Siatkówka (MKS / UKS)

Wszelakie dyscypliny sportu w Porębie
Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 30.09.2008, 16:23

jakie wzmocnienia...bo z tego co ja się orientuje to "nowy " zawodnik przyszedł bo ściągnął go jeden z naszych..porostu - koledzy...chyba że są jakieś inne to proszę o szersze wyjaśnienie...
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

Awatar użytkownika
lukas
Stały bywalec
Stały bywalec
Kontakt:

Post autor: lukas » 30.09.2008, 17:15

porębianin111 pisze:Widać że początek A-klasowej ligi naszych znakomitych siatkarzy sprowadza ich na ziemię, gdzie ich miejsce w szeregu.
miałbym prośbe. Jak byś mógł objaśnić szerzej,dla niezorientowanych takich jak ja, struktóre rozgrywek[ligi] w polsce jesli chodzi o siatkówke i piłke nożną. bo mnie chyba ktoś w błąd wprowadził. dzieki

porębianin111
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: porębianin111 » 30.09.2008, 20:59

Po takich odpowiedziac aż nie wiem czy się śmiaś czy płakać.
Kolego lukas wasza drużyna UKS Poręba nie wiem czy przystąpicie do rozgrywek gra w najniższej lidze piłki siatkowej odpowiednik piłki nożnej B-klasa (żebyś zrozumiał najniższa liga w kraju w siatkówce, bo w piłce jest jeszcze C-klasa).
A nasza znakomita drużyna siatkarska MKS Poręba gra w odpowiedniku do piłki nożnej w A-klasie, więc Panowie czekamy na zwycięstwa, abyście byli lepszi od piłkarzy.

Awatar użytkownika
O_o
Nowicjusz

Post autor: O_o » 30.09.2008, 22:39

człowieku porębianin111 tego nie da się tak porównywać jak Ty to napisałeś ...
przede wszystkim rozgrywki piłkarskie mają całkiem inną strukturę niż siatkarskie.

siatkarskie jak zapewne każdy tutaj wie wyglądają następująco:
- PlusLiga
- I liga
- II liga ( podzielona na 4 grupy )
- III liga ( wojewódzka )
- IV liga ( okręgowa i to tez nie w każdym województwie )

wiec mamy tutaj do czynienia z 5 klasami rozgrywkowymi

a z tego co mi wiadomo ( popraw mnie jeśli się mylę ) piłkarska po w tym sezonie wygląda następująco
- Ekstraklasa
- I liga
- II liga ( podzielona na 2 grupy )
- III liga ( podzielona na 8 grup )
- VI liga ( w niektórych województwach )
- V liga ( w niektórych województwach )
- klasa okręgowa
- klasa A
- klasa b
- klasa c ( w niektórych województwach )

a tu mamy do czynienia z 10 klasami rozgrywkowymi

uff ... ;p
wiec proszę Cie nie porównuj tego do siebie w ten sposób ...
Popatrz raczej na poziom gry prezentowany w danej klasie rozgrywkowej lub na kaskę jaka się wkłada w daną sekcje sportową. Tak wiec moim skromnym zdaniem wasi siatkarze w dobrej formie ( i na waszej "hali" ;p ) to raczej dolna cześć tabeli III ligi ale powinni się utrzymać natomiast wasi "piłkarze" utrzymali się w tej śmiesznej A klasie z tego co słyszałem od moich kolegów kopaczy tylko dlatego ze w strefie spadkowej znalazły się zespoły które się wycofały ...

ale to jest tylko moje zdanie w tym temacie :] komentujcie proszę :)

Awatar użytkownika
Westwood
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Westwood » 30.09.2008, 23:02

Zgadzam się z moim przedmówcą zresztą jak się idzie na mecz piłki nożnej i siatkówki to odczucia są całkiem inne bo po wyjściu ze stadionu w całym ostatnim sezonie, kilku wcześniejszych i w tym też w większości meczów czuje zażenowanie (już nie mówiąc o wynikach ale o grze) a po meczach siatkówki widać że chłopakom się chce grać i wyniki oraz gra wizualnie jest o niebo lepsza niż piłkarzy. Wracając do tematu A klasy to jeśli w poprzednich sezonach kryteria spadku byłyby normalne to MKS spadłby do B klasy przynajmniej 2razy więc tu nie może być żadnego porównania.

Awatar użytkownika
lukas
Stały bywalec
Stały bywalec
Kontakt:

Post autor: lukas » 01.10.2008, 08:27

porębianin111 pisze:Po takich odpowiedziac aż nie wiem czy się śmiaś czy płakać.
Kolego lukas wasza drużyna UKS Poręba nie wiem czy przystąpicie do rozgrywek gra w najniższej lidze piłki siatkowej odpowiednik piłki nożnej B-klasa (żebyś zrozumiał najniższa liga w kraju w siatkówce, bo w piłce jest jeszcze C-klasa).
A nasza znakomita drużyna siatkarska MKS Poręba gra w odpowiedniku do piłki nożnej w A-klasie, więc Panowie czekamy na zwycięstwa, abyście byli lepszi od piłkarzy.
myśle ze po odpowiedziach Westwooda , i O_o sprawa jest jasna. ja ten temat wałkowałem już jakiś rok temu, nie pamietam z kim ale efekt był taki sam. trudno udawadniac kto jest lepszy a kto gorszy bo to zupełnie inne dyscypliny, ale mysle ze siatkarze z mks-u cieszyli by sie gdyby ich rywale przyjezdzali m.in. z brudzowic , siewierza, zelisławic. ujejsca :shock: itd.

Awatar użytkownika
gys0n
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: gys0n » 01.10.2008, 22:30

Westwood pisze:Zgadzam się z moim przedmówcą zresztą jak się idzie na mecz piłki nożnej i siatkówki to odczucia są całkiem inne bo po wyjściu ze stadionu w całym ostatnim sezonie, kilku wcześniejszych i w tym też w większości meczów czuje zażenowanie (już nie mówiąc o wynikach ale o grze) a po meczach siatkówki widać że chłopakom się chce grać i wyniki oraz gra wizualnie jest o niebo lepsza niż piłkarzy. Wracając do tematu A klasy to jeśli w poprzednich sezonach kryteria spadku byłyby normalne to MKS spadłby do B klasy przynajmniej 2razy więc tu nie może być żadnego porównania.
Ciekaw jestem kiedy ostsni raz byłeś na meczu...
A co do siatkarzy to również należy wspomnieć, że powinni siedzieć z druzynami z myszkowa i innych wioch jakie są najniższej lidze.. swoje szanse przegrali w pierwszym dwumeczu .. tylko szczęście i wycofanie się drużyny dały im awans..

Porażki do 10-12 też można nazwać zażenowaniem (miałem przyjemność być na meczu)..więc prostując te wszystkie wasze posty stwierdzam, że sport w Porębie jest tyle samo wart...

wojtek1981
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: wojtek1981 » 01.10.2008, 22:37

Może zróbmy tak, że siatkarze zagrają w kopanego czyli piłką nożną z drużyną MKS a piłkarze w siatkówkę i porównamy wyniki???

Jak już tak porównujesz obie ligi nie związane ze sobą niczym.

Awatar użytkownika
Westwood
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Westwood » 02.10.2008, 15:37

Byłem jakieś 2tyg temu...
Skoro uważasz że miasto, które ma ok 35 000 mieszkańców to wiocha no to looz... Szczęściem raczej można nazwać to że sekcja piłki nożnej seniorów dalej funkcjonuje w naszym mieście bo każdy inny zarząd w innych miastach po takich sezonach jakie mks ma za sobą na pewno by to rozwiązał...
Z całym szacunkiem dla piłkarzy ale jeśli już mowa o wynikach to sety przegrane do 10-12 raz na kilka meczy przez siatkarzy są chyba łatwiejsze do zrozumienia niż przegrywanie co drugiego meczu wynikami średnio po 6:0 jak to było w tamtym sezonie nie mówiąc już o takich meczach jak przegrana 13:0 bo i takie się zdarzały.
Kończę tą dyskusje bo to nie ma sensu ja wiem swoje i każdy z nas ma inne zdanie i niech tak zostanie...

Awatar użytkownika
konstantinov
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: konstantinov » 05.10.2008, 12:57

MKS PORĘBA - MCKiS Jaworzno 3-1 :!: :!:

zapraszamy na przyszły tydzień w niedzielę na mecz z Węgierską Górką :!:
"...I've Got Heart And Theres Nothing I Love More Than This Game..."
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ZiGi
Mistrzu
Mistrzu
Kontakt:

Post autor: ZiGi » 05.10.2008, 20:11

Odegrajcie się za zeszły rok!!!! ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
lukas
Stały bywalec
Stały bywalec
Kontakt:

Post autor: lukas » 06.10.2008, 08:24

konstantinov pisze:MKS PORĘBA - MCKiS Jaworzno 3-1 :!: :!:
SV MOSiR Zabrze - MKS Poręba 3:0 (25:17, 25:21, 25:18)

Awatar użytkownika
gys0n
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: gys0n » 06.10.2008, 09:03

lukas pisze:
konstantinov pisze:MKS PORĘBA - MCKiS Jaworzno 3-1 :!: :!:
SV MOSiR Zabrze - MKS Poręba 3:0 (25:17, 25:21, 25:18)
Nie chce być złośliwy ale miło, że konstantinov napisał też wynik piątkowego meczu.. wcześniej też nie było żadnego posta.. jak to zwycięstwo potrafi dodać wiary..
Dzięki lukas za ten bardzo ironiczny post :wink:

Awatar użytkownika
lukas
Stały bywalec
Stały bywalec
Kontakt:

Post autor: lukas » 10.10.2008, 17:34

konstantinov pisze:
zapraszamy na przyszły tydzień w niedzielę na mecz z Węgierską Górką :!:
no to już za dwa dni :!: :wink: na którą?? :?:

Awatar użytkownika
konstantinov
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: konstantinov » 10.10.2008, 21:32

11:00 a jeżeli się coś zmieni to dam znac .
"...I've Got Heart And Theres Nothing I Love More Than This Game..."
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ