Strona 1 z 1

KTO ODPOWIE ZA KŁAMLIWĄ GAZETKĘ GŁOS PORĘBY ??

: 11.01.2016, 22:32
autor: tutejszy
JAKO MIESZKAŃCY PORĘBY zachęcamy do wszczęcia postępowania w celu wyjaśnienia kto był zaangażowany, pisał artykuły w GŁOSIE PORĘBY zachęcającym do referendum i kto tym samym bierze odpowiedzialność za te treści ??. w gazetce sporo nieprawdziwych informacji, o tym że min. burmistrz Spyra zaciągał większość z kredytów- a robili to poprzednicy zwłaszcza pan Śliwa, że burmistrz ma sprowadzać uchodźców, że sejm obradował w sprawie Poręby - naprawdę obradował ?? czy zwyczajnie wymieniono tam Porębę jaką występującą w czołówce najbardziej zadłużonych gmin.

Apelujemy do władz miasta żeby wszczęły postępowanie w sprawie tej kłamliwej gazetki karmiących obywateli kłamstwami i autorów banerów zawierających treści agitujące mieszkańców w imieniu Burmistrza Miasta i Rady Miasta

Czekamy na wyjaśnienie tych kwestii.

Re: KTO ODPOWIE ZA KŁAMLIWĄ GAZETKĘ GŁOS PORĘBY ??

: 12.01.2016, 05:40
autor: DF-maniak
Znając życie to nikt za to nie odpowie.

Re: KTO ODPOWIE ZA KŁAMLIWĄ GAZETKĘ GŁOS PORĘBY ??

: 03.02.2016, 20:37
autor: Kamień
Witam
a gdyby włączyć zwykłe myślenie to kto z nas może na szybko stworzyć gazetkę ? hydraulik ? pielęgniarka ? elektryk ? piekarz ? ogrodnik ? czy też raczej ktoś związany z prasą ? - a czy nie jest tak że w naszym mieście jest taka osoba która nas już od dawna opisuje na łamach pewnej regionalnej gazety i ma spore możliwości ?
Ale co tam trzeba wybaczać tym co błądzą czy nie tak ?
zawsze mogę się mylić ale czy aby tym razem ........

Re: KTO ODPOWIE ZA KŁAMLIWĄ GAZETKĘ GŁOS PORĘBY ??

: 11.02.2016, 21:56
autor: Sulejman
gazetkę opracowali belfry na czele z kierownikiem ochronki " jąkałą "