MKS Poręba

Wszelakie dyscypliny sportu w Porębie
Sztetke
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Sztetke » 17.02.2008, 13:51

prezesso222...prawda w oczy kole...co z tego ze sa 2 osoby jak reszta ma to w tyłku..
Ostatnio zmieniony 18.02.2008, 07:21 przez Sztetke, łącznie zmieniany 1 raz.
sztuczna inteligencja jest niczym przy prawdziwej głupocie...

AXEL88
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: AXEL88 » 17.02.2008, 13:53

pure_evil pisze:to ja zaproponuję takie wyjście innowacyjne...jeśli ktoś studiuje i nie ma czasu na treningi - dziękujemy...jeśli ktoś studiuje zaocznie i pracuje(i chce grać - nie ma sprawy))(A. - jeśli nie da rady - dziękujemy B.- jeśli czuje że da radę zapraszamy...C- ...jeśli nie ma nic innego do roboty a dobrze gra w piłkę 5zł. za trening...)...nie ma chętnych w Porębie szukamy gdzieś indziej...chętnych akurat jest mnóstwo...jeśli i to nie pasuje znaczy że mamy do czynienia z ludźmi którzy nigdy nie odpuszczą...
D : zapros tych chetnych bo jakos zadnego nie widzialem na treningu wszystko jedno z kad!!
P.S z takim podejsciem widze ze podziekujesz wszystkim i sam zagrasz moze lepiej ci pojdzie :D
Obrazek
Obrazek

Sztetke
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Sztetke » 17.02.2008, 14:03

drogi lewoskrzydłowy...czemu nikt nie pozwoli wejsc braciom P....mozę sa lepsi ...i moze maja pomysł......nikt niczym nie ryzykuje i tak pieniadze sa przeznaczone na klub...,ale u nas istnieje (nie boje się tego nazwać) klika i dopóki tak będzie nic się nie zmieni"...następnym razem zapraszam z zapowiedzią..drodzy koledzy macie jakiś problem to zapraszam oficjalnie...możecie na mnie liczyć...
sztuczna inteligencja jest niczym przy prawdziwej głupocie...

Awatar użytkownika
Avalon
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Avalon » 17.02.2008, 15:57

Mam pytanie: czy piłkarze MKS-u grają też w halówkę? Chyba nie. Szkoła nr 6 w Zawierciu już dwókrotnie zapraszała Porębę na zawody halowe (w ferie zimowe i zeszły piątek odbywały się zawody) i nie przyjechali. Na hali śmiali się, że Poręba nie ma pieniędzy na wpisowe. Nie piszę co więcej słyszałem bo wstyd.
Na początku była cisza, a wokół niej ciemność
Potem mrok przeszył okrzyk światła i powstał chaos
Gdy wypalił się jego ból, powstał Świat ...
MattRix

Trybek44
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Trybek44 » 17.02.2008, 17:14

W calej tej dyskusji wychodzi ze bracia sa pokrzywdzeni. Przeciez jak pisal frodo mieli okazje wejsc do zarzadu przeciez nawet Burmistrz wskazywał Pana Dariusza Panataka, ktory odmowil. Po co ta cala szopka? Ocena i krytyka to podstawowa wada tego miasta.Mentalność w której na szczęście nie biorę udziału. Do roboty nikogo do oceny całe forum aż się gotuje...

Awatar użytkownika
frodo
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: frodo » 17.02.2008, 17:24

Trybek44 zawsze tak jest ,że do dyskusji wszyscy a jak przyjdzie do działania to nikogo. wszyscy są mądrzy na forum. A ci którzy chcą wywalić zarząd niech jeszcze troszke poczytają bo to nie jest takie łatwe i nie da się tego zrobić w jednym dniu.

mariuszpantak
Nowicjusz

Post autor: mariuszpantak » 17.02.2008, 21:12

Teraz parę słów od Nas.

My do klubu na siłę się nie pchaliśmy. Inicjatywa wyszła od Pana Burmistrza. Zostaliśmy zapytani czy podejmiemy się działania w klubie i poprawienia jego sytuacji. Po dłuższej rozmowie ustaliliśmy:
- że walne zgromadzenie odbędzie się na początku stycznia
- Pan Prezes i Zarząd na tym walnym podaje się do dymisji
- zostaje wybrany nowy Zarząd i Prezes. (jak dostaniemy poparcie wchodzimy do zarządu)
- że będą dwie sekcje tzn. Piłki Nożnej i Siatkowej. Każda sekcja odpowiada sama za siebie.
- do czasu wyborów My mamy się rozeznać z kosztami utrzymania klubu, sciągnięcia nowych zawodników, trenera i sponsorów.

Do czasu walnego zgromadzenia które jednak się nie odbyło ustaliliśmy trenera, który podjął się pracy i zadeklarował że drużyna awansuje o 5 miejsc.

Niestety okazało się że nie będzie żadnego walnego zgromadzenia, tylko Pan Prezes podaje się do dymisji i w jego miejsce zostaje uzupełniony nowy członek zarządu i zostaje wybrany nowy Prezes.

Co do składek do których się tak doczepiliśmy:
- dziwnym trafem, że po tylu latach działalności nikt nie potrafił z obecnego zarządu podać liczby członków klubu.
- składki członkowskie są zbierane dopiero od stycznia 2008.
- a gdzie są składki za poprzednie lata ( nie zapŁacenie 3 składek zarząd podejmuje decyzje od odwołaniu członka klubu)

Tak jak wcześniej napisałem My się nigdzie nie pchaliśmy i Życzymy wyników obecnemu Prezesowi i Zarządowi MKS Poręba.

Pozdrawiam

Mariusz Pantak

Awatar użytkownika
prezesso222
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: prezesso222 » 18.02.2008, 11:45

ja też bym chciał żeby coś w tej dziurze się wkońcu działo bo wstyd że młodzież zamianst kontynuować po wygrywaniu mistrza juniorów i trampkarzy idzie pić itd a seniorzy mają już ledwo ledwo sił

emil
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: emil » 18.02.2008, 14:34

Nareszcie ktoś napisał całą prawdę o spotkaniu 30.01.2008 bo zaczęły powstawać już legendy
na temat zebrania.
Ciekawy jestem co teraz odpowiedzą - Trybek44 - frodo - a przede wszyskim - sztetke -
Zdanie prezesso222 już znamy jest'' małą chorągiewką'' i pisze byle pisać.

Bilet
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Bilet » 18.02.2008, 15:41

Chwała za ujawnieie prawdy!!
,,sens jakiegoś epizodu nie tkwił w środku jak pestka,lecz otaczał z zewnątrz opowiesc,która rzucała nań światło
-jak blask oświetla opary-
na wzór mglistych aureoli,widzialnych czasem przy widmowym oświetleniu księżyca"...

Awatar użytkownika
toughboy
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: toughboy » 18.02.2008, 16:31

po każdym takim zebraniu powinno być zamieszczone takie małe sprawozdanie.....bo nie każdy może być na zebraniach....i wtedy nie było by plotek że to albo tamto

wachmistrz
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: wachmistrz » 18.02.2008, 18:44

Trybek44 pisze:W calej tej dyskusji wychodzi ze bracia sa pokrzywdzeni. Przeciez jak pisal frodo mieli okazje wejsc do zarzadu przeciez nawet Burmistrz wskazywał Pana Dariusza Panataka, ktory odmowil. Po co ta cala szopka? Ocena i krytyka to podstawowa wada tego miasta.Mentalność w której na szczęście nie biorę udziału. Do roboty nikogo do oceny całe forum aż się gotuje...
i gdzie to twoje pokrzywdzenie. więc zanim coś piszesz to się zastanów na plusami i minusami tematu. krytyka jest wskazanana ale zastanów się kogo....................... zresztą to twoja sprawa.........................sport w Porębie odnosi dobre wyniki.......................zarząd też jest ............................. ale każdy ma swoje zdanie.

CRYSIS
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: CRYSIS » 18.02.2008, 20:50

emil pisze:Nareszcie ktoś napisał całą prawdę o spotkaniu 30.01.2008 bo zaczęły powstawać już legendy
na temat zebrania.
Ciekawy jestem co teraz odpowiedzą - Trybek44 - frodo - a przede wszyskim - sztetke -
jak nikt nieznał szczegułów ze spotkania to wszyscy mieli dużo do powiedzenia,teraz jakoś brak komentarzy

mariuszpantak
Nowicjusz

Post autor: mariuszpantak » 18.02.2008, 21:08

emil pisze:Nareszcie ktoś napisał całą prawdę o spotkaniu 30.01.2008 bo zaczęły powstawać już legendy
na temat zebrania.
Tam było około 50 osób nie rozumiem czemu miały powstawać legendy.

Na następne spotkanie proponuje zamówić catapiler bo inaczej obecnego zarządu nic nie ruszy.

Pozdrawiam

Mariusz Pantak

Awatar użytkownika
prezesso222
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: prezesso222 » 18.02.2008, 21:33

emil
chorągiewkę to sobie wiesz co zrób a nie pisze byle pisać bo nie podoba mi się sytuacja w klubie a na ilości postów mi nie zależy jak chcesz to ci oddam część żebyś sobie ranking poprawił a skoro nie szło to wstyd było patrzeć na top i upokarzać się przed innymi ale jeśli ma już być klub to jestem porębianinem to trzymam za klubem kciuki i może będzie kiedyś lepiej

ODPOWIEDZ