Nasze władze - Dyskusja, pytania i odpowiedzi

Dyskusje o polityce w lokalnym wydaniu
mieszczuch
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Re: Nasze władze - Dyskusja, pytania i odpowiedzi

Post autor: mieszczuch » 22.01.2016, 20:37

Witam.
Mandarynko3 co się dziwisz?? Było 6 czy 7 komisji.Po połowie członków od referendystów a druga połowa zgłoszona przez rade miasta czy burmistrza,nie wiem.I ciągłe liczenie głosów na bieżąco dawało referendystom informacje o brakujących głosach.Zapytaj pana Pantaka i Radnego Dorobisza kto im przekazywał info o ilosci brakujących głosów.
Pozdrawiam

grazka53
Nowicjusz

Post autor: grazka53 » 25.01.2016, 17:17

Czytam tą stronę dopiero teraz i... robi mi się niedobrze. Jedyny wniosek, jaki można z tego wyciągnąć to: NIECH ŻYJE POLSKA DONOSICIELI. Wstrętne!

Awatar użytkownika
Ochódzki
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Ochódzki » 28.01.2016, 21:39

Słyszeliście, że pan radny Kucia zmienił sobie klub i przeszedł do JiP (tak zwanej ekipy rządzącej)? :)
Tutaj zdjęcie, gdybyście nie wiedzieli o kogo chodzi:

http://www.mysport.pl/files/products/00 ... 1_full.jpg

Mrkrzys32
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Mrkrzys32 » 29.01.2016, 18:46

Widocznie ludzie z czasem madrzeją.

Kamień
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Kamień » 03.02.2016, 20:41

cisza na forum odkąd elity odeszły od aktywki aż szum w uszach osiąga próg bólu
czyżby żaden człowiek poza elitą nie miał nic do wykrzyczenia ?
wszystko się wszystkim podoba ?
tak nagle ?
cud !

ARNI
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: ARNI » 04.02.2016, 00:10

Co sądzicie o działaniach MPGKiM? O upadłości...o nowym Prezesie...
O pieniądzach które zostały wyprowadzone z kont Wspólnot i stały się tylko wirtualne? Pisma do Zarządów Wspólnot..czy wyrazaly zgodę na wydanie pieniędzy z kont na cele inne...niż zgodne z Uchwalami...
Prokuratura już poinformowana?

Patiomkin
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Patiomkin » 04.02.2016, 23:01

jeśli ktoś nie wie dla czego upadł MPEGiM to zapraszam na demonstrację. Podobno straż miejska znaczy darmozjady określmy to w sposób oczywisty, mają kontrolować szamba , zgadzam się te służby się tylko do tego nadają informuję tylko , iż na teren mojej posesji mają wstęp po okazaniu protokołu pokontrolnego posesji zajmowanej przez teściów obecnego burmistrza. Zwłaszcza to lewe podłączenie szamba do instalacji burzowej na ulicy.

ARNI
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: ARNI » 05.02.2016, 00:44

Jaką demonstracje??

mandarynka3
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: mandarynka3 » 05.02.2016, 17:08

Demonstracja pod UM 10 każdego miesiąca :-) oczywiście w rocznice po nieudanym referendum (nie mylić z inną rocznicą). Wiadomo kto będzie organizatorem. A już myślałam że skończył się kabaret.

Tomek123
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Tomek123 » 05.02.2016, 21:17

Witam.

Panie burmistrzu z całym szacunkiem dla pana osoby. głosowałem na pana , ba nawet byłem przeciwko odwołaniu , ale to co pan robi, że otacza się wrogami nie mieści mi się w głowie:

- na stanowisku księgowej powołana jest córka Sałacińskiego Z - niepełne wykształcenie magistra brak doświadczenia,
- na stanowisku skarbnika miasta , żona byłego radnego przydupasa byłego włodarza Pani Mucha,
- na stanowisku sekretarza pani doradczyni,
- do rady nadzorczej powołany jest Rauk Andrzej mąż radnej Rauk K, która jest w radzie nadzorczej MPGKiM i radną,
- zwalnia pan radcę prawną.
- powołał pan panią Firkową na kierowniczkę w UM,

Pytam się pana , co jest grane, , chodzą słuchy po mieście , że zatrudni pan nawet Sliwę M.

Czyżby pan miał w nosie wyborców?.

Patiomkin
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Patiomkin » 06.02.2016, 00:45

Sorki ale mam w de... wszelkie referenda itd. demonstracja ma polegać na prostym opróżnianiu szamba za kwotę adekwatną do pojemności beczki, a potem na kolejnych kursach za 50% . I za przeproszeniem bo znowu zaklnę publicznie, NIE DAŁO SIĘ WYKROPKOWAĆ? nie wiecie ,że tak jest? Straż miejsko wiejska, dla mnie darmozjady miała iść do likwidacji i co dalej utrzymamy nierobów i kolesiostwo , będą kontrole tylko czego? tych rur co z szamb do stawu co jak były tak są , czy tych kłębów pary zimą lecących z odwadniania dróg co to do nich nie szamba ale bezpośrednio ścieki lecą podobnież jak u teściów obecnego włodarza . Bo najprościej to będzie podliczyć tych uczciwych co mają szamba i je wywożą normalnie. Powiem tak wywoził od mnie szambo facet z Zawiercia był tańszy i to sporo niż mpg Porębski . Ale zaczęły się dymy bo to nie jego rejon itd. Kurde mam w d... kto zabiera moje gówno ale ten z Zawiercia wystawiał paragon na całą kwotę czyli 3 transporty a Poręba daje paragon na 1 transport reszta idzie SORKI NIE DAŁO SIĘ WYKROPKOWAĆ? NA LEWO DLA KIEROWCY I DLA CAŁEJ RESZTY BO W CUDA NIE WIERZĘ.

EOT

Ot Mandarynki i inne zapatrzone w swój kuperek ciołki. nie ma znaczenia kto jest na stołku bo i tak robią swoją kasę matołku. nie jestem ani za poprzednim. Ani wcześniejszy nie był rewelacja ale ten obecny to gorszy niż tatarzyn do obecnych "igieł" i "maćków " i "posiadaczy kotów" mu blisko i nastawienia i z pojęci o zarządzaniu ot jedna pseudokomuna co to i na egzekutywę Pzprowską i na mszę chodziła .

UPOMNIENIE ZA UŻYWANIE PRZEKLEŃSTW.

Sulejman
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Sulejman » 06.02.2016, 10:55

czytam tutaj o planowanej demonstracji :lol: CHYBA SIE KOMUŚ ROZUM ZLASOWAŁ :lol: LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIE zajmijcie sie swoimi sprawami ,nie głupotami,referendum jest przegrane i koniec.

rozp
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: rozp » 06.02.2016, 19:25

Demonstracja? To naprawdę komuś w głowie się pie***li. [OSTRZEŻENIE]
Domyślam się juz kto może być organizatorem tego poronionego pomysłu. :lol:
Co niektórzy, nie mogą zrozumieć , że juz po referendum? ale po co ma być cisza skoro można dalej mieszać w społeczeństwie.
Nauczyciele dostali swoje pieniądze to ciekawi mnie kto przybędzie na to widowisko?
Pewnie grupa referendalna na czele z dwoma-trzema "szczekaczami" (wiadomo o kogo chodzi :lol: ).
Tomek123 pisze:Witam.

Panie burmistrzu z całym szacunkiem dla pana osoby. głosowałem na pana , ba nawet byłem przeciwko odwołaniu , ale to co pan robi, że otacza się wrogami nie mieści mi się w głowie:
- na stanowisku księgowej powołana jest córka Sałacińskiego Z - niepełne wykształcenie magistra brak doświadczenia,
- na stanowisku skarbnika miasta , żona byłego radnego przydupasa byłego włodarza Pani Mucha,
- na stanowisku sekretarza pani doradczyni,
- do rady nadzorczej powołany jest Rauk Andrzej mąż radnej Rauk K, która jest w radzie nadzorczej MPGKiM i radną,
- zwalnia pan radcę prawną.
- powołał pan panią Firkową na kierowniczkę w UM,
Pytam się pana , co jest grane, , chodzą słuchy po mieście , że zatrudni pan nawet Sliwę M.
Czyżby pan miał w nosie wyborców?.
Dziwne co niektóre posunięcia kadrowe burmistrza.
Co do księgowej to jeszcze rozumie, dziewczyna młoda i choć może nie ma doświadczenia to gdzie go ma zdobyć?
Skarbnik miasta? Ze słyszenia mówią, że ta Pani nie nadaje się na to stanowisko.
O Pani doradczyni a teraz sekretarz miasta, nie bedę pisał wiele - ta kobieta nie powinna się wogóle pojawić w Porębie.
W Urzędzie Stanu Cywilnego jeden etat jest zbędny. Po co siedzą tam dwie osoby? az tyle pracy jest?
Panie burmistrzu dodatkowa kasa ze zbędnego etatu w USC jest na wyciągnięcie reki.

Panie Burmistrzu?
Czy poczynił Pan jakieś działania i kroki prawne w celu ukarania-zgłoszeniu odpowiednim instytucją zaniedbań i niegospodarności przeciwko byłemu burmistrzowi, byłym prezesom MPGKiM i MPWiK? Ktoś musi odpowiedzieć za ten "burdel" , który mam fundowano przez tyle lat.

Patiomkin
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Patiomkin » 06.02.2016, 22:21

Dla nie znających i nie kumatych, demonstracja to nie tylko zgromadzenie w celu pokazania swojej niechęci.

Demonstracją nazywamy też pokaz czegoś. Ot np. pokaz nieuczciwości i okradania społeczeństwa. Pisząc o demonstracji lamerzy miałem na myśli pokaz a nie manifestację, jeśli jesteście w stanie zrozumieć różnicę między jednym a drugim.

Patiomkin
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Patiomkin » 09.02.2016, 19:54

Chyba starają pokumać co to ta demonstracja, ojojoj musi boleć myślenie.
rozp czytaj ze zrozumieniem i zacznij też używać tego czegoś co masz między uszami. Czym się różni poprzednia władza od obecnej?

Ps. Panie Burmistrzu i Szanowna Wielce nam Łaskawa w Wiedzy Swej Wyniesiona na Ołtarze Władzy WYSOKA Rado jeśli chcecie zatrudniać zewnętrzną firmę do napisania programu naprawczego, to mam pytanie " PO JAKĄ NAGŁĄ CHOLERĘ WY NAM JESTEŚCIE POTRZEBNI" Zatrudnijmy jako miasto zewnętrzną firmę do zarządzania i będzie na pewno o 100 % lepiej. Wynagrodzenie oczywiście wypłacane z dochodów miasta z ograniczeniem kosztów na mieszkańcach do średniej krajowej. Czyli śmieci po 10 zeta nie 14,92, woda i podatki też pewnie niższe niż gdzie indziej będą a i światło całą noc a nie tylko od czasu do czasu.

ODPOWIEDZ