Nasz waleczny radny Pan Dor.

Dyskusje o polityce w lokalnym wydaniu
Awatar użytkownika
viggen
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: viggen » 11.02.2005, 15:52

Zapewniam Cię Trup'ie, że nie chodzi mu o żaden rozgłos, sławę etc... po co mu to :-) poprostu robi to co uważa za stosowne. I tyle. Dobrze że jest w tej radzie, pomyśl co by było gdyby znajdowały się tam same Błachy :P
Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem.
Oscar Wilde

KARAMBA
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: KARAMBA » 11.02.2005, 20:38

porębianin111 pisze:Żeby Pan Karamba anulował kartki trzeba zacząć na tym forum chwalić Pana radnego Dorobisza.
SWEGO ZDANIA NAPEWNO NIE ZMIENIĘ.
kolego nikt cie nie zmusza do zmiany zdania. wszyscy sie ze mnie smiejecie ze daje komuś kolorowe kartki upomnienia. Dlaczego wy mnie obrażacie ze jestem nienormalny?czy głupi? czy ja wam ubliżyłem chociaż raz. to świadczy jedynie o waszej zasranek kulturze. Ja tylko starałem sie obiektywnie spojrzeć na decyzje i zachowania pana Dorobisza ale widać ze więcej jest lizusów pana Machusia którzu nie lubią Dorobisza choć nawet nie mają o nim zielonego pojęcia
Karamba - tylko szczerość

porębianin111
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: porębianin111 » 12.02.2005, 12:00

Ważne że twój poziom kultury jest wysoki. Uważaj tak dalej. Odrobina samokrytyki jest wskazana.

porębianin111
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: porębianin111 » 12.02.2005, 12:10

Trupie weż pod uwagę że człowiek jest zły bo nikt się z nim odnośnie Pana Dorobisza nie zgadza. Nie pomogły zółte kartki. A to wszystko moja wina bo go prowokuję.

Sztetke
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Sztetke » 12.02.2005, 14:31

a ja nie jestem zwolennikiem ani pana D. ani pana B. ale wydaje mi się że pan D. nie ma bladego pojęcia o potrzebach ludzi młodych którzy to ludzie będą nadal mieszkać w mieście i chcą dla siebie czegoś co umili im życie i czas wolny
chyba że pan D. zbuduje lunapark a największą atrakcją będą oczywiście samochodziki
no cóż Karamba a co do wojny którą możesz wytoczyć większości na tym forum to ja ci proponuję wycieczkę do Iraku - tam będziesz miał większe pole do popisu...
sztuczna inteligencja jest niczym przy prawdziwej głupocie...

Awatar użytkownika
viggen
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: viggen » 12.02.2005, 20:12

przecież tu nie chodzi o to, że p. Machura czy p. Dorobisz chcą aby młodzież w nie miała co robić. problem w tym, że tutaj nie ma kasy na takie inwestycje!! Czy nikt tego nie kuma! A tak na marginesie:
#1 6km stąd jest basen dla mnie kożystanie z niego to żaden problem...
#2 ile os. chodzi w lato na basen???
komuna się skończyła teraz takie obiekty muszą przynosić dochody a w tak bidnym mieście są marne szanse na to...
Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem.
Oscar Wilde

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 13.02.2005, 02:45

viggen pisze:komuna się skończyła teraz takie obiekty muszą przynosić dochody a w tak bidnym mieście są marne szanse na to...
Takie obiekty jak basen nigdy nie przynoszą dochodów w miejscowościach tej wielkości. Miasto musi dopłacać - kwestia tylko ile. To normalne. Ale jakimś cudem w innych wsiach (które radni odwiedzali) mają kryte baseny, hale i skateparki :?
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 13.02.2005, 12:25

Mi się wydaje, że Pan Dorobisz jako biznesmen w inwestycjach typu basen liczy jedynie na zyski czysto finansowe i dlatego je blokuje gdy wiadomo, że takich zysków nie będzie. A tutaj przecież chodzi o co innego. To jest inwestycja w młodzież i dzięki temu miasto zyskuje w inny sposób.
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
viggen
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: viggen » 13.02.2005, 12:44

Matt pisze:Mi się wydaje, że Pan Dorobisz jako biznesmen w inwestycjach typu basen liczy jedynie na zyski czysto finansowe i dlatego je blokuje gdy wiadomo, że takich zysków nie będzie. A tutaj przecież chodzi o co innego. To jest inwestycja w młodzież i dzięki temu miasto zyskuje w inny sposób.
No cóż w tym przypadku chyba masz rację :-).
pożyjemy zobaczymy... najważniejsze jest to, że istniejące u nas firmy zaczynbają się rozwijać, co niesie za sobą wzrost przychodu mamony dla miasta, a to oznacza że szanse na takie inwestycje rosną... i jak na razie radni powinni walczyć o to aby tych przychodów było więcej.
Oscar Wilde

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 13.02.2005, 13:36

viggen pisze:najważniejsze jest to, że istniejące u nas firmy zaczynbają się rozwijać, co niesie za sobą wzrost przychodu mamony dla miasta, a to oznacza że szanse na takie inwestycje rosną...
Zgadzam się. I może Pan Dorobisz właśnie rozwijając swoją firmę dużo lepiej przyczyniłby się do rozwoju naszego miasta niż mieszając się w politykę. Niech robi to co robi najlepiej czyli pieniądze.

Awatar użytkownika
viggen
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: viggen » 13.02.2005, 15:22

ale każdy ma prawo mieszać się w politykę :P on też, zwłaszcza jeśli został wybrany jako reprezentant mieszkańców.
z resztą wszyscy "winią" p. Dorobisza za to, że nie będzie basenu, ale przecież głównym przeciwnikiem w radzie był p. Machura, z resztą miał silne argumenty, ale o tym juz było.
Oscar Wilde

Awatar użytkownika
BABKA KIEPSKA
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: BABKA KIEPSKA » 13.02.2005, 18:33

tak czytam i czytam o tych waszych sporach na temat pana radnego Dorobisza i dochodze do wnoisku ze jednak on jest totalnym politycznym dnem poniewaz z tego co piszecie nie wnosi on nic dobrego do rady i dlamiasta. skoro czlowiek ma wiele do powiedzenia o kims a sam robi zle i przeciw miastu to wątpie by w przyszłych wyborach przeszedł. uwazam ze tacy ludzie pragną jedynie zwrócic na siebie uwage za wszelką cene.
Wcale nie kiepskie posty.....

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 13.02.2005, 21:26

viggen pisze:ale każdy ma prawo mieszać się w politykę
ale tu nie chodzi o to żeby mieszać..nie potrzeba w radzie maiasta takich co mieszają tylko takich którzy maja na wzgledzie dobro miasta...skoro ma tylku przeciwników wsród forumowiczów to musi sie to skąś brac..przeciez nikt by tego nie wymyslał....a z drugiej strony skoro jest w radzie ma poparcie wsrod mieszkańców(pewnie górki i okolic)...wydaje mi sie ze ta dyskusja nie ma sensu...przyszłe wybory wszystko zweryfikują...
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

KARAMBA
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: KARAMBA » 13.02.2005, 22:32

viggen pisze:ale każdy ma prawo mieszać się w politykę :P on też, zwłaszcza jeśli został wybrany jako reprezentant mieszkańców.
chyba mieszkańców Górki i Kierszuli gdzie kazdy dzien kazdemu mija tak samo. przeciez tam nic sie nie dzieje w tej okolicy, a Dorobisz wystartował bo ma interes jako jedyny w tej dzielnicy. Ludzie zagłsowali na niego bo wiedzieli ze ma pienadze i moze cos zdzialac namiescie. znowu nie piszcie ze Dorobisz byl główną przyczyną niepowodzenia basenu bo to żenujące. Moim zdaniem tak jak napisał Browarman wybory zweryfikują wszystko i zobaczymy kto sie bedzie smial ostatni. :idea:
Karamba - tylko szczerość

porębianin111
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: porębianin111 » 14.02.2005, 11:24

Miałem nie pisać, ale nie pisz chociaż głupot że to jest jedyny interes na kierszuli.

ODPOWIEDZ