Google - Google Earth - Google Video...

Wszystko co związanie z komputerami i dostępem do światowej pajęczyny
Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Posty: 3420
Rejestracja: 31.05.2004, 13:40
Lokalizacja: Poręba
Kontakt:

Google - Google Earth - Google Video...

Post autor: Matt » 30.01.2006, 08:24

<center>Google wkracza do Polski
www.wirtualnemedia.pl</center>

Na początku stycznia ruszył polski oddział firmy Google Inc. będącej właścicielem popularniej wyszukiwarki. Jakie plany?

- Tak dużego kraju jak Polska, z tak dużą liczbą ludności i aktywnych użytkowników internetu nie można było pominąć - przyznaje Artur Waliszewski, dyrektor polskiego biura Google. - Znaczenie ma również potencjał rynku reklamowego - dodaje.

(...)

Spośród kilkudziesięciu produktów oferowanych przez Google’a, w języku polskim dostępne są obecnie: główna wyszukiwarka, wyszukiwarka grafiki, narzędzie do przeglądania grup dyskusyjnych, Gmail, Toolbar i katalog. Możemy oczekiwać, że w najbliższej przyszłości dla potrzeb polskich internautów zostaną dostosowane następne produkty, w tym program Google Earth.

(...)

Dlaczego Google postanowiła wejść do Polski? Czy dokona rewolucji na naszym rynku reklamy internetowej? Jacy pracownicy poszukiwani są do warszawskiego biura firmy? Zapraszamy na rozmowę z Arturem Waliszewskim i Adamem Kwaśniewskim z Google.

autor artykułu: Robert Patoleta
Tych, którzy jeszcze nie wiedzą co to Google Earth zapraszam na :arrow: http://earth.google.com :wink: To możliwość oglądania zdjęć satelitarnych całej kuli ziemskiej w 3D.

Obrazek Obrazek Obrazek

Przykładowe zbliżenie na Afrykę:

Obrazek
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

ODPOWIEDZ