Pro Evolution Soccer 6

Wszystko co związanie z komputerami i dostępem do światowej pajęczyny
AXEL88
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Pro Evolution Soccer 6

Post autor: AXEL88 » 05.11.2006, 12:50

Ma juz ktos z was kolejna czesc tak dobrze znanego PESa?? Ja osobiscie mam juz i gram juz jakies 2 tygodnie i wrazenia sa niesamowite gra jest duzo lepsza niz piatka przede wszystkim gra sie duzo szybciej. Gra jest ciekawsza i jest kilka nowych trybow no i polski komentarz ktory jest dosc realistyczny. oczywiscie zdarzaja sie bledy ale jak na pierwszy raz to nie jest zle no i jest troche trudniej niz w poprzednich czesciach jesli ktos gral to niech powie jak mu sie podoba mnie osobiscie bardzo i nie moge sie oderwac. Teraz tylko czekam na orginala i mozna zaczac gre przez siec :)
Obrazek
Obrazek

Adler
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Adler » 05.11.2006, 16:42

Jesli chodzi o komentarz to jest beznadziejny prosty przyklad: przy wyniku 0-0 komentator powiedzial ze to byl festiwal strzelecki , gdy konczyla sie pierwsza połowowa on wyjeżdża z tekstem ciekawe co to bedzie za mecz , myli nazwiska pilkazy dlatego wlasnie mi sie wydaje ze premiere tej gdy specjalnie przesunieto na 9 listopada by dopracowac ten beznadziejny kometarz. Najbardziej i tak mnie drazni brak jakichkolwiek emocji w sytuacjach zagrozenia. Co do grywalnosci i oprawy graficznej duzo sie nie zmienilo a moze nawet szczerze powiedziawszy nic.Przyklad trybuny z plaskimi kibicami co mnie strasznie wpienia ale na szczecie jest na to lekarstwo "patch" ktory juz mam :D Co do grywalnosci poprawil sie tryb podawania pilki na dojscie czyli wypuszczenie naszego zawodnika przypomina mi to co nie co pes4 xD. Jesli chodzi o mnie jest to swietna sprawa czestwo wlasnie w ten sposob gram . Strzaly na bramke sa bardziej realistyczne bramkarz nie zachwouje sie juz tak glupio ja to bylo wczesniej czyli gdy pilka przechodzila kilka cm kolo slupka on ja tylko odprawadzal wzrokiem. Gra jest bardziej ostra czyli mniej fauli sedzia juz tak czesto ich nie odgwizduje a jesli juz to z reguly jest to zolta kartka.Co do sedziowania powinni wedlug mnie zmienic jeszcze jeden bardzo istotny szczegol a mianowicie sedziow liniowych ktorych brakuje, jedynie kiedy ich mozemy zobaczyc na powtorkowych animacjach. Mimo wszystko i tak zamierzam kolejny raz kupic ta gre i złoic tylek kilku graczom :P

Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Post autor: Cpt_Willard » 08.11.2006, 18:40

No to i ja się wypowiem.
Polski komentarz to totalna beznadzieja. Już szpaku w Fife wypadł o wiele lepiej. Najbardziej oprócz oczywistych pomyłek wkurza mnie "oto" przed nazwiskami graczy. No chyba można było sobie podarować ten przedrostek.

Co do samego gameplay'u nie mam większych zastrzeżeń. Osłabione zostały podania co bardzo mnie irytuje. Zawodnicy często podają tak jak by grali 120min i nie mieli już sił. Do tego podania są niecelne. Za to gracze sterowani przez A.I podają piłkę od nogi do nogi, super celnie i z odpowiednią siłą (co często potrafi zdenerwować). Poza tym, stary dobry PES z większymi lub mniejszymi zmianami :)
"The only thing I ever saw that came close to Objective Journalism was a closed-circuit TV setup that watched shoplifters in the General Store at Woody Creek, Colorado"
Hunter S. Thompson

AXEL88
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: AXEL88 » 11.01.2007, 18:10

Gra ktos z obecnych na tym forum w PES 6 online :?: Jesli tak to dajcie znac na PW moze zagramy :D :D
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ