to jest ten pstry odcinek drogii?? :D

"W miejscowości Zawada Pilicka n/n sprawca na terenie pól uprawnych dokonał kradzieży przewodów elektrycznych w ilości 1500 MB. wartość strat 2.000 zł."
1500MB pojemne były te przewody ;D informatyczne pole.
Hunter S. Thompson

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 16.08.2004, 21:46

Niesamowite są niektóre :D Mają pomysły nasi powiatowi przestępcy .. hehe

P.S.
MB to chyba Metr Bieżący :wink:

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 16.08.2004, 22:04

W Zawierciu na ul. Stary Rynek nn sprawca skradł ze sklepu spożywczego 19 butelek szampana, straty 190zł.

tego to albo nieżle suszyło albo musiał mieć jakąś fajową imprezke...albo już zrobił zapas na 19 sylwestrów..szkoda że nie podają motywu :lol: :lol: :lol:

a swoją drogą..czyżby nalewki wyszły już z mody... :?: :?:

W Złożeńcu nn sprawca skradł z posesji 17 kaczek...to pewnie musiał czymś przegryżć.. :lol: :lol: :lol:

rozbawiła mnie ta srtronka..super jest...już czekam na jej akyualizacje
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

ODPOWIEDZ