Piłka nożna (Seniorzy)

Wszelakie dyscypliny sportu w Porębie
Awatar użytkownika
klops
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: klops » 15.04.2009, 21:10

Matt pisze: Od tego są kibice żeby bić brawo i dopingować gdy sportowcy na to zasługują ale i w odpowiednim momencie zbesztać za bezmyślną grę czy brak umiejętności :idea: Pokaż mi mecz, na którym jest inaczej. Chyba nie oczekujesz, że będziemy chwalić zawodników jeśli widać, że gra pozostawia wiele do życzenia (czyt. grają do banii).
hmm inaczej rozumiemy to pojecie..dla mnie kibic to ktos kto potrafi po nieudanym meczu powiedziec zawodnikowi(czy nawet calej druzynie): nic sie nie stalo, jestesmy z wami lub cos podobnego.. ja dobrze wiem ze nasza druzyna gra slabo czy nawet bardzo slabo ale zauwaz ze chlopaki nie robia tego dla pieniedzy tylko dla przyjemnosci, i nawet jak dostana 5 czy 6 do 0 to i tak przychodza na kolejny mecz bo sprawia im to jakas tam przyjemnosc...a skoro nasza druzyna gra slabo to idac tym tokiem myslenia nalezaloby ich caly czas besztac..
wlacz telewizor i obejrzyj jakikolwiek mecz(to zart-wiem ze ogladasz :wink: )i zauwaz ze najlepszych kibicow maja zespoly ktore ciagle przegrywaja a mimo to maja wsparcie od kibicow :idea: na najlepszy przyklad nasuwa mi sie teraz gornik zabrze....gra beznadziejna a na kazdym meczu komplet kibicow i doping jakby wlasnie zdobywali mistrzostwo polski :shock:
Ludzie inteligentni często się upijają, by bezkonfliktowo żyć z idiotami...

Awatar użytkownika
ZiGi
Mistrzu
Mistrzu
Kontakt:

Post autor: ZiGi » 15.04.2009, 21:15

No tak ;) "Obróć tabelę, twój Górnik będzie na czele" :D
A tak na poważnie nie przejmujcie się dogadywaniem tylko grajcie swoje i trenujcie ;) Niech każdy pilnuje siebie i wtedy będzie porządek ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
prezesso222
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: prezesso222 » 15.04.2009, 21:48

Chłopaki mam nadzieję, że teraz będzie ciekawy mecz w weekend u nas i dacie popis ;p

David7
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: David7 » 17.04.2009, 14:08

W ta sobotę o godz. 17 Mks zagra u siebie z Przemszą Okradzionów ,powodzenia panowie.

Awatar użytkownika
Look@sh
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Look@sh » 17.04.2009, 14:44

Ja również trzymam mocno kciuki, powodzenia.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Senator Międzygalktycznej Floty Krwawych Lokówek
Obrazek
Obrazek

David7
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: David7 » 19.04.2009, 01:08

Mks Poręba - Przemsza Okradzionów 1-1. gratulacje ważne ze nie porażka.

Awatar użytkownika
Look@sh
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Look@sh » 19.04.2009, 11:22

No i gra momentami była przyzwoita i przyjemnie było popatrzeć (szczególnie prawe skrzydło).
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Senator Międzygalktycznej Floty Krwawych Lokówek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ZiGi
Mistrzu
Mistrzu
Kontakt:

Post autor: ZiGi » 19.04.2009, 19:03

A gol? Wkręt z rogu ;) Udało się Jerzemu :P

Kibice Przemszy...
Obrazek

abbasmuharat
Nowicjusz

Post autor: abbasmuharat » 20.04.2009, 09:08

Normalnie strzelić bramkę mają problemy, to muszą strzelać z rzutu rożnego.......

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 20.04.2009, 16:54

"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

abbasmuharat
Nowicjusz

Post autor: abbasmuharat » 21.04.2009, 12:15

Kulturalni kibice :o

David7
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: David7 » 21.04.2009, 16:25

W ten weekend Mks Poręba ma pauze, a następna kolejka to z Brudzowicami u siebie. Powodzenia!

Awatar użytkownika
gys0n
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: gys0n » 22.04.2009, 14:52

Cytat ze strony Przemszy Okradzionów:

Opowieść pt. 'Sami sobie zgotowaliśmy ten los" To może ja zacznę :D Mecz był do wygrania ale niestety na własne życzenie padł remis. Początek meczu dosyć chaotyczny z obu stron poręba miała jeden strzał na początku ale Robson Spokój był na miejscu. Z czasem przejmujemy inicjatywę ale nie udaje się nic strzelić bo albo na drodze do bramki staje obrońca gospodarzy albo bramkarz:D Wiec po bezbarwnej połowie na boisku mamy wynik 0:0!!! Za to na trybunach wygrywamy swój mecz hehe nasza 38 osobowa grupa kibiców wsparta przez naszą dumnie powiewającą flagę PRZEMSZY oraz 5 sektorówek od początku meczu prowadzi znakomity doping czego nie można powiedzieć o kibicach poręby którzy tym faktem są sporo zdziwieni tak jakby pierwszy raz widzieli doping :D:D:D W drugiej połowie nagle niebo robi się błękitne i czyściutkie i gramy pod masakryczne słońce:D jednak wpływa to korzystnie na naszą drużynę która rusza do ataku ale znów się odzywa nasza zmora czyli brak skuteczności:( Kolejno swoje sytuacje marnują White-Power:D Krzykacz:D oraz Stawinho:D nie wspomnę już o Maicelu:) który zrobił to samo co ja z Niwami:D czyli z metra strzelił obok bramki:) hehe zdarza się nawet jemu:D Ale w końcu przychodzi upragniona bramka dośrodkowanie z rzutu rożnego piłka spada na głowę naszego Glandinho i bez problemów pokonuje bramkarza poręby:D Prowadzimy!!!!!!!!!!!1:0!!! dalej atakujemy i znów mamy setkę :D jak zwykle obok bramki:P Mimo mocno świecącego słońca nasza obrona jakimś cudem nie popełnia błędów co się zdarza rzadko:D ale jednak to prawda. Aż w końcu nastaje 88 minuta meczu Poręba wykonuje KBK ( czyli kopnij biegnij kopnij) nasz Treneiro bez problemów opanowuje piłęczke(grają podrobami adidasa za 80zł:D chyba z wyprzedaży po Euro) i staje się to czego najbardziej się bałem drukarnia zaczyna funkcjonować po raz kolejny w tym meczu ale o tym późnej:D Jeb... że tak powiem sędzia ten z Wąsem który podobno działał kiedyś w Porębie czy coś takiego, dyktuje rzut rożny którego być nie powinno bo po przejęciu piłki nasz trener zostaje uderzony z łokcia w żebra a dzieje się to przy wąchalcu z pseudo chorągiewką a ten wskazuje na rożny no cóż trudno widziałem większe przekręty chociażby przekręt naszego Mariuszka Ż. w Mierzęcicach który sprzedaje się teraz ale za kratkami:D ok ale wróćmy do tematu:D I w tym momencie okazuje się że prawdą jest w to w co wierzy większość ludzi że Bóg jest wszędzie i na nasze nieszczęście zamienia się w piłkę która po dośrodkowaniu niesiona wiatrem wpada bezpośrednio da naszej bramki:( w samo okno rzekło by się powiedzieć bramka stadiony świata zdarza się że piłka komuś z nogi zejdzie:D no cóż mamy 1:1!!! Robson przy bramce nie miał żadnych szans niestety:/ nie dość że pod słońce to jeszcze ten wiatr wrrr no cóż gramy dalej 2 minuty do końca nasza drużyna już pokazywała że potrafi wygrać mecz w minutę strzelając 2 gole w Niegowonicach albo 1 w Byczynie po rajdzie Pawełka:D Na ale cuda się zdarzają ale nie warto na nie liczyć mecz kończy się wynikiem 1:1!!! Co dla nas jest jak porażka patrząc na przebieg meczu... I znów Kur... remis a miały być 3 punkty.PS. "Kibice" Znakomity doping przez 90 minut a nawet i więcej. Ruszamy jak to chłopaki mówią z pierd......ciem i tak było oby w kolejnych meczach było podobnej a nawet lepiej:)PS. "Down z Gwizdkiem" potocznie zwany sędziom. Nie rozumiem jednej sprawy jak Leśne Podciepy z OZPN Sosnowiec mogą do sędziowania meczu w Porębie wyznaczyć gości z Poręby i Zawiercia śmiech albo znów przekręty. W skali od 1-10 sędzia dostaje notę 0,5:D nie no żart 6 to jedyne na co zasłużył bo sporo błędów mu się przydarzyło albo był to cel zamierzony czego wcale nie sugeruje:D atak bez piłki na Arusia 3 razy bodajże. O Pawełku to już nie wspomnę bo jego twarz po meczu wyglądał jakby piłkarze z Poręby zrobili sobie zdrapkę bo podobno poszła fama w Porębie że można odkurzacz wylosować. Kolejne niezrozumiała decyzja podniesienie chorągiewki o spalonym Michała który był 10 metrów przed obrońcami, ale wszystko się później wyjaśniło sędzia boczny podniósł chorągiewkę bo znajdował się po drugiej stronie boiska na wprost naszej ławki rezerwowych i myślał że Grześ Pazdej który akurat tam stał również uczestniczy w Grze a biedny chłopak był tylko rezerwowym hehe zdarza sie;D Co do odpowiedzi głównego do naszego kapitana hehe tu już nawet nie jest śmieszne na zwrócenie uwagi sędziemu nasz kapitan otrzymał ripostę w postaci zamknij się hehe kultura widać jest :D miałem wtedy podbiedz do sędziego i wyciągnąć mu z kieszonki czerwony kartonik za niesportowe zachowanie ale obawiam się że dostał bym taki sam hehe przypuszczam że jeżeli by nasz kapitan rzucił taki tekst do sędziego ten wyrzucił by go z boiska:D Jedynym sędziom co wg się nie odzywał ani nic nie robił był ten młodzian co biegał po stronie ławek rezerwowych;DSwoją drogą młodzian jeszcze w B-klasie napsuł mi krwi jak nikt inny. O sędziach to można by napisać The Neverending Story 2 powrót Listka;D ale nie ma czasu na pierdoły:DOgólnie podsumowując to wszystko zagraliśmy dobry mecz szkoda że zakończył się wynikiem 1:1 ale lepsze to niż porażka bo zawsze to punkt;) Kibice byli rewelacją pierwszy raz w tej rundzie był prowadzony taki doping. Michał przestał krzyczeć grajjjjjjjjjj hehe chyba miał syndrom dnia wczorajszego albo słońce go przytłumiło trochę:D Sędziowanie najgorsze w tym sezonie:( pewnie wynika to z braku umiejętności!!! Nasza nieskuteczność razi jak jazda na długich światłach w nocy:( ehh oby w Siewierzu było lepiej a taki wynik jak tan wczorajszy z Porębom w Siewierzu bierzemy w ciemno:D i byłby to duży sukces:)A na koniec cytat dnia wczorajszego:D Jeden z naszych podążał za sędziami po meczu i podszedł do nich kierownik z Poręby poklepał sędziego po ramieniu i rzekł"PLAN ZOSTAŁ SPEŁNIONY"To by było na tyle!!! Może się ktoś pokusi o komentarze:)PRZEMSZA TO
Musiał mieć dobre ćpanie pisząc ten tekst..;)

Awatar użytkownika
prezesso222
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: prezesso222 » 22.04.2009, 15:30

hehe co za muł to pisał

Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Post autor: Cpt_Willard » 22.04.2009, 15:38

gys0n pisze: Musiał mieć dobre ćpanie pisząc ten tekst..;)
Widać wymienił słownik ortograficzny na ten towar :)
Jeden z naszych podążał za sędziami po meczu i podszedł do nich kierownik z Poręby poklepał sędziego po ramieniu i rzekł"PLAN ZOSTAŁ SPEŁNIONY"
Kiedyś czytałem taką fajną książkę o teoriach spiskowych. No i gość pisał, że jednym z często powtarzających się elementów jest postać nie znana zwykle z imienia i nazwiska, która coś tam widziała i coś słyszała. Gość nieznany z nazwiska, nie da się zweryfikować jego wypowiedzi i tak rodzi się plota wystarczająco wiarygodna dla tych, którzy chcą uwierzyć :)
"The only thing I ever saw that came close to Objective Journalism was a closed-circuit TV setup that watched shoplifters in the General Store at Woody Creek, Colorado"
Hunter S. Thompson

ODPOWIEDZ