WYBORY 2018

Dyskusje o polityce w lokalnym wydaniu
krajan
Nowicjusz

WYBORY 2018

Post autor: krajan » 12.10.2018, 18:27

Korzystając z okazji chcę podziękować obecnemu włodarzowi oraz jego kontrkandydatce za szacunek jaki okazaliście mieszkańcom Poręby w dniu 11.10.2018 r. Urządzając sobie pikiety wyborcze uniemożliwiliście nam wysłuchać i ewentualnie skorzystać z dofinansowań, które również dla Was powinny być ważne. Jakość życia w naszym mieście jest co raz gorsza. Nie ma czym oddychać, wszędzie spaliny, smog, ludzie palą w piecach czym popadnie nie dbając o jakość powietrza. Ochrona środowiska niestety nic z tym nie robi bo albo nie potrafi (czyli jest niekompetentna ale to również świadczy o przełożonym) albo nie chce jej się ruszyć w teren. Na spotkanie przyszło bardzo dużo ludzi, którzy nie byli zainteresowani Waszymi wystąpieniami. Chcieli po prostu polepszyć jakość życia dla siebie i otoczenia. Spotkanie to było reklamowane przez MOK, a nie żaden klub wyborczy. Poza tym Ministerstwo Ochrony Środowiska nigdy nie wyraziło by zgody na połączenie takiego spotkania z agitacją wyborczą, więc proszę nie wprowadzać w błąd. A Pan, Panie Burmistrzu proszę lepiej panować nad swoimi urzędnikami i ich kompetencjami skoro w taki sposób organizują jednocześnie dwa spotkania. Jeszcze raz dziękuję za okazany szacunek. A tak nawiasem mówiąc to zaciekawiło mnie czy chętni na radnych dbają o środowisko, czyli czym palą w piecach, czy segregują odpady (plastiki, papier i szkło) oraz czy oddają odpady biodegradowalne czy też niestety palą na podwórkach nie. Myślę, że czas przyjrzeć się tym osobom, skoro wczoraj tak licznie pikietowali agitując swoje kluby wyborcze uniemożliwiając nam spotkania.
Z wyrazami szacunku :oops: :oops: :oops:

Awatar użytkownika
e-poreba.pl
Redaktor

Re: WYBORY 2018

Post autor: e-poreba.pl » 15.10.2018, 14:57

ODPOWIEDZ