Nasze władze - Dyskusja, pytania i odpowiedzi

Dyskusje o polityce w lokalnym wydaniu
Awatar użytkownika
erni
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: erni » 07.12.2008, 17:57

Sztetke pisze:Panie Burmistrzu rok bez mała minął od Pańskiej odpowiedzi
....

Kula w płot. Już w założeniach swojego posta się pomyliłeś. Ostatni post Burmistrza- sprzed 10 dni jest w temacie "Hala sportowa" i jest on pośrednio na temat interesujących Cię funduszu unijnych. Ponadto Matt podał link do dodatku specjalnego Wspólnych Spraw, dotyczącego pracy UM. Jest tutaj: pages.php?content=wspolnesprawy . Miłej lektury. :)
W Hradcu dni są niespokojne I noce zatrute, Miażdży bruk polski żołnierz Swym podkutym butem.
Była wolność i swoboda, Była demokracja, W Hradcu Kralovem, w Hradcu Kralovem
Polska okupacja. http://youtu.be/6BD2qnBozvEI

Sztetke
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Sztetke » 07.12.2008, 19:04

hehehe powiem Panu Panie radny że ma Pan świetne poczucie humoru którego gratuluję...kulą w płot jest próbowanie wmówienia przez Pana że pozyskanie funduszy na halę odwróci uwagę od reszty nieudolności...niestety potwierdza Pan swą małostkowość...

P.S.
Jeżeli jest Pan zadowolony z pracy UM to proponuję sondę i zobaczymy ile mieszkańców jest szczęśliwymi petentami owego....
sztuczna inteligencja jest niczym przy prawdziwej głupocie...

syriusz
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

nasze wladze

Post autor: syriusz » 07.12.2008, 21:07

popieram Sztetke , ma racje!

Karol Hadrych
Radny

Post autor: Karol Hadrych » 07.12.2008, 21:40

Słuchajcie na forum to można sobie napisać wszystko na wszystkich. Zapraszam jednak wszystkich na spotkanie ktore burmistrz organizuje specjalnie dla Was - bedzie mozna zapytac o wszystko, dowiedziec sie wielu cennych wiadomosci o ktorych jak widac nie wiecie, rowniez zapytac radnych o sprawy gminy. Dyskusja powinna odbywac sie przy udziale obu stron zainteresowanych. Uważam ze anonimowy atak bez upewnienia sie w swoich sądach (ktore sa nieprawdziwe) nie sa fair play w stosunku do atakowanego. Uwazam ze warto przyjsc na spotkanie i udowodnic swoją odwagę, hart ducha i troskę o miasto wlasnie na tym spotkaniu, kierowanym do uczestnikow forum e poreba,

mlody
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: mlody » 07.12.2008, 22:19

Vox populi, vox Dei (łac. głos ludu (to) głos Boga)
Władza w dyskusji powinna się kierować tą maksymą.
Można też brać przykład z Lindy( nie polecam na spotkaniu).
Co wy wiecie o ...... ( na marginesie: czyja to wina?)
Pokora przyda się obu stronom dyskusji na forum.

Bilet
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Bilet » 08.12.2008, 07:50

8) Bardzo się ciesze z owego spotkanie nie omieszkam na nie przybyć i zadać kilka nurtujących mnie pytań.Mam nadzieje ze będzie nas trochę
,,sens jakiegoś epizodu nie tkwił w środku jak pestka,lecz otaczał z zewnątrz opowiesc,która rzucała nań światło
-jak blask oświetla opary-
na wzór mglistych aureoli,widzialnych czasem przy widmowym oświetleniu księżyca"...

Awatar użytkownika
erni
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: erni » 09.12.2008, 10:59

Sztetke pisze:hehehe powiem Panu Panie radny że ma Pan świetne poczucie humoru którego gratuluję...kulą w płot
Dlaczego wytknięcie ci jasnego faktu, że się mylisz ma być przejawem dobrego humoru? I co mój humor ma do tego że nie masz racji i czynisz nieprawdziwy zarzut? Oczywiście nie jest jakoś bardzo istotna ta twoja pomyłka, ale nie byłbyś w stanie pokazać trochę klasy i powiedzieć "okay, tu akurat się pomyliłem"?
Sztetke pisze: jest próbowanie wmówienia
Już któryś raz to piszesz... No tak, ty przedstawiasz swój punkt widzenia a ja oczywiście wmawiam. :?
W Hradcu dni są niespokojne I noce zatrute, Miażdży bruk polski żołnierz Swym podkutym butem.
Była wolność i swoboda, Była demokracja, W Hradcu Kralovem, w Hradcu Kralovem
Polska okupacja. http://youtu.be/6BD2qnBozvEI

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 17.12.2008, 10:37

Tak z ciekawości zapytam: kto się wybiera na jutrzejsze spotkanie forumowiczów z burmistrzem? Już od paru osób słyszałem, że idą.. a reszta jak tam? ;)
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Karol Hadrych
Radny

Post autor: Karol Hadrych » 17.12.2008, 10:59

Informuję zainteresowanych ze spotkanie odbędzie się w sali sportowej (parter). Godzina nie ulega zmianie. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Post autor: Cpt_Willard » 17.12.2008, 11:55

No jo idu :)
"The only thing I ever saw that came close to Objective Journalism was a closed-circuit TV setup that watched shoplifters in the General Store at Woody Creek, Colorado"
Hunter S. Thompson

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 17.12.2008, 19:05

podejrzewam że będzie nas garstka...dosłownie...
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

mlody
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: mlody » 17.12.2008, 20:44

BrowarMan pisze:podejrzewam że będzie nas garstka...dosłownie...
O kurcze! Jak ma być tyle luzu to warto zabrać trampki.

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 19.12.2008, 10:18

No i po spotkaniu. Razem z radnymi było może z 15 osób. Szkoda, że najbardziej krzykliwi forumowicze nie zaszczycili nas swoją obecnością bo napewno uzyskaliby odpowiedź na każde pytanie - rozwiane zostałyby ich wszystkie wątpliwości dotyczące porębskich inwestycji, funduszy i planów na przyszłość.

Jestem bardzo wdzięczny burmistrzowi za to, że na pytania odpowiadał szczerze i nie ukrywał których planów nie uda się w najbliższych latach zrealizować. Nie było obietnic bez pokrycia i mydlenia oczu. Moim zdaniem takie spotkania powinny być organizowane kilka razy w roku :idea: Może i frekwencja z czasem by się polepszyła.
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Sztetke
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Sztetke » 21.12.2008, 17:56

Cóż...Cieszę się że byłem...teraz zdecydowanie mogę 'zmoczyć głowę' i przyznać się do niewiedzy w niektórych sprawach...jestem bardzo zadowolony z tego spotkania i dziękuję Panu Burmistrzowi,że znalazł 'chwilkę' na spotkanie się z nami...dużo rzeczy zostało wyjaśnionych i na pewno wyszedłem z tego spotkania bogatszy w wiedzę o naszym miasteczku... na dzień dzisiejszy jestem bardziej niż zadowolony z otrzymanych informacji...i to chyba na razie tyle...
aaa nie byłbym sobą gdybym nie wspomniał o frekwencji...wypadałoby zacytować Matt-a....żenujące....

P.S.
mam nadzieję że do takich spotkań będzie dochodziło częściej...
sztuczna inteligencja jest niczym przy prawdziwej głupocie...

zbyszko
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: zbyszko » 04.01.2009, 14:27

Chciałbym nasze władze zapytać czy w planie na 2009 rok jest budowa mieszkań socjalnych. Takich u nas brakuje a są podobno wyroki o eksmisje. Ludziom w Porębie jest ciężko, FUM podobno płaci na raty a takich mieszkań tańszych brakuje. Podobno mają rozbierać "koszary" ale tam ma być nowoczesny blok dla ludzi z grubszym portfelem. Słyszałem że w Porębie są nawet tacy co by chcieli się z "blacharni" zamienić na tańsze mieszkania na ul. Mickiewicza. W planie jest podobno budowa osiedla "na stoku", tylko kto tam pójdzie się budować bo jak narazie to bogaczy w Porębie nie widać. Pracuje w Niemczech i tam ten problem jest rozwiazany, co roku przekazywane są mieszknia socjalne i do tego te biedniejsze osoby mają dopłate do energii i gazu.

ODPOWIEDZ