Nasz waleczny radny Pan Dor.

Dyskusje o polityce w lokalnym wydaniu
porębianin111
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: porębianin111 » 14.02.2005, 12:11

Probud jest chyba w Zawierciu a nie na kierszuli.

Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Post autor: Cpt_Willard » 14.02.2005, 16:38

Jest na kierszuli.
"The only thing I ever saw that came close to Objective Journalism was a closed-circuit TV setup that watched shoplifters in the General Store at Woody Creek, Colorado"
Hunter S. Thompson

Sztetke
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Sztetke » 14.02.2005, 19:15

nie no Cpt_Willard powinieneś trochę uważniej czytać posty przecież napisano że jedyny!!! "interes" na Kierszuli ma pan Dorobisz
swoją drogą reszta mieszkańców to chyba kobiety skoro tylko pan Dorobisz ma "interes"... :wink:
sztuczna inteligencja jest niczym przy prawdziwej głupocie...

porębianin111
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: porębianin111 » 14.02.2005, 20:06

Sztetke to ja już wiem dlaczego Pan Dorobisz jest chwalony przez Pana Karamba, to chyba jesat kobieta.

KARAMBA
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: KARAMBA » 15.02.2005, 13:24

No i śmiejcie się śmiejcie mądralińscy!!!!Sztekte ja cie za słowa nie chwytam więc sobie uwazaj i sie nie wymądrzaj. Po drugie panie porębianinie 111 prosze tez nie prowokowac i nie podniecać ognia w dyskucji. uwazam ze Dorobisz manajwiększa i przynoszącą największe zyski firme na Kierszuli i daltego na niego głosowali. Wiem ze probud jest w tej dzielnicy ale nie jest tak potężny ale oczywiscie eksperci polityczni tacy jak wy wiedzą wszystko najlepiej
Karamba - tylko szczerość

porębianin111
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: porębianin111 » 15.02.2005, 14:05

Ja nikogo nie prowokuję, narazie ty jesteś najmądrzejszy na tym forum bo wszystko wiesz lepiej, pozatym ja ci wcześniej pisałem że to nie jest jego firma więc się ty nie wymądrzaj. Nie sądze aby Probud przynosił Panu Mizerze mniejsze dochody ale ty przecież wiesz lepiej.

Sztetke
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Sztetke » 15.02.2005, 15:08

kłaniając się po kolana gnam w te pędy z ogromnymi przeprosinami dla największego ekonoma w Porębie czyli pana Karamby
całe szczęście że jest w Porębie chociaż jeden omnibus który zna się na wszystkim jak nikt inny
szacuneczek...

porębianin111
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: porębianin111 » 15.02.2005, 17:54

Trupie nie denrwuj się. On ma po prostu swoją wizję Pan Dorobisza którą nam próbuje przekazać i pokazać że jest on dobrym kandydatem na burmistrza. Poprostu zaczął już kampanię.

Awatar użytkownika
viggen
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: viggen » 16.02.2005, 18:23

chyba jednak Probud jest 'większym' interesem niż Dorpol ;-), do tego dzięki Probudowi a raczej jego właścicielowi mamy LOTNISKO w naszej miejscowości- chyba jedyne w powiecie- są powody do dumy :-). Jako że "trzymam" z ludzmi kozystającymi z tego obiektu wiem, że 'ktoś' z rady miasta utrudniał życie lotnikom :evil:... chyba był to p. Dorobisz :?.
Widzicie, potrafię być obiektywny :P 8)
Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem.
Oscar Wilde

porębianin111
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: porębianin111 » 16.02.2005, 18:57

viggen pisze:Jako że "trzymam" z ludzmi kozystającymi z tego obiektu wiem, że 'ktoś' z rady miasta utrudniał życie lotnikom :evil:... chyba był to p. Dorobisz :?.
Najwidoczniej kolejna rzecz nie spodobała się człwoiekowi który uważa się za najważniejszą osobę w mieście.

Poczekajmy jak oceni to Pan Karamba. Z niecierpliwością czekam na jego komentarz do tej sprawy.

Sztetke
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Sztetke » 16.02.2005, 19:19

komentarz będzie taki jak zazwyczaj bez względu na to czy pan M. sam wyłożył pieniądze na tą inwestycję czy nie

"...pan radny Dorobisz chciał tylko zablokować inwestycję która przynosi miastu straty a przynajmniej nie przynosi dochodów..."

jestem całkowicie przygotowany na przyjęcie kartki w kolorze purpurowym a nawet i fioletowym...

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 16.02.2005, 19:58

Moim zdaniem p.Dorobisz i p. Machura zrobili dobrze sprzeciwiając sie budowie basenu...co do innych działań p Dorobisza mozna miec wiele zarzutów..ale nie rozumie waszego podejscia do tego co pisze Karamba...przecież kazdy może miec własne zdanie co nie oznacza ze wszyscy musimy sie z nim zgadzac...ilu ludzi na swiecie tyle poglądów...uważam że powinnismy uszanowac jego zdanie, poglądy, przemyslenia i opinie...a nie od razu skreslac osobę ktora ma inne zdanie niz wiekszosc i sie na niej wyżywac...proponuje dyskusje na argumenty a nie na to czy ktos ma taki nick czy inny...
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

Awatar użytkownika
viggen
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: viggen » 16.02.2005, 22:30

generalnie chodziło mi o to, że w wakacje ktoś przyczepił się, ze na lotnisku stoją garaże- takie jakie są produkowane przez Probud... chciano aby odprowadzane były podatki jak za budynki-czynnie eksploatowane.....
No cóż w tym przypadku może i UM miał rację, ALE... po cholere utrudniać ludziom coś dzięki czemu o naszej miejscowości mogli przeczytać mieszkańcy kilku sąsiednych woj.? :? :? to się zwie chyba nadmierną biurokracją.
uznałem, że p. D. mógł mieć w tym udział, ponieważ nie darzy zdaje się specjalną syptatią p. Mizery...
tyle w ramach sprostowania.
Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem.
Oscar Wilde

Sztetke
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Sztetke » 16.02.2005, 23:32

pragnę cię poinformować drogi Browarmanie że ja nie uwziąłem się na nikogo tylko przedstawiam mój i tylko mój punkt widzenia i tylko moje argumenty a że większość osób w tym temacie ma zdanie bardzo podobne do mojego to chyba jednak nie jest przypadek..?
poza tym z tego co mi wiadomo dyskusja polega na wymianie poglądów co właśnie tutaj ma miejsce więc tak naprawdę nie mam zielonego pojęcia o co ci chodzi???
a jeśli tu toczy się dyskusja na temat nicków to chyba przeczytałeś nie to forum bo ja takowej dyskusji nie zauważyłem a używanie nicka czyjejś osoby oznacza że zwracam się bezpośrednio do niej...

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 17.02.2005, 00:10

porębianin111 pisze:Trupie nie denrwuj się. On ma po prostu swoją wizję Pan Dorobisza którą nam próbuje przekazać i pokazać że jest on dobrym kandydatem na burmistrza. Poprostu zaczął już kampanię.
Sztetke: BrowarMan'owi chodzi chyba o takie przykłady jak wyżej. I zupełnie zgadzam się z nim. Byłoby super gdyby w każdej wypowiedzi używano porządnych argumentów.
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

ODPOWIEDZ