Skąd gry i programy?

Wszystko co związanie z komputerami i dostępem do światowej pajęczyny
endrju
Nowicjusz

Skąd gry i programy?

Post autor: endrju » 15.09.2005, 12:48

Witam

Mam od niedawna kompa i chcialbym kupic za jakas rozsadna cene w Zawierciu albo okolicy jakies fajne gry, filmy i programy. Orientuje sie ktos u kogo cos takiego mozna zalatwic??

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 15.09.2005, 13:18

Polecam Media Markt - największy wybór mają. Albo sklepy internetowe np. http://pasaz.onet.pl albo http://www.Allegro.pl
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

endrju
Nowicjusz

Post autor: endrju » 15.09.2005, 13:27

ale ja nie chce oryginalnych gier, nie stac mnie na to. Za duzo one kosztuje. Moze znacie kogos kto ma jakis wybor gier i filmow i moglby mi je nagrac? Na allegro troche tego jest ale jakos im nie wierze ze przesla mi akurat to co chce a jedzic aby sprawdzic to co kupuje mi sie nie chce. Dlatego wlasnie probuje znalezc kogos na miejscu od kogo bede mogl kupic troche plytek CD i DVD.

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 15.09.2005, 13:34

Sorry ale na tym forum nie uzyskasz takich informacji. Jest to niezgodne z regulaminem (nie mówiąc o łamaniu prawa) i można za to wylecieć. :idea: Polecam jeszcze sklep na www.gry-online.pl oraz ich Bazar gdzie kupisz używane gry za "grosze". :)
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
Avalon
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Re: Skąd gry i programy?

Post autor: Avalon » 29.10.2013, 14:08

Odświeżę temat. Jeżeli informacje zawarte w artykule potwierdzą się, to naprawdę będzie można zaszaleć.
http://www.dobreprogramy.pl/Raj-piratow ... 48877.html
Na początku była cisza, a wokół niej ciemność
Potem mrok przeszył okrzyk światła i powstał chaos
Gdy wypalił się jego ból, powstał Świat ...
MattRix

Ioxmztbk64
Nowicjusz

Re: Skąd gry i programy?

Post autor: Ioxmztbk64 » 21.02.2014, 00:10

Nikt jeszcze nie wymienił Steama, a warto sięzarejestrować, bo na zimę i lato i przy każdej okazji robią wyprzedaże nawet do -75% ceny. A na święta steam rozdawał "Left 4 Dead 2" za darmo.

Oprócz tego istnieje coś takiego jak Humble Indie Bundle. Ogólny zamysł jest taki: jest sobie paczka gier z firm niezależnych (a czasami z dużych bankrutujących firm) i płacisz za tą paczkę ile chcesz (ale minimum 1 dolar). Co tydzień gry w paczce się zmieniają. W chwili obecnej: humble indie budle 11 ma chyba najlepszą paczkę, jaką do tej pory widziałem.

Ah, no i jeszcze jest serwis "gog", który na przykład tydzień temu rozdawał Dungeon Keepera za darmo.

W Biedronce (tak, tej Biedronce) jest w chwili obecnej mnóstwo gier, klasyki i nowe gry warte uwagi, każda gra za 10zł.

Aha, no i za kupno nowej karty graficznej dostałem: nowego batmana, nowego assasin's creed i nowego splinter cella. Bo była promocja w sklepie, kiedy musiałem kupić kartę.

Tak więc moje zdanie brzmi: jeśli w dzisiejszych czasach ściągasz gry zamiast kupować, to jesteś frajer i trąbka.

ODPOWIEDZ