Nasze władze - Dyskusja, pytania i odpowiedzi

Dyskusje o polityce w lokalnym wydaniu
Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 06.12.2004, 21:15

Tylko jakby od razu powiedział "nie ma pracy " to jeszcze bardziej zniechęciłby do siebie ludzi...a tak mówiąc "prosze przyjść za tydzień" daje ludziom(moim zdaniem naiwniakom) nadzieje i stwarza pozry że szuka...dobrze wie że nic się nie znajdzie ale stwarza pozory...na tym własnie miedzyinnymi polega polityka..trzeba mówić ludziom to co chcą słyszeć a nie jak jest na prawde...
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

KARAMBA
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: KARAMBA » 07.12.2004, 14:49

BrowarMan pisze:Tylko jakby od razu powiedział "nie ma pracy " to jeszcze bardziej zniechęciłby do siebie ludzi...a tak mówiąc "prosze przyjść za tydzień" daje ludziom(moim zdaniem naiwniakom) nadzieje
ale gdyby powiedział nie ma pracy to przynajmniej by nie robił ludzi w kule. nie ma to nie ma. przyjdz spytaj za miesiąc a nie za 2, 3 dni. co on w ciągu tych kilku dni załatwi? przecież on ma mase spraw na głowie. kazdy ma prawo do pracy i kazdy jej chce. chyba ze ty masz prace i sie wymądrzasz!!!!
Karamba - tylko szczerość

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 07.12.2004, 14:58

Zgadzam sie...nie robiłby ludzi w kule ale pomyśl jakby taka prosta odpowiedz wpłynęła na jego wizerunek polityczny...ludzie by powiedzieli że nic nie robi w ich sprawie...że przesądza wszystko z góry..że nie chce mu sie poszukać jakiś ofert..a tak daje sobie jakąś furtke...a co do mnie to wiem jak to jest bo też miałem rozmowe w tej sprawie z burmistrzem..tylko że ja byłem dwa razy..po drugiej rozmowie doszedłem do wniosku że nie ma sensu tam chodzić w sprawie pracy bo nic z tego nie bedzie..
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

Awatar użytkownika
Cymbalista
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: Cymbalista » 07.12.2004, 18:24

Wydaje mi sie, ze troszke za ostro krytykujecie naszego burmistrza, w zwiazku z tym, ze nie moze zalatwic ludziom etatu. Wiem, ze chodzi do niego wiele osob w sprawie pracy, sam tez u niego bylem, jednak biorac pod uwage sytuacje jaka aktualnie panuje na rynku pracy w naszym okregu, wydaje mi sie, ze on musialby byc cudotworca aby wszystkim dogodzic :wink: Czasy sa ciezkie i kto by nie byl burmistrzem Poreby, to i tak ten problem bylby obecny. Jedyne co mnie drazni w tej calej polityce, to to, że jesli znajdzie sie juz jakies miejsce, to automatycznie jest zaklepywane dla elity porebskiej!!! :evil:
Na uklady nie ma rady :!:
Było cymbalistów wielu.....................
"Być radosnym, dobrze czynić i wróblom pozwolić ćwierkać"

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 07.12.2004, 18:42

Burmistrz nie jest cudotwórcą.jak nie ma pracy to on sam z kosmosu jej nie wytrzaśnie....tu nie chodzi o to czy załatwia prace czy nie tylko o to jak traktuje ludzi...dyskutujemy nad tym czy powinien od razu odsyłać ich z kwitkiem czy zwodzić ich tygodniami..bo jeżeli od razu powie że nie ma pracy to może to być odebrane przez kogoś jako brak szacunku i odbija sie to na opinii mieszkanców o nim..a jeżeli zwodzi to "niby coś załatwia"...zostawia furtke sobie ..bo wtedy nie można mu powiedzieć ze od razu spławia..i nic nie robi..przynajmniej takie jest moje zdanie...a wasze.. :?: :?:

Awatar użytkownika
Cymbalista
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: Cymbalista » 07.12.2004, 19:29

Rzeczywiscie troszeczke odbieglem od tematu. :oops: Zgadzam sie z Browarmanem, ze nasz burmistrz niepotrzebnie daje nadzieje ludziom, no ale coz wlasnie tacy ludzie utrzymuja sie przy wladzy najdluzej. Wlasnie w tym jest zawarta ich cala polityka: aby zamydlic oczy i zbic z tropu zwyklych zjadaczy chleba, ktorzy zwodzeni przez cale lata wejda nawet w ogien jesli sie nimi odpowiednio manipuluje. Sek w tym, ze czlowiek szczery i uczciwy, ktory nie owija w bawelne ma mala szanse na piastowanie jakiegos wysokiego stanowiska. Tak juz zbudowany jest ten swiat, co nie jest dobre! Nie powinno tak byc!
Było cymbalistów wielu.....................
"Być radosnym, dobrze czynić i wróblom pozwolić ćwierkać"

Awatar użytkownika
BABKA KIEPSKA
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: BABKA KIEPSKA » 07.12.2004, 19:53

BrowarMan pisze:Burmistrz nie jest cudotwórcą.jak nie ma pracy to on sam z kosmosu jej nie wytrzaśnie....tu nie chodzi o to czy załatwia prace czy nie tylko o to jak traktuje ludzi...
kolego ale ja uwazam ze moze nie jest cudotwórca ale jego styl bycia i zachowania nie jest zgodny z postawą głowy miasta. Pan burmistrz jest bardzo czesto nieuchwytny, umawia sie na spotkania i nie oprzychodzi. wielu ludzi zmienilo wogóle podejscie do tego wszytkiego i dala sobie spokój. NIech wystapi publicznie gdzies powie co i jak. czytalam ze byl pomysl jakiej mlodziezowej rady- uwazam to za dobry pomysl sama przyjde. ale ruszmy coś.
Wcale nie kiepskie posty.....

Sztetke
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Sztetke » 01.01.2005, 10:52

nic tylko wypada pogratulować panu burmistrzowi występu w sylwestrowy wieczór(nie powiem fajerwerki były całkiem niezłe) bo słychać to go raczej nie było i tak naprawdę nie wiadomo o co mu chodziło...

no i oczywiście niebyłbym sobą gdybym nie wspomniał o noworocznej agitacji z kalendarzykami...
tak trzymać a napewno dużo pan osiągnie :wink:
żałosne...

a tak przy okazji to zespół rzeczywiście był niezły...dla wybranych
sztuczna inteligencja jest niczym przy prawdziwej głupocie...

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 01.01.2005, 13:12

BRAWA DLA BURMISTRZA! :) To był świetny pomysł z tą zabawą w MOK po północy. Mam nadzieję, że w przyszłym roku powtórka z rozrywki :wink: :D
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

KARAMBA
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: KARAMBA » 02.01.2005, 13:09

panie burmistrzu dziekuje w imieniu kolegów za zorganizowanie tych atrakcji na sylwestra. a przede wszystkim za zyczenia i kalendarzyk.

PREZES
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: PREZES » 08.01.2005, 17:47

Czy myślicie, że czas na zmiany w naszym Urzędzie za 2 lata???
Ja po raz kolejny składam swoją kandydaturę na najwyższe stanowiska w naszym mieście i szukam uczciwych,młodych,pełnych entuzjazmu ludzi którzy pomogą osiagnąć zamierzony cel,aby nasze miasto było rządzone przez naprawdę właściwych ludzi; z odpowiednimi kwalifikacjami na odpowiednich stanowiskach!!!

Sztetke
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Sztetke » 09.01.2005, 04:35

No i tak trzymać :!:
Niech ci pseudourzędnicy wiedzą że nie będą żyć wiecznie a i pan(specjalnie z małej litery)burmistrz niech się nachłapie ile może bo później już podejrzewam tak już nie będzie...
Po raz kolejny pomógł pan mnie przynajmniej podjąć decyzję i jestem pewien że okaże się to podczas kolejnych wyborów...
Dał pan ciała po całej linii!!!

A tak przy okazji cały czas gratuluję przydupasom i konfidentom "porębskim" bo dzięki Wam jest jak jest jak to śpiewa słynny gwiazdor M.W.
"Byle po trupach ale do celu..."
RESPECT... :wink:
sztuczna inteligencja jest niczym przy prawdziwej głupocie...

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Nasze władze - Dyskusja, pytania i odpowiedzi

Post autor: BrowarMan » 10.01.2005, 23:26

Pojawiły sie pierwsze posty na temat wyborów a raczej kolejnych wyborów do władz naszego miasta...dlatego zakładam własnie ten temacik...tu podyskutujemy o kandydatach, ich programie, zachowaniu i waszych typach i spostrzeżeniach..
Ostatnio zmieniony 20.10.2006, 21:33 przez BrowarMan, łącznie zmieniany 6 razy.

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 10.01.2005, 23:37

Myślę, że szanse są. W końcu jeszcze 2 lata do wyborów. Jeśli przynajmniej część zaplanowanych na ten okres inwestycji dojdzie do skutku (hala sportowa, skatepark :wink: ) to na pewno obecny burmistrz zyska sporo głosów ze strony młodzieży (i pewnie nie tylko).
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

KARAMBA
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: KARAMBA » 11.01.2005, 09:18

Uwazam ze dwa lata to duzo aby pokazac co mozna zrobic w miescie. dwa lata wstecz takze pokazaly nam błędy i sukcesy. Uwazam ze nie mozna oceniac w decyzjach samego burmistrza ale takze rade miasta. uwazam ze kazdy poelnia bledy i stanowisko burmistrza jest odpowiedzialna funkcją w której naprawde trzeba sie pilnowac. NIe ma czlowieka który mógłby dogodzić wszystkim. uwazam ze obecny skład: Macherzynśki - Śliwa moze w przyszłej kadencji ponownie wygrac gdyż są decyzje które naprawdę przynosza korzyści miastu!!!! Raczej wprowadził bym ogromne zmiany w radzie miasta na czele ze zmianą na stanowisku najstarszego z rodu.

ODPOWIEDZ