Pięniądze z Internetu ?

Wszystko co związanie z komputerami i dostępem do światowej pajęczyny
hacu
Nowicjusz

Pięniądze z Internetu ?

Post autor: hacu » 16.04.2010, 18:52

Słyszał ktoś o takim czymś, że można zarobić w internecie? Ja się nie dawno dowiedziałem od Pani nauczycielki od historii nie wierzyłem zbytnio ale spróbowałem i teraz prowadzę taką działalność w internecie na początku nie zarabia się dużo no ale później jest coraz to lepiej i więcej można zarobić, dziennie się przy tym spędza z 2 min a to może w przyszłości komuś pomóc naprawdę a satysfakcja z zarobionych pieniędzy daje motywacje do klikania na reklamy. Serwis już stoi od 2007 roku dziennie odwiedzających jest 2000 osób, forum obsługuje 25 języków w tym angielski a sama strona w angielskim i portugalskim, serwis jest chroniony certyfikatem otwiera się w protokole SSL HTTPS.
Naprawdę warto sobie już zacząć klikać i trzeba być cierpliwym, ja już wypłaciłem raz 2 USD później można zarabiać nawet 50 USD tygodniowo. Są specjalne konta typu Golden, Ultimate ale już na Golden jest co wypłacić.
Konto Golden pokrywa koszty 90 USD ale warto zainwestować.

ZLECENIE WYPŁATY NA MÓJ PAYPAL :

Obrazek

UWAGA: Nie wolno używać na jednym IP dwóch kont grozi to banem nawet osoby które mają zmienne zostaną zbanowane serwis ściąga adres karty sieciowej (MAC).
Środki są przelewane błyskawicznie na konto PAYPAL , które każdy może mieć można też na ALERTPAY.

Jeżeli ktoś będzie zainteresowany proszę o bezpośredni kontakt moje GG : 6167403 lub e-mail porebac@o2.pl , wyśle adres strony mogę wszystko wytłumaczyć można też bezpośrednio przejść do rejestracji .

Obrazek

ODPOWIEDZ