Piłka nożna (Seniorzy)

Wszelakie dyscypliny sportu w Porębie
Awatar użytkownika
lukas
Stały bywalec
Stały bywalec
Kontakt:

Post autor: lukas » 07.05.2007, 12:41

chyba pora pomyslec zeby srodki[kase] która idzie na noge przeznaczyc na inne sekcje np siatke......a z noga sie pożegnac :cry: :roll:

batman
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: batman » 07.05.2007, 21:41

lukosh i lukas czy jak wam tam jest to co wy piszecie to jest przegiecie czy wy jestescie slepi ze w naszej druzynie jest kontuzjowanych 4 loub 5 zawodnikow z pierwszego skladu a w tym cala obrona jak w tamtym roku siatkarze dostawali baty to moze trzeba bylo zniszczyc sale gimnastyczna niektorym to by sie przydalo troche rozumu zamiast odciskow bo jak sie cos ocenia to obiektywnie a ty nie masz pojecia o niczym ale piszesz puknijcie sie w swoje puste glowy :!:

Awatar użytkownika
Look@sh
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Look@sh » 07.05.2007, 22:42

batmon nie wiem czy kontuzją można nazwać wyjazdy wypoczynkowe niektórych zawodników (z obrony) do np. Zakopanego. To ty sie zastanów, popatrz na tabele i statystyki chłopcze. A jeśli chodzi Ci oto czy umiem grać czy nie, to już Ci odpowiadam: NIE. Ale to nie ma znaczenia, chodzę na mecze i umiem liczyć. A gdybyś miał troszkę bardzej rozbudowaną konstrukcję mózgu, to byś zauważył, że w swoim poście nie faworyzuje ani siatkówki ani piłki nożnej. Wierze, że MKS ma zaplanowane wydatki na obie sekcje a moje posty służą jedynie motywacji zawodników.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Senator Międzygalktycznej Floty Krwawych Lokówek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
lukas
Stały bywalec
Stały bywalec
Kontakt:

Post autor: lukas » 08.05.2007, 10:41

batman czy jak ci tam. tylko bez osobistych wycieczek :evil: jak cie prawda w oczy kole to sie nie wyżywaj na innych tylko ty sie puknij i zobacz co robicie. jak jestescie tacy dobrzy to co robicie w takiej klasie, dobrze że na tym ligi w polsce sie koncza bo pewnie jeszcze ze cztery byscie byli niżej :lol: leja was jak chca........

David7
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: David7 » 08.05.2007, 12:11

Nio akurat pilka nozna teraz jest wyzej niz ta nasza Porebska siatkowka ,bo siatkarze graja w najnizszej klasie rozgrywkowej... :!: i wlasnie trzeba nad tym plakac. A pilkarze sa przynajmniej w A klasie. w przeliczeniu wychodzi na to ze sa akurat o dwie klasy wyzej bo jest b klasa i c klasa jeszcze nizej. Wiec narazie to pilka nozna jest na lepszym poziomie w tym naszym Miasteczku i gra z lepszymi zespolami. A co do wynikow pilkarzy to jasne ze poprostu sa braki kadrowe ,co nie ktore wywolane wlasnie kontuzjami... miejmy nadzieje ze sie to zmieni ,oby na lepsze tylko. Ja oceniam to wlasnie jako kibic tego miasta, a nie zawodnik grajacy czy w siatkowke czy w pilke nozna bo to jest roznica.

Awatar użytkownika
lukas
Stały bywalec
Stały bywalec
Kontakt:

Post autor: lukas » 08.05.2007, 12:26

jezeli jeszcze pocieszacie sie tym, że gdzies tam na wioskach akurat nie zaorali pola 50m na 100m i zrobili boisko, a przy okazji dostali piłke i oni graja w b lub c klasie to nie dziwie sie że u nas jest taka żenada. a jesli chodzi o siatkówke to akurat nawet okregówka nie do konca jest taka słaba bo to zwykle zaplecze dużych klubów ktore licza sie w pierwszej, drugiej lidze. z reszta nie ma co porównywac, siatkówka może byc w trzeciej lidze a noga nigdy tam nie bedzie.a tak nawiasem to policz ile jest klas w góre a nie w doł w jednej i drugiej dyscyplinie i wtedy
bedziesz widział kto jest wyżej............... :lol: co do jednego musze sie z toba zgodzic.......kopacze graja z lepszymi zespołami,to widac :lol:
Ostatnio zmieniony 08.05.2007, 16:18 przez lukas, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Look@sh
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Look@sh » 08.05.2007, 13:03

Panowie to jest temat o Piłce Nożnej a nie o Siatkówce, więc skoncentrujmy się na jednej dyscyplinie. Fakt jest taki, że kilka kontuzji osłabiło drużynę ale nie tylko to. Wszyscy dobrze wiemy że nie da się biegać 90 min po boisku jak się jest jeszcze pijanym po piątku. A niestety jest też kilku takich graczy. Dodajmy do tego kilka innych nieobecności i mamy prosty rachunek = Cyrk
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Senator Międzygalktycznej Floty Krwawych Lokówek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
lukas
Stały bywalec
Stały bywalec
Kontakt:

Post autor: lukas » 08.05.2007, 13:31

racja szkoda wspominac w tym temacie o czyms co ma jeszcze jakas szanse zaistniec na mozliwym poziomie na dłużej. tak czy inaczej sprawa nogi jest bardzo przejrzysta i mam nadzieje że ci którzy maja w tej sprawie cos do powiedzenia, w sensie jakis decyzji, wezma pod uwage te okolicznosci i cos z tym zrobia .albo w jedna albo w druga strone.

batman
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: batman » 09.05.2007, 22:30

lukas twoje wypowiedzi sa na poziomie dziecka z 1 klasy podstawowki siatkowka jest w najnizszej klasie rozgrywkowej a jesli ty nazywasz wioskami sosnowieci jaworzno no to sorry ze wogole odwazylem sie mna dyskusje z toba w lidze siatkarzy na 2 miejscu jest tak duze miasto jak rudniki :) nie mam na mysli oczywiscie chlopakow grajacych w mksie w sekcji siatkowki bo znam ich i wiem ze prezentuja dobry poziom. A jesli potrtafisz liczyc to wlasnie policz sobie ile masz klas w dol w pilce a ile w siatkowce i co ci wychodzi :?: i czy np zaglebie II sosnowiec , victoria i szczakowianka to nie sa zaplecza dobrych druzyn a przejrzysta to jest jedynie twoja razaca glupota nie bede sie juz wiecej wypowiadal na twoj temat bo jestes daremny i tyle

Awatar użytkownika
lukas
Stały bywalec
Stały bywalec
Kontakt:

Post autor: lukas » 10.05.2007, 08:58

przeczytaj sobie jeszcze raz netoperku mojego posta i pomyśl choc raz logicznie. ja drugi raz nie bede wracał do moich argumentów bo widze że i tak nie zrozumiesz............... i nie wypowiadaj sie na mój temat- tylko w tym temacie, bo tym pokazujesz swój poziom wszystkim którzy to czytaja. my używamy argumentów a ty potrafisz tylko obrażac :? piszac o wioskach [np,ks giebło, kocikowa, blanowice itd]miałem na mysli niższe ligi [jak bys użył rozumu przy czytaniu to bys to zauwarzył]których istnienie tak bardzo cie cieszy. a kto tam gra to już niedługo sie przekonasz bo znowu beda grały z poreba. :lol: a jak bys sie nie mógł doczekac to wysle ci tabele tych lig......ja tam nie widze sosnowca albo jaworzna.

Awatar użytkownika
gys0n
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: gys0n » 12.05.2007, 20:41

Mks przegral dzisiaj 3:0 z Podłężem Jaworzno

Awatar użytkownika
Blue79
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Blue79 » 13.05.2007, 13:20

Wie ktoś może w jakim składzie grała nasza drużyna i jak wyglądał mecz :?: :?: :?: Szczerze mówiąc jeśli nic się nie zmieni w drużynie piłkarzy to czeka nas w przyszłym sezonie B klasa :roll:
"Życie nie składa się z oddychania, tylko z chwil, które zapierają dech w piersi."
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Robin
Nowicjusz

Post autor: Robin » 15.05.2007, 22:23

Życie...

Sztetke
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Sztetke » 19.05.2007, 19:14

niestety nasi piłkarze nie podołali przeciwnikowi jakim okazał sie Strażak Mierzęcice.. po bardzo zaciętej walce przegrali 0:1... dzisiaj widać było walkę przynajmniej u 99% naszych piłkarzy...tu muszę przyznać że braki w technice i ograniu nadrabiali ambicją i za to gratulacje :!: :!: :!: ...
no i teraz wątek najważniejszy...stracona bramka...z okazji a raczej jej braku do wyjaśnienia pewnej sytuacji powstrzymam się od komentarza i dam szansę opisania tejże jak i okoliczności w jakich powstała komuś innemu...może Jemu/Jej się uda...

P.S.
Siła to nie wszystko...
sztuczna inteligencja jest niczym przy prawdziwej głupocie...

batman
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: batman » 19.05.2007, 23:17

chcialem jeszcze raz odniesc sie do tego lukasa bo z tego co mi wiadomo awansu siatkarzy nie bedzie wiec moze teraz zlikwidujemy caly Mks wez sie zastanow i nastepnym razem jak cos napiszesz bo i tak pisze teraz nie w temacie ale takie wypowiedzi zeby przeznaczyc cala kase na 1 sekcje to na podworku sobie gadaj

ODPOWIEDZ