MPGKiM

Dyskusje o polityce w lokalnym wydaniu
agnieszka
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

MPGKiM

Post autor: agnieszka » 19.03.2006, 14:56

Interesuje mnie czy ktokolwiek słyszał o takim przedsięwzięiu naszego P. Burmistrza jak sprzedaż np."HOTELU" - czy to prawda, a jeśli tak to jakie mogą być tego konsekwencje bo jestem lokatorką jednego z mieszkań w holelu. :roll:

AXEL88
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: AXEL88 » 19.03.2006, 17:58

Slyszalem o tym i z tego co wiem to te budynki miedzy innymi hotel byly oddane w rece MPGKiM a teraz umowa z nimi sie skonczyla i z tego co wiem to nie zostalo to sprzedane tylko zmienil sie administrator poniewaz gdy wygasla ta umowa ogloszono przetarg i wygral go ktos inny nie MPGKiM
A co z tego wyniknie to juz zalezy od tego administratora
Obrazek
Obrazek

Sztetke
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Sztetke » 19.03.2006, 18:13

uściślając nasz 'super' burmistrz oddał wszystko czym administrowało MPGKiM firmie z Łaz...dzięki temu 'świetnemu' posunięciu ze strony tego 'supergościa' znowu kilka lub kilkanaście osób w Porębie zostanie bez pracy...najwyższy czas chyba wprowadzić publiczny pręgierz na przykład koło słynnej reklamy zasłaniającej napis Poręba.Po podsumowaniu jego dotychczasowych 'zasług' dla naszego miasteczka przez co najmniej kwartał by z niego nie schodził...Mam nadzieje że beknie za to wszystko co dla nas zrobił...
sztuczna inteligencja jest niczym przy prawdziwej głupocie...

Awatar użytkownika
Look@sh
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Look@sh » 20.03.2006, 23:29

Najpierw to niech se ten "chłop" swoją bete (krążownika) spyli a nie rozdaje dobra miasta obcym łajzom. Ciekawe kiedy sprzeda stadion i cały klubik.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Senator Międzygalktycznej Floty Krwawych Lokówek
Obrazek
Obrazek

manena1993
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: manena1993 » 21.03.2006, 20:09

Zgadzam sie niestety p. Agnieszko z tym ci się dowiedziałem z kol. sztetke. Nasz wielki co nieznaczy (madry) wódz zmienił administratora (MPGKiM) na firme P.s. z Łaz oprócz "Hotelu" wydał w niewolę budynki przy ul. CHOPINA Nr. 1a, 3, 6 ul.LWP Nr. 2, 5, 41. Początek rozbioru miasta Poręby NASTĄPIŁ.

Awatar użytkownika
BABKA KIEPSKA
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: BABKA KIEPSKA » 22.03.2006, 15:20

Panie burmistrzu sprzedaj całą Porębę, bo kończy ci sie czas. Zniszcz całe zaplecze gospodarcze. Ten krok oznacza całkowitą niepowagę decyzji burmistrza. Człowiek, który afiszował się jako gospodarz, okazuje się św. mikołajem który oddaje dobytek miasta, (o ile nie ma w tym interesu) zarządowi innego miasta. Tu by się w Porębie naprawdę przydały wcześniejsze wybory bo ten człowiek zniszczy miasto całkowicie. I jeszcze nie ma honoru odtrącić sobie z wypłaty. Rzeczywiście panie burmistrzu to był super krok zasługujący na podwyżkę. Radni do roboty - dać panu Macherzyńskiemu premię za wspaniałomyślne decyzje...
Wcale nie kiepskie posty.....

Sztetke
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Sztetke » 22.03.2006, 19:42

droga BABKO KIEPSKA
burmistrz Macheżyński vs. honor....w pierwszej rundzie przez dożywotni bezapelacyjny nokaut z nigdy nieznanym i jak mniemam nigdy nie poznanym przeciwnikiem (czytaj HONOR) sromotną poraszkę w o,o1 (dla burmistrza:pierwszej setnej sekundzie) walki ponosi On sam...brak honoru oznacza zejście do poziomu którego wzrok ludzi normalnie stąpających po Ziemi nie sięga...o dziwo panu M. udało się jako pierwszemu w historii zejść poniżej tego poziomu w tak krótkim czasie...a najlepsze jest to że z tym brakiem honoru i wogóle ogłady nosi się jak z orderem...żenujące...

a zmiana administracji była jednym z jego "super przebłysków" tzw. inteligencji...niestety poszukując w Słowniku Wyrazów Bliskoznacznych odpowiednika takiego postępowania burmistrza (debilizm) nie znalazłem żadnego mnie zadowalającego odpowiednika więc zostanę przy bazie...
sztuczna inteligencja jest niczym przy prawdziwej głupocie...

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 15.06.2006, 12:24

Słyszałem plotkę, że sam hotel ma zostać sprzedany i że jego mieszkańcom dano rok czasu na wyprowadzenie się? Czy ktoś mógłby to potwierdzić? Może ktoś wie co miałoby tam powstać?
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
Blue79
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Blue79 » 15.06.2006, 14:22

Matt pisze:Słyszałem plotkę, że sam hotel ma zostać sprzedany i że jego mieszkańcom dano rok czasu na wyprowadzenie się? Czy ktoś mógłby to potwierdzić? Może ktoś wie co miałoby tam powstać?
Ja nic nie słyszałem o sprzedarzy, ale jeśli to prawda to jest to poprostu ŚMIESZNE. Ludzie wyremontowali sobie mieszkania a teraz muszą się wyprowadzić. :x
"Życie nie składa się z oddychania, tylko z chwil, które zapierają dech w piersi."
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
konstantinov
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: konstantinov » 16.06.2006, 16:17

Moja babcia tam mieszka i nic nie mówiła na ten temat. Może to poprostu plotka. Ale jak mówi Blue79 to będzie śmiech na sali jeśli to jest prawda bo ludzią się tam dobrze mieszka odremontowane mieszkania i wszystko i teraz mają się wyprowadzić. :/
"...I've Got Heart And Theres Nothing I Love More Than This Game..."
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
lukas
Stały bywalec
Stały bywalec
Kontakt:

Post autor: lukas » 16.01.2007, 11:39

nie wiem czy dalej te budynki sa pod administracja z Łaz ale to wrecz smieszne zeby administracja mpgkim miesciła sie w budynku zarzadzanym przez obcą firme..........jaka firme biuro 3 na 3 w jakims bloku i jeden gosc który zbiera kase,to jakas śmierdzaca sprawa. Yellow_Colorz_PDT_31

Awatar użytkownika
lukas
Stały bywalec
Stały bywalec
Kontakt:

Post autor: lukas » 06.03.2007, 14:46

chciałem tylko pozdrowic pomysłodawców zmian na słupach ogłoszeniowych na miescie. nie trudno zauważyc że bardzo ładnie wygladaja , pomalowane ,brawo. tylko te napisy dotyczace opłat za przyklejenie ogłoszen................ mam nadziieje że wystarczy z tych opłat MPGIEKOWI na sprzatanie smieci z ogłoszen na okolicznych drzewach i słupach energetycznych. jak to wyglada już dzis to można popatrzec na drzewo koło poczty i tamtego slupa ogłoszeniowego. :wink:

Mineral Rut
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Re: MPGKiM

Post autor: Mineral Rut » 19.01.2010, 09:22

Nowy Rok ledwo się zaczął już podwyżka za mieszkania. MPGK pisze że to z przyczyn niezależnych. Szkoda tylko, że zarobki stoją od lat w miejscu, a Ci jakby oczy mieli zamydlone nie widzą że Poręba ubożeje, to jeszcze dokładają podwyżkę. Wiedzą doskonale że ludzie będą bulić bo nie mają gdzie iść.

Bilet
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Bilet » 19.01.2010, 11:49

Dokładnie znowu podwyżka tylko ciekawe na co bo jakoś nie widzę żeby te pieniądze szły na coś mądrego,wymienili jedynie dach przy ul.Chopina 12.Budynek dalej nie ocieplony ocieplają tylko nie liczne przez dziwny wybur.Szkoda słów ludzie tracą prace zarobki w miejscu a czynsz w góre....
,,sens jakiegoś epizodu nie tkwił w środku jak pestka,lecz otaczał z zewnątrz opowiesc,która rzucała nań światło
-jak blask oświetla opary-
na wzór mglistych aureoli,widzialnych czasem przy widmowym oświetleniu księżyca"...

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 19.01.2010, 12:08

Bilet pisze:...Budynek dalej nie ocieplony ocieplają tylko nie liczne przez dziwny wybur...
Decyzja o tym, który budynek (ba, która ściana) będzie ocieplana podejmowana jest na zebraniu członków wspólnoty :idea: Ważne, że jest to robione konsekwentnie i mam nadzieję, że niedługo przyjdzie dzień kiedy całe osiedle przestanie być tak ponure.
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

ODPOWIEDZ