TIVNET

Wszystko co związanie z komputerami i dostępem do światowej pajęczyny
Awatar użytkownika
Avalon
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Avalon » 16.12.2006, 19:55

No i faktycznie problem był ale ze strony Tivnet-u. Okazało się Łukasz zmieniał jakiś element w moim bloku i coś nie zagrało. Zdziwiony był, że na 10 osób z netem tylko ja zgłosiłem problem jak 2 tygodnie wszyscy powinniśmy mieć takie problemy. Jeszcze coś do wszystkich korzystających z usług Tivnet-u. Jak przekazała mi żona na wiosnę Łukasz chce zlikwidować pocztę tivnetu z powodu małego wykorzystania jej przez urzytkowników.
Na początku była cisza, a wokół niej ciemność
Potem mrok przeszył okrzyk światła i powstał chaos
Gdy wypalił się jego ból, powstał Świat ...
MattRix

Awatar użytkownika
lukas
Stały bywalec
Stały bywalec
Kontakt:

Post autor: lukas » 09.02.2007, 20:00

mam pytanko. czy wszystkim tak wolno chodzi net TIVNET czy tylko u mnie cos sie popsuło.? BO NIC NIE IDZIE ZROBIC.

Awatar użytkownika
gys0n
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: gys0n » 09.02.2007, 20:20

U mnie też strasznie muli w weekend.. Czasem wydaje mi sie, ze lepiej jakby go nie było bo tylko się strasznie wqr**am

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 09.02.2007, 20:21

U mnie wszystko wygląda OK ale... wszyscy z TIVNETu dostali dziś takiego maila:
Chciałbym poinformować o zmianach w związku z planowym zakończeniem świadczenia usług dostępu do Internetu przez firmę Tivnet. Z powodów finansowych z dniem 31 marca 2007 zmuszony jestem zlikwidować działalność gospodarczą.
Proszę jednak się nie obawiać, każdy z Państwa będzie mógł dalej korzystać z Internetu za pośrednictwem aktualnie zbudowanej sieci. Utrzymaniem i obsługą sieci od dnia 1 kwietnia 2007 będzie zajmowała się firma ITCOMP z Zawiercia (www.itcomp.pl). Będziecie Państwo mogli podpisać nową umową na świadczenie usług dostępu do Internetu z w/w firmą bez żadnej opłaty aktywacyjnej. Ja również nie stracę z Państwem kontaktu, ponieważ będę pracował w firmie ITCOMP.

W związku z tym iż rozpoczęły sie prace przystosowujące sieć do współpracy z firmą ITCOMP nastąpi parę zmian technicznych w miesiącu lutym.
Między 19 a 22 lutego nastąpi wyłączenie naszego serwera. Będzie się to wiązało z chwilowymi przerwami w dostępie do Internetu do czasu uruchomienia nowego serwera. Wyłączenie starego serwera spowoduje zaprzestanie działania serwera pocztowego " poczta.tivnet.pl ".
Proszę, aby osoby które korzystały z tego serwera zgrały sobie z niego najważniejsze maile oraz założyły sobie pocztę na innych serwerach (np darmowe na poczta.onet.pl czy poczta.wp.pl). Docelowo domena tivnet.pl przestanie funkcjonować.

Więcej informacji w naszym biurze czynnym :

Poniedziałek: 10:00 - 12:00
Wtorek: 17:00 - 19:00
Środa: Nieczynne

Czwartek: 10:00 - 12:00
Piątek: 17:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 12:00
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

ODPOWIEDZ