Nasz waleczny radny Pan Dor.

Dyskusje o polityce w lokalnym wydaniu
porębianin111
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: porębianin111 » 10.02.2005, 07:44

Jakie ma poparcie widać było na spotkaniu jakie zorganizował na górce w szkołe, było na nim około 10 osób. Naprawdę duże poparcie. Człowieku no i co z tego że wypowiedział on wojnę starym urzędasom, jak sam napisałeś sam popierał Macherzyńskiego a dwa dni po wyborach już go krytykował i negatywnie oceniał. To jest człowiek któremu sie nikt nie podoba.

Awatar użytkownika
viggen
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: viggen » 10.02.2005, 11:15

a czy pan D kiedykolwiek powiedział, ze chce być burmistrzem?
odwrocił sie od JM kiedy on sam chciał kręcić wałki z basenem, który miała budować 'doświadczona firma' która wczesniej nic takiego nie budowała.
A to że ma kasę drodzy zawistni forumowicze zawdzięcza tylko i wyłącznie sobie sobie.
a tak na marginesie może koryciarz JB albo ex radny z górki Gajek byli/są/ lepsi? hm?
a ilu Polaków chodzi na wybory? ledwo 50%. a ilu było na spotkaniach orgazizowanych przez JM co? wszyscy wyborcy weź nie żartuj stary.
Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem.
Oscar Wilde

Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Post autor: Cpt_Willard » 10.02.2005, 15:45

ale z ciebie burak! wiesz że to pomowienie! masz na to jakieś dowody?
Heh wiesz, że to pomówienie?? Masz jakieś dowody, że jest warzywem?? :D
"The only thing I ever saw that came close to Objective Journalism was a closed-circuit TV setup that watched shoplifters in the General Store at Woody Creek, Colorado"
Hunter S. Thompson

porębianin111
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: porębianin111 » 10.02.2005, 15:47

Viggen jak piszesz to napisz nazwisko a nie inicjały. A że ma zamiar startować na burmistrza to do mnie to mówił. Widać że nie byłeś chyba na ani jednym spotkaniu burmistrza bo tam było zdecydowanie więcej ludzi.

KARAMBA
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: KARAMBA » 10.02.2005, 16:03

edwar dorobisz jasno powiedział o swej kandytaturze, nawet czasem wyraza sie o tym w swym salonie. pamietaj viggen ze nie mozna kogos tak przezywac. ode mnie masz zółtą kartkę i pierwsze upomnienie, juz jeden internauta dostał żółta i sytuacja sie troche uspokoiła. pamietaj ze takie pomówienia drogo kosztują. ja tez poieram Dorobisza ze mowi prawde i jego decyzjenie które uchroniły miasto.
Karamba - tylko szczerość

Awatar użytkownika
Cymbalista
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: Cymbalista » 10.02.2005, 16:22

KARAMBA pisze:ode mnie masz zółtą kartkę i pierwsze upomnienie, juz jeden internauta dostał żółta i sytuacja sie troche uspokoiła.
Karamba czy ty sie dobrze czujesz :?:
O co chodzi z tymi twoimi kartkami, nie rozumiem tego, a jak ktos dostanie czerwona kartke to co bedzie, mozesz przyblizyc wszystkim forumowiczom, kryteria wedlug, ktorych rozdzielasz takie upomnienia i zwiazane z nimi konsekwencje :x
Czy to takie szczeniackie fanaberie :?:
Było cymbalistów wielu.....................
"Być radosnym, dobrze czynić i wróblom pozwolić ćwierkać"

porębianin111
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: porębianin111 » 10.02.2005, 17:34

Karamba pisałem ci w jednym z moich postów gdzie masz sobie te kartki wsadzić, więc tak zrób. Chyba że masz ochotę zostać moderatorem to wtedy pokazesz co potrafisz.

Panie Karamba To nie jest salon Pana Dorobisza tylko jego żony, a to jest znacząca różnica.

Tylko nie pisz mi że jak jego żony to i jego bo tak wcale nie tak nie jest.

Awatar użytkownika
viggen
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: viggen » 10.02.2005, 17:46

w takim "przebacz mi" nie wiedziałem, że zmienił zdanie jeszcze niedawno nie miał takich aspiracji ;-). Ale jako radny jest ok, dzięki niemu nie doszło do kilku przekrętów.
a co do żółtych, niebieskich, zielonych, czarnych z trupią czachą i innych katrek to w tym przypadku porębianin111 ma rację.
Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem.
Oscar Wilde

Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Post autor: Cpt_Willard » 10.02.2005, 18:31

Panowie, ale to jest proste dwie żółte= jedna czerwona. Czerwona oznacza, że nie wolno pisać w dwóch nowo powstałych tematach :D
Właśnie Karamba powiedz jak działają te twoje kartki?? Ja też chce wiedzieć!!
"The only thing I ever saw that came close to Objective Journalism was a closed-circuit TV setup that watched shoplifters in the General Store at Woody Creek, Colorado"
Hunter S. Thompson

KARAMBA
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: KARAMBA » 10.02.2005, 21:00

Wyśmiewacie sie ze mnie a wogóle nie macie pojecia o panu Dorobiszu. Kartki polegają na ty ze jesli daje komuś żółta to ostrzegam go aby nie wkroczył ze mna na ścieżke wojenną bo nie chce z nikim wojny ale jesli ktos mnie non stop neguje to daje drugą i wojna rozpoczęta. tylko czasami niektórzy ze swojej niewiedzy i głupoty piszą bezsensu przy tym mnie obraząjac i jestem zmuszony ukarac ich kartką. mysle ze jeli potrafią po kilku dniach napisac cos z sensem to postaram sie to u mnie anulowac.

ps. tylko ze nikt z was nie zna pana Dorobisza a kazdy z was go oczernia.
Karamba - tylko szczerość

Awatar użytkownika
gys0n
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: gys0n » 10.02.2005, 21:44

To ja chyba z gory dostane dwie czerwone kartki :lol: :lol: :lol: ..ale wiem ..ty najlepiej znasz Dorobisza..pewnie u niego pracujesz badz cos w tym stylu..jesli jestes u niego mechanikiem to musze przyznac ze bardzo dobrym bo kadre to on ma nie z tej ziemi.. :twisted:

Awatar użytkownika
Vinc
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Vinc » 10.02.2005, 22:16

KARAMBA pisze: ... ale jesli ktos mnie non stop neguje...
Facet, czy Ty czytasz swoje posty :?: Przecież to Ty cały czas negujesz zdanie innych, wszystko wiesz lepiej itd. Przestałem już pisać odpowiedzi na Twoje posty, bo widzę, że to nie przynosi żadnego efektu. Nie jesteś w stanie normalnie prowadzić dysputy popartej argumentami, tylko cały czas uważasz, że jesteś nieomylny i Twoje zdanie jest ostateczne. Naucz się może w końcu zauważać, że oprócz Ciebie istnieją inni ludzi na świecie, którzy mają własne zdanie odmienne od Twojego i należy je uszanować, a jeśli się z nim nie zgadzasz, to rozmawiaj, ale z jakąś logiką, a nie na zasadzie "bo tak" lub "bo ja wiem lepiej".
KARAMBA pisze: mysle ze jeli potrafią po kilku dniach napisac cos z sensem to postaram sie to u mnie anulowac.
Naprawdę gratuluję wysokiego mniemania o sobie. Na pewno każdy z ukaranych nie śpi po nocach, tylko myśli nad sensowną odpowiedzią, aby zniwelować Twoje kartki :lol:

Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Post autor: Cpt_Willard » 11.02.2005, 01:20

Kartki polegają na ty ze jesli daje komuś żółta to ostrzegam go aby nie wkroczył ze mna na ścieżke wojenną bo nie chce z nikim wojny ale jesli ktos mnie non stop neguje to daje drugą i wojna rozpoczęta. tylko czasami niektórzy ze swojej niewiedzy i głupoty piszą bezsensu przy tym mnie obraząjac i jestem zmuszony ukarac ich kartką. mysle ze jeli potrafią po kilku dniach napisac cos z sensem to postaram sie to u mnie anulowac.
Nie no stary ROTFL :P :P Takich rzeczy to ja jeszcze na żadnym forum nie widziałem. Może odpocznij sobie trochę, nie pisz nic przez tydzień, zastanów się nad swoimii wypowiedziami. Tak będzie lepiej dla Nas i dla Ciebie.
Hunter S. Thompson

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 11.02.2005, 01:23

Natychmiast wracać do tematu :!: :evil: Opie**alajcie się na PW :idea:
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

porębianin111
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: porębianin111 » 11.02.2005, 14:57

Żeby Pan Karamba anulował kartki trzeba zacząć na tym forum chwalić Pana radnego Dorobisza. Ja nie mam takiego zamiaru gdyż mam swoje zdanie na jego temat i nie mam zamiaru go zmieniać. Zniecierpliowścią czekam na kolejne zółte kartki, a może nawet czerwoną.

SWEGO ZDANIA NAPEWNO NIE ZMIENIĘ.

ODPOWIEDZ