MKS Poręba

Wszelakie dyscypliny sportu w Porębie
Adler
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

MKS Poręba

Post autor: Adler » 30.04.2005, 12:14

Wg mnie na pierwszym planie jest L.K.Jest to perfidna.... która juz od dłuższego czasu obejmuje w klubie kilka stanowisk poczawszy od pracza skoczywszy na skarbniku rójnuje ten klub w całkowitym słowa tego znaczeniu. Jego arogancja i skapstwo przekracza wszelkie granice.Przykladem moze byc jakikolwiek mecz z udzialem juniorów takich jak rygal po meczu dostal on oszałamiajaca kwote wynoszaca az 2zł za ławke.Czesto sie rowniez zdarzało gdy jeszcze ja gralem w klubie ze wykorzstywal on tylko jak sie dalo i naiwnosc młodych ludzi w tym z poczatku takze i moja nie wyplacajac im zadnych kwot. Co do działaczy widze na razie dwie zalety ich pracy.Pierwsza jest sciagniecie na stare smiecie Krzysztofa Andrzejewskiego który praktycznie sam sprowadził reszte zawodnikow.Brawa naleza sie takze nowemu zarzadowi za to ze w pewien sposob ograniczył rozrzutnosc starego zarzadu na trunki alkoholowe które czasami kilka razy w tyg lały sie szerokimi strumieniami.Ciekawe kto najwiecej ich spożywał wg mnie ten co man najwiekszy brzuchol <lol>. Sam nie jestem do konca jeszcze pewny czy pan L.K jest w pełni zdrów jesli chodzi o jego Psychike. W pewniej rozm z nim przytoczył mi kilka paradoksalnych argumentów które wg jego przkonania swiadczyły o tym ze ja zdradziłem klub w momecie kiedy zmienilem barwy klubowe.On oczywiscie uznal to za zdrade klubu oraz rzecz która nie powinna miec miejsca no bo jak to tak mozna sobe isc do innego klubu. Czy wg was jest to normalne? Mógłbym jeszcze opisac wiele faktów z L.K udzialem które miały miejsce w klubie MKS ale narazie zostawie ten temat nie naruszony. Moze kiedys przyjdzie na to czas i pora. Tymczasem wy osadzcie kto jest wrogiem publicznym nr jeden klubu macie szerokie pole do popisu pozdrawiam :D

AXEL88
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: AXEL88 » 01.05.2005, 14:36

jezeli o mnie chodzi to sadze ze pan Leszek jest tam chyba najlepsza osoba a co do pieniedzy wyplacanych po meczu to
przeciez klub je placi bo chce a nie musi o ile wiem to nigdzie w B-klasie nie placa za mecze tak wiec nawet jesli zawodnik po meczu dostanie 5 zl to niech sie cieszy ze ma na browara

Hanzel
Nowicjusz

Post autor: Hanzel » 02.05.2005, 13:45

Według mie ten cały klub to cyrk na kółkach a ludzie tam siedzacy to klauny
Hanzel and Drum

Adler
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Adler » 02.05.2005, 20:29

AXEL88 pisze:jezeli o mnie chodzi to sadze ze pan Leszek jest tam chyba najlepsza osoba a co do pieniedzy wyplacanych po meczu to
przeciez klub je placi bo chce a nie musi o ile wiem to nigdzie w B-klasie nie placa za mecze tak wiec nawet jesli zawodnik po meczu dostanie 5 zl to niech sie cieszy ze ma na browara
to widocznie jestes młody i głupi bo nie znasz realiow tam panujacych

AXEL88
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: AXEL88 » 03.05.2005, 10:38

No jasne a ty myslisz ze wiesz wszystko. Jesli chodzi o mnie to ja mam takie zdanie na ten temat i mam prawo je wyrazic bo po to jest to forum

I uwierz ze ja wiem wiele na temat tego klubu i ludzi tam pracujacych

Makler
Nowicjusz

Post autor: Makler » 14.05.2005, 19:50

Oczywiscie ze idiota Leszek pier.....cie złodziej hi..mu w dupe. Okrada klub , nic do niego nie wniosł tylko zabral dzieki niemu spadlismy z okregowki do a klasy a pozniej do b .Wywalic gnoja na zbity pysk takich ludzi w klubie jak on nie potrzeba!!!!!!!!!

Sztetke
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Sztetke » 14.05.2005, 19:55

szkoda człowieku że nie masz pojęcia o czym piszesz bo odkąd klub jest na utrzymaniu miasta to na koniec roku musi on rozliczyć się z każdej wydanej złotóweczki i nie ma mowy o tym żeby przywłaszczyć sobie jakąkolwiek sumę...
najpierw się zastanów a potem zabieraj głos...
p...lić bez sensu i oczerniać wszystkich jest łatwo...

poza tym porównaj ile klub otrzymywał pieniędzy gdy dobrze prosperował FUM i był to klub 'zakładowy' a ile otrzymuje będąc na utrzymaniu miasta...
jeśli jesteś takim dobrym ekonomistom to wyczaruj coś z niczego...
sztuczna inteligencja jest niczym przy prawdziwej głupocie...

Makler
Nowicjusz

Post autor: Makler » 14.05.2005, 20:09

Sztetke pisze:szkoda człowieku że nie masz pojęcia o czym piszesz bo odkąd klub jest na utrzymaniu miasta to na koniec roku musi on rozliczyć się z każdej wydanej złotóweczki i nie ma mowy o tym żeby przywłaszczyć sobie jakąkolwiek sumę...
najpierw się zastanów a potem zabieraj głos...
p...lić bez sensu i oczerniać wszystkich jest łatwo...

poza tym porównaj ile klub otrzymywał pieniędzy gdy dobrze prosperował FUM i był to klub 'zakładowy' a ile otrzymuje będąc na utrzymaniu miasta...
jeśli jesteś takim dobrym ekonomistom to wyczaruj coś z niczego...
Szkoda mi takich naiwniakow jak ty czlowieku leszek jednak potrafil wyczarowac cos z niczego np co tydz 3 flaszki z pieniedzy klubowych .Jesli nie grales nigdy w tym klubie to siedz cicho i nie pier.... farmazonow nie znajac faktow popieram adlera :D

porębianin111
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: porębianin111 » 15.05.2005, 09:04

widać Makler że ty grałeś w klubie i wszystko wiesz najlepiej. widać że nie tylko grałeś ale również spożywałeś alkohol bo dokładnie wiesz ile w tygodniu wypija się alkoholu w klubie.

Makler
Nowicjusz

Post autor: Makler » 15.05.2005, 09:38

porębianin111 pisze:widać Makler że ty grałeś w klubie i wszystko wiesz najlepiej. widać że nie tylko grałeś ale również spożywałeś alkohol bo dokładnie wiesz ile w tygodniu wypija się alkoholu w klubie.
Hhehe niestety nie korzystalem z ich przywilejow stałem tylko w spozywczym nieraz za Wackiem i wszystlko widzialem

Sztetke
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Sztetke » 15.05.2005, 09:56

no widzisz naiwniaku tak się składa że ja akurat grałem w tym klubie i bardzo dobrze poznałem zwyczaje tam panujące...
a przy okazji widzę że posiadasz dar rozróżniania pieniędzy klubowych od pieniędzy prywatnych(na banknotach w rękach Wacka pisało że to klubowe pieniądze???)...powinieneś zastąpić Leszka Balcerowicza na stanowisku prezesa NBP z takim darem...

P.S.
zanim użyjesz w stosunku do kogoś obraźliwych epitetów to się najpierw bardzo zastanów bo może przyjść dzień kiedy będziesz tego żałował...
sztuczna inteligencja jest niczym przy prawdziwej głupocie...

porębianin111
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: porębianin111 » 16.05.2005, 19:06

na banknotach w sklepie pisało że są one ukradzione przez Leszka. Panie Makler więc zanim coś piszesz dwa razy się zastanów. DOBRA RADA. Wiadać że nasŁuchaŁeś się opowieści od starszych i masz ochotę kogoś oskarżać.

AXEL88
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: AXEL88 » 16.05.2005, 20:56

bo z wszystkich zawodniko ktorzy grali w tym klubie m.in ja i inni forumowicze i wszyscy w porebie szanuja Leszka i uwazalbym w slowach.

Zgadzam sie z tym w 100% leszek to najlepsza osoba w tym klubie i bez niego byloby ciezko

Adler
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Adler » 16.05.2005, 22:10

AXEL88 pisze:bo z wszystkich zawodniko ktorzy grali w tym klubie m.in ja i inni forumowicze i wszyscy w porebie szanuja Leszka i uwazalbym w slowach.

Zgadzam sie z tym w 100% leszek to najlepsza osoba w tym klubie i bez niego byloby ciezko
Raczej powinienes napisac ze razem z nim jest ciezko i coraz gorzej. Sorka zaniedługo napiszesz ze jest on twoim autorytetem.Powiedz mi tylko co on wg ciebie wniósł do klubu co zmieniłoby klub na lepsze?

AXEL88
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: AXEL88 » 16.05.2005, 22:28

A co ty wogole masz do Leszka?? Jezeli o mnie chodzi to ja zawsze go szanowalem i sznuje a on dla mnie tez zawsze byl wporzadku. Co zmienil na lepsze nie wiem ale wiem ze gdyby nie on i nie to ze zalatwia niekture rzeczy w interesie klubu to na pewno byloby gorzej. A to ze w klubie nie jest za ciekawie to juz na pewno nie jego wina. Do osob ktore tworza w tym klubie zly klimat to zaliczylbym kogos innego nie bede wymienial z nazwiska ale jesli nie szanuje sie osob z ktorymi sie wspolpracuje oraz pilkarzy ktorzy tam graja to na pewno nie bedzie dobrej atmosfery a co za tym idzie nie bedzie poprawienia sytuacji w klubie

ODPOWIEDZ