Internet nowa firma w okolicy

Wszystko co związanie z komputerami i dostępem do światowej pajęczyny
drirr
Nowicjusz
Kontakt:

Internet nowa firma w okolicy

Post autor: drirr » 06.08.2008, 14:26

Firma jest z Łaz, działamy tak kablowo jak i radiowo, w zależności od możliwości.

Aktualnie zasięgiem obejmujemy NIWKI i wszystko co z nich widać w promieniu około 1km ;)

Szukamy też miejsca na przekaźnik w PORĘBIE, jak kogoś interesuje internet za przysłowiową złotówkę :)
Oraz w terenach położonych za NIWKAMI i PORĘBĄ patrząc od strony ZAWIERCIA

A teraz kilka spraw technicznych:
-Nasze łącze główne to nie DSL/neostrada :P tylko porządne łącze synchroniczne.
-Nadajniki nie wieszają się bez powodu, no chyba ze walnie w niego piorun:D oraz większość ma swoje zasilanie awaryjne.
-Połączenie odbywa sie po protokole PPPoE, więc nie ma sie co martwić że ktoś na lewo będzie korzystał z naszego konta, jak ma to miejsce w niektórych sieciach :)
-W przypadku instalacji radiowej, w domu dostajesz router, czyli obojętnie co do niego podłączysz, laptopa, następny komputer, czy konsole, to automatycznie pobierze sobie ustawienia i będzie działał internet na wszystkich urządzeniach :)

Adres strony internetowej to http://www.zebranet.pl

Mam nadzieje że nie uraziłem żadnego moderatora

Awatar użytkownika
erni
Stały bywalec
Stały bywalec

Re: Internet nowa firma w okolicy

Post autor: erni » 08.08.2008, 13:14

drirr pisze: -Połączenie odbywa sie po protokole PPPoE, więc nie ma sie co martwić że ktoś na lewo będzie korzystał z naszego konta, jak ma to miejsce w niektórych sieciach :)
A w jaki sposób zastosowanie protokołu PPPoE zabezpiecza dostęp do WLANU???? Pytam bo nie wiem- nie, żebym się czepiał.
W Hradcu dni są niespokojne I noce zatrute, Miażdży bruk polski żołnierz Swym podkutym butem.
Była wolność i swoboda, Była demokracja, W Hradcu Kralovem, w Hradcu Kralovem
Polska okupacja. http://youtu.be/6BD2qnBozvEI

ODPOWIEDZ