Pro Evolution Soccer 5

Wszystko co związanie z komputerami i dostępem do światowej pajęczyny
Adler
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Pro Evolution Soccer 5

Post autor: Adler » 30.12.2005, 15:06

Jakie sa wrażenia wasze z gry w piateczke dla mnie bomba. Fifa pada na kolana przy pes. A to jego zalety wg mnie: Ustawienie taktyki na boisku-czyli formacje ustawia sie trochę w inny sposób,wybiera sie główne ustawienia a potem modyfikuje sie ustawienia danej formacji np,pomocy w formacjach A1,A2,A3 itd.Gra jest szybsza.poruszanie sie zawodników to prawdziwa poezja-lepsza animacja,zwody bardziej płynne.Nareszcie ustawienie bramkarzy i parady sa bardziej naturalne i efektowne.PES5 posiada dużo nowych animacji zawodników,poruszanie,padanie,przepychanie.Poprawili odbiór piłki-wslizgi sa bardziej czyste i płynne. Ogolnie gra bardzo realistyczna. Juz sie nie moge doczekac kiedy listonosz zapuka do mnie z orginalna gra hehe. Wtedy dopiero zaczna sie prawdziwe rozgrywki online :D :D :D

Awatar użytkownika
Piotr Lato
Regularny bywalec
Regularny bywalec
Kontakt:

Post autor: Piotr Lato » 31.12.2005, 16:42

Masz racje. Fifa nie ma co konkurowac z PES5. Tylko mam jeden problem. Chciałem zagrac z kumplem przez siec i lipa, nie wykrywa naszych kompów, choc PES4 na sieci chodzi bez problemu.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Adler
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Adler » 31.12.2005, 18:01

Bez orginalnej gry nie zagrasz na necie ani tez pod siec jesli taka mozliwosc wogole istnieje czego jeszcze nie sprawdzalem.Zamow sobie gre przez net albo udaj sie do empiku:-)

Awatar użytkownika
Piotr Lato
Regularny bywalec
Regularny bywalec
Kontakt:

Post autor: Piotr Lato » 26.04.2006, 12:48

Wyszedł niesamowity "Superpath 3.0" do PES5.Zajmuje on ok. 900MB!!
Poprawia grafike( wygląd widowni, graczy, stadionów), aktualizuje składy (Boruc i Żurawski już w Celticu), a także wprowadza prawidlowe nazwy drużyn. Warto miec, polecam.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

AXEL88
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: AXEL88 » 26.04.2006, 13:58

Posiadam takowy caly z programem do jego zainstalowania zajmuje 1.12 giga ale zmienia zlupelnie wszystko grafike pilki muzyke korki okrzyki kibicow i cale menu oraz oczywiscie nazwy druzyn i stadionow a takze odblokowywuje caly pes shop
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ