Hala sportowa

Wszelakie dyscypliny sportu w Porębie
Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Hala sportowa

Post autor: BrowarMan » 19.01.2005, 14:41

W kilku tematach pojawiały sie wątki na temat hali....wiec aby nie mieszać tematów tutaj możecie dyskutować o niej...
Ostatnio zmieniony 18.09.2008, 19:19 przez BrowarMan, łącznie zmieniany 1 raz.
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 19.01.2005, 15:16

Hala ma być wybudowana na miejscu ogródków koło sali podstawówki. W planach jest też przebudowa boiska obok tak aby zimą mogło służyć jako lodowisko. Ślepa uliczka biegnąca za szkołą ma być przedłużona do samej ul. Mickiewicza bo takie są wymogi - hala musi mieć osobny dojazd. Dzięki temu, że hala powstaje na terenie szkoły miasto dostanie dofinansowanie od Unii ale i nie tylko... także od Totalizatora Sportowego. Podobno Poręba nie będzie musiała wykładać na budowę tyle kasy ile mogłoby się wydawać... może nawet nic.
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
klops
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: klops » 20.01.2005, 00:06

oby chala była dostępna w normalnej cenie(a najlepiej za friko :D :D ) bo co komu po chali na którą mało kogo będzie stać... bo jak dowalą z 200zł za godzine to lepiej niech jej wogóle nie budują. Chala ma być dostępna dla wszystkich!!!! a nie tylko dla tych których na nią stać.....

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 20.01.2005, 00:42

Az takiej ceny to na bank nie dowalą....ale najpierw musi powstac a podejrzewam że z 2 latka jeszcze trzeba bedzie poczekac..ale grunt żeby była..
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

Awatar użytkownika
klops
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: klops » 20.01.2005, 12:49

...obyście mieli racje obywatelu BrowarMan...bo po władzach naszego miasta można sie wszystkiego spodziewać, i jak już postawią hale to nie wiadomo jaki genialny pomysł zaświta w ich główkach :idea: Ale myśle że zrobią troszke wcześniej niż za 2 lata(jak tylko bedzie gotowy cały plan no i kaska oczywiście). Ostatnio czytałem,że chyba w żarnowcu oddali hale do użytku, postawili ją w nie cały rok... A więc jak sie chce to sie da..... zatem do dzieła władze, robić plan i niech rusza budowa :D

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 20.01.2005, 13:40

Plany już są. Teraz tylko kasa i budować. No chyba, że gdzieś po drodze jeszcze radni przeszkodzą :evil:
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

porębianin111
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: porębianin111 » 20.01.2005, 18:44

a oto bał bym się najbardziej że nie pieniądze będą problemem tylko radni. jak burmistrz ich przekona w końcu nie będzie trzeba nigdzie jeżdzic żeby zagrać na hali.

Awatar użytkownika
klops
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: klops » 20.01.2005, 23:49

ach ci radni....... może chociaż ten jeden jedyny raz nie zrobią z siebie idiotów i zrozumieją że hala w Porebie naprawde jest potrzebna.... To że jedyny ich ruch polega na pójściu po piwo do sklepu :twisted: :twisted: nie znaczy że inni nie potrzubują miejsca gdzie można by pograć sobie w to i owo..... A nie tylko w lato na boisku ZS Poreba, na którym zresztą można sie zabić bo piasku dużo jest i buty sie ślizgają :wink:

KARAMBA
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: KARAMBA » 21.01.2005, 06:57

klops pisze:To że jedyny ich ruch polega na pójściu po piwo do sklepu :twisted: :twisted:
Kolego uwazam ze urzyłeś batrdzo mocnych słów. powinieneś warzyć słowa bo ja osobiście nie znam radnych którzy piją piwo pod sklepem. uważam ze kazdy marzy o hali ale pamuiętaj ze miasto tez nie dysponuje dużym budżetem a na środki z zewnątrz tez można liczyc 50%/50%. ja osobiście uwazam ze hala by sie przdała. Uważam klopsie ze troszeczke za ostro podeszłeś do tematu.
Karamba - tylko szczerość

Awatar użytkownika
klops
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: klops » 21.01.2005, 11:42

no to wyobraź sobie kolego KARAMBA że ja znam z imienia i nazwiska 2 radnych, których osobiście widziałem jakiś czas temu w niedziele ok. godz.13 u Kwiędka popijących sobie owy trunek.... A jeśli już czepiasz sie słówek to musze sprostować bo przekręciłeś moje słowa: nie napisałem że piją piwo pod sklepem, tylko że chodzą po piwo do sklepu a to drobna różnica :wink: A co do kasy na hale to Matt troche wyżej napisał że kasa bedzie od Unii, Totalizatora.... więc jeśli miasto nie byłoby zbyt obciążone kosztami budowy to myśle że radni i burmistrz powinni stanąć na głowach, żeby budowa ruszyła jak najszybciej :lol:

porębianin111
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: porębianin111 » 21.01.2005, 19:45

Karamba jak nie znasz takich radnych nie zabierał głosu i pouczaj kogoś jakich użył słów. ja też znam tych radnych. idź pod sklep albo do Pani carycy to zobaczysz. a pozotym dobrze by było żeby ci radni tylko popijali piwko. jak się bardzo domagasz ja ci nazwiska ujawnie żebyś był dobrze poinformowany i nie powiedział mi zaraz że używasz ostrych słow albo robie zamieszanie na tym forum.

KARAMBA
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: KARAMBA » 23.01.2005, 13:20

Karamba pisze:uważam ze rada powinna myslec przyszłościowo i dac jakąś rekreacje młodzieży bo sport to zdrowie.
i mam nadzieje że tak własnie myslą...moim zdaniem ta hala powstanie...to kwestia czasu...oczywiscie też mam nadzieje ze już w niedługim czasie...na razie wszystko jest na dobrej drodze...i tak sie zastanawiam czy by nie zaniesc pisma do urzedu z podpisaminas młodych że domagamy sie hali i popieramy w tej kwesti burmistrza...niech widzą że nam też zależy i ze interesujemy sie tym pomysłem...

Browarman

tu był post karamby ale przez pomyłke wpisałem tu swój...sorry karamba za to namieszanie...

Awatar użytkownika
klops
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: klops » 28.01.2005, 17:37

dziś w dzienniku zachodnim napisali że hala powstanie :D :D :D jest nawet wypowiedź jednego z radnych że to jest potrzebne naszemu miastu..... za plan mają dać chyba 24tys.zł :shock:(chyba zostane architektem :lol: )miasto zaplanowało 100tys na ten cel reszta ma być dofinansowana. Super że bedzie hala!!!!!!!

Awatar użytkownika
Cymbalista
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: Cymbalista » 28.01.2005, 19:02

To sa bardzo dobre informacje :D Miejmy nadzieje, ze slowa i plany zostana wprowadzone w zycie, bo przydaloby sie zrzucic troche sadelka uprawiajac sport na nowym obiekcie sportowym w naszym miescie :wink:
Było cymbalistów wielu.....................
"Być radosnym, dobrze czynić i wróblom pozwolić ćwierkać"

KARAMBA
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: KARAMBA » 29.01.2005, 05:18

klops pisze: Super że bedzie hala!!!!!!!
nie mówcie hop za nim nie wskoczycie do wody. notka w dzienniku to jeszcze nic nie oznacza. pamietajmy ze budowa tego obiektu nie trea rok czy dwa. chcialbym abyśmy my młodzi doczekali czasów kiedy załóżymy krótkie spodenki i hola z piłką na parkiet. Ta inwestycja niesie za sobą konkretne zyski.

ODPOWIEDZ