Nasz waleczny radny Pan Dor.

Dyskusje o polityce w lokalnym wydaniu
porębianin111
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: porębianin111 » 17.02.2005, 07:50

BrowarMan pisze:proponuje dyskusje na argumenty a nie na to czy ktos ma taki nick czy inny...

Browar Man nie rozumię teraz stwierdzenia o nick. Jeżeli jest on przez ze mnie używany to chcę napisać że odnoszę sie do danej osoby. Po co ma ktoś się do myślać do kogo coś napisałem. Jeżeli chodzi o argumenty przeciwko Panu Dorobiszowi takich było wiele. A argument że jest dobrym radnym to to że zablokował basen(kwiestia dyskusyjna) i że ma pieniądze lub jak to Pan Karamba napisał interes również kwestia do dyskusji.

KARAMBA
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: KARAMBA » 17.02.2005, 08:56

porębianin111 pisze: Poczekajmy jak oceni to Pan Karamba. Z niecierpliwością czekam na jego komentarz do tej sprawy.
Moim zdaniem szanowni panowie wielcy politycy ludzie nauki pan porębianin 111 i pan Szteke nie potrafią wymieniac poglądów w dyskusji i uszanować czyjegoś zdania tylko potrafią upierać się przy swoim zdaniem na wszelką cenę. Ale to świadczy o nich. MOim zdaniem to ze sie ze mnie naśmiewaci o moje zdanie, kartki czy inne formy wypowiedzi swiadczy o waszej kulturze. To jest moja sprawa jak oceniam pana radnego Dorobisza i dalej sie upieram ze jest to człowiek z kasą który poprzez blokade pewnych spraw uchronil nasze miasto od długów. Jakby takiego człowiek nie było to potem gdzies na Porebie napewno porębianin 111 czy Sztetke by powiedzieli "No zrobił Machuś z radą długi a my je musimy spłacac bo nie ma człowieka w radzie co by się odezwał" a własnie ze jest pan dorobisz który nie boi sie odezwac i wie coi jest dobre a co nie. Co do waszych wyśmiewisk na moją osobę mam to głęboko w dupie a ja i tak bede pisał o swoich poglądach w taki sposób jak mi sie podoba nie zważając na wasze opinie. Po to własnie jest Forum.

ps. Mam nadzieje ze jako ludzie rozumni zdajecie sobie sprawe z moich słów.
Karamba - tylko szczerość

porębianin111
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: porębianin111 » 17.02.2005, 14:27

Panie karamb dobrze że twój poziom kultury jest wysoki. Ja nie mogę zrozumieć tylko dlaczego my mamy zmieniać zdanie a nie na odwrót. Jako że jesteś bardzo dobrym politykiem i strategiem życzę tobie i Panu Dorobiszowi wygranej w następnych wyborach.
Całe szczęście że się tak nie stanie.

Awatar użytkownika
viggen
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: viggen » 17.02.2005, 14:35

porębianin111 pisze:Panie karamb (...) Jako że jesteś bardzo dobrym politykiem i strategiem życzę tobie i Panu Dorobiszowi wygranej w następnych wyborach.
Całe szczęście że się tak nie stanie.
Jeśli chodzi o wybory na burmistrza to zapewnie się nie stanie, natomiast na radnego pewnie tak... (wg. mnie oczywiście) oczywiście mam na mysli P. Dorobisza.
Może zaczniemy obstawiać? ;-)? "który z obecnych radnych ma szanse na kolejną kadencję"
mam nadzieję, że ci, którzy faktycznie nic nie robią z wyjątkiem tępego przytakiwania bossowi nie przejdą wyborczego sita.
Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem.
Oscar Wilde

Awatar użytkownika
viggen
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: viggen » 17.02.2005, 15:49

no bez przesady, nie zakazał robienia pompek, biegania, jazdy na rowerze, chodzenie na basen w wakacje, czy placenia Zawarciu za kozystanie z ich basenu-krytego.
Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem.
Oscar Wilde

KARAMBA
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: KARAMBA » 18.02.2005, 06:13

popieram viggena ze kto chce moze isc pobiegac czy pocwiczyc. nie zwalajciew winy na pana Dorobisz bo to nie wporządku. Wielu jest takich co kradnie i gówno robi a oni są chwaleni. Dorobisz na odwrót - prawde w oczy mówi, nie kradnie, nie oszukuje a jest krytykowany. szczerość w oczy w naszym miescie jest jak wiadomo nie mile widziana. Oczywsicie wszyscy radni są wporządku i robią o wiele więcej ni pan Dorobisz. np. pan Błach czy Szpilczyński.

porębianin111
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: porębianin111 » 21.02.2005, 20:33

Panie Karamba jako głowny zwolennik Pana Dorobisza mógł byś mu przekazać że jest zima a chodniki na kierszul;i są nie odśnieżone.

Niech pokaże że może coś dla kierszuli w końcu ludzi ego z tamtąd wybierali cos zrobić, a nie tylko dzwonić po gazetach i telewizjach i szukać sensacji.

KARAMBA
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: KARAMBA » 22.02.2005, 21:05

porębianin111 pisze:Panie Karamba jako głowny zwolennik Pana Dorobisza mógł byś mu przekazać że jest zima a chodniki na kierszul;i są nie odśnieżone.
i czemu znowu do mnie sie dochrzaniłeś????o co ci chodzi człowieku??? A co to dorobisz teren???Dorobisz ma swój chodnik i widac ze umie o niego zadbac a co on ma ludziom odgarniać????a z jakiej racji???co o n w MPGK pracuje???widac ze nie jestes zorientowany ale Szpilczynski tez jest radnym z tegoż regionu i tak samo on by mógł chhwycić za pług.

ODPOWIEDZ