Nasze władze - Dyskusja, pytania i odpowiedzi

Dyskusje o polityce w lokalnym wydaniu
Tomek123
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Re: Nasze władze - Dyskusja, pytania i odpowiedzi

Post autor: Tomek123 » 23.12.2015, 17:34

Witam.

Miłych, pogodnych i zdrowych Swiąt oraz wielu radosnych chwil w nadchodzącym roku życzy dla wszystkich TOMEK 123

ratownik
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

1

Post autor: ratownik » 23.12.2015, 18:33

W związku z niepodjęciem przez Radę Miasta Poręba uchwały w sprawie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Poręba w terminie 45 dni od przedłożenia wniosku Burmistrzowi Miasta Poręba, informuję, iż z dniem 1 stycznia 2015 r. wchodzą w życie taryfy w wersji przedłożonej we wniosku z dnia 22 października 2015 r. (art. 24 ust. 8 ustawy z dnia 7 czerwca 2001 r. o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków (Dz. U. z 2015 r. poz.139).

mamy rozumieć, iż mieszkańcy muszą zapłacić wyrównanie za cały 2015 r.???
niezły wniosek i brak podjęcia uchwały. Chytre!

Awatar użytkownika
Avalon
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Avalon » 23.12.2015, 20:43

porębianka 17 pisze:Burmistrz podobno podarował miastu autobus.
Czy ktoś może wie w jakim celu?
Czyżby to miał być autobus szkolny?
Znajomy był na spotkaniu z Burmistrzem w remizie w Niwkach i była mowa o tym, że bus po remoncie będzie służył do przewozu aresztantów z Ciągowic do Poręby do prac porządkowych na rzecz miasta. Areszt podobno ma ruszyć w styczniu.
Na początku była cisza, a wokół niej ciemność
Potem mrok przeszył okrzyk światła i powstał chaos
Gdy wypalił się jego ból, powstał Świat ...
MattRix

mieszczuch
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: mieszczuch » 23.12.2015, 21:13

Witam.
Niech aresztanci pomagają gminie w porządkach.W końcu wszyscy siedzą za niewinność.
A tak w ogóle to zdrowych i rodzinnych świąt życzę Administratorowi i Wszystkim Forumowiczom.
Wesołych Świąt Pozdrawiam.

ktoś
Nowicjusz

Post autor: ktoś » 24.12.2015, 14:23

Awatar użytkownika
DF-maniak
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: DF-maniak » 24.12.2015, 18:45

Obrazek
http://brakslownawladze.blogspot.com/

Sulejman
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Sulejman » 25.12.2015, 11:20

ale kto za ten śnieg płacił ? :lol:

Awatar użytkownika
xinoros
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: xinoros » 25.12.2015, 12:02

I dobrze że nie ma śniegu bo pewnie nie miałby kto odśniezyc :)

Sulejman
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Sulejman » 25.12.2015, 12:10

dlaczego nie miałby kto odśnieżać ? jest jeszcze tylu pracowników podległych p.burmistrzowi w MOPS,URZĄD MIASTA ,WODOCIĄGI ,którzy dostają pensje łopaty do ręki i do roboty,

mrowkazet
Nowicjusz

Post autor: mrowkazet » 25.12.2015, 13:48

Zauważyłam że bardzo dużo osób wypowiada się bardzo pozytywnie o Szkole Podstawowej Nr 2, jako matka dzieci które chodziły do przedszkola przy tej szkole jestem bardzo zdziwiona

Szkoła Podstawowa Nr 2 w ogóle nie ma warunków aby przyjmować przedszkolaki w wieku 3-5 lat, w tej szkole NIE MA CIEPŁEJ WODY, dzieci trzyletnie myją zęby i ręce w lodowatej wodzie, w łazience na parterze gdzie znajduje się przedszkole nie ma nawet kranu....jest czerwony zawór. Dzieci w stołówce siedzą na nogach ponieważ stoły są dla nich za wysokie....

Też nabrałam się na dobre opinie o tym przedszkolu i zapisałam tam moje dzieci, zaufałam - gdybym wiedziała jakie panują tam warunki nigdy bym tego nie zrobiła.

Nie rozumiem tylko dlaczego nikt o tym nie mówi, jeszcze jest pomysł aby to było jedyne przedszkole....

Lidka
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Lidka » 25.12.2015, 16:39

pewnie ci co wiedzą mają kneble w ustach ,ale dzieci na tym cierpią ,co na to ZULA ?

Awatar użytkownika
DF-maniak
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: DF-maniak » 25.12.2015, 18:01

mrowkazet pisze:Zauważyłam że bardzo dużo osób wypowiada się bardzo pozytywnie o Szkole Podstawowej Nr 2, jako matka dzieci które chodziły do przedszkola przy tej szkole jestem bardzo zdziwiona

Szkoła Podstawowa Nr 2 w ogóle nie ma warunków aby przyjmować przedszkolaki w wieku 3-5 lat, w tej szkole NIE MA CIEPŁEJ WODY, dzieci trzyletnie myją zęby i ręce w lodowatej wodzie, w łazience na parterze gdzie znajduje się przedszkole nie ma nawet kranu....jest czerwony zawór. Dzieci w stołówce siedzą na nogach ponieważ stoły są dla nich za wysokie....

Też nabrałam się na dobre opinie o tym przedszkolu i zapisałam tam moje dzieci, zaufałam - gdybym wiedziała jakie panują tam warunki nigdy bym tego nie zrobiła.

Nie rozumiem tylko dlaczego nikt o tym nie mówi, jeszcze jest pomysł aby to było jedyne przedszkole....
Więc czas zacząć o tym mówić, pani właśnie zaczęła. Teraz może i reszta zacznie mówić bo takie rzeczy trzeba poruszać. Celowo są przemilczane żeby z tym nic nie robić bo to kosztuje.

porębianka 17
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: porębianka 17 » 25.12.2015, 22:34

Mam nadzieję,że nowy rok okaże się dla naszego miasta łaskawszy.
A styczniowe referendum będzie wyrazem woli mieszkańców i przegrani pogodza sie z jego wynikiem z honorem.

Awatar użytkownika
DF-maniak
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: DF-maniak » 26.12.2015, 23:49

Panie Kowalski mimo że usunął mnie pan z grupy na FB to znów pan użył kłamstwa. Dobrze pan wie, że nie jestem kontem fikcyjnym bo mieliśmy okazje się spotkać przy okazji wspierania JOWów z którego pan się wycofał i zaczął pan wspierać Nowoczesną.pl.. To że pan usunął mnie z grupy po tym jak dałem panu dowody na pańskie kłamstwa nie załatwia niczego. A obrażanie rodziny mojej kobiety i to osoby, która działa na rzecz referendystów świadczy tylko o was i ja tej sprawy tak nie zostawię. Żądam od pana przeprosin, nie mnie bo mi te przeprosiny latają koło wiadomo czego, ma pan przeprosić osobę którą pan obraził.

Lidka
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Lidka » 27.12.2015, 00:05

ZULA hula po świecie ,gdzie jesteś ? wypowiedz się o twoim ,wspaniałym' przedszkolu w SP2 na miare dziewiętnastego wieku .Przedszkole powinno być zamknięte ,a kierownictwo ukarane.

ODPOWIEDZ