Nasz waleczny radny Pan Dor.

Dyskusje o polityce w lokalnym wydaniu
porębianin111
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Nasz waleczny radny Pan Dor.

Post autor: porębianin111 » 25.10.2004, 20:33

Mam do wszystkich pytanie. wszyscy ganimy naszego burmistrza którego sami wybieraliśmy (99% użytkowników forum głosowało na niego) że nic nie robi. Wszystkim podoba się Pan radny Dorobisz. Tylko mam pytanie co on dla Poręby zrobił. według mnie nic. Więcej takich radnych i w Porębie nic nie będzie tylko Salon Peugota.

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 25.10.2004, 20:52

No mi się ten Pan akurat nie podoba jako radny. M.in. dzieki nie mu nie mamy basenu krytego :evil:
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 25.10.2004, 20:59

Matt pisze:No mi się ten Pan akurat nie podoba jako radny. M.in. dzieki nie mu nie mamy basenu krytego
a u mnie własnie tym załapał "plusa" ale o tym już pisalem w innym poście
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

porębianin111
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: porębianin111 » 26.10.2004, 17:16

Nie rozumiem dlaczego załapał plusa nie czytałem poprzedniego postu ale wszyscy uważają że zrobił dobrze. Wszystkie wiochy mają halę baseny wszędzie się coś dzieje tylko nie w Porębie . W porębie przez najbliższy czas nic się nie będzie działo. przecież mamy dwie salki i tak nie można ich wynajmować. Żeby mieć do dyspozycji salę trzeba jechać do Zawiercia łaz i takiej wiochy jak Bruzowice (nawet oni mają halę). Na basen do zawiercia d-g tarnowskich gór. przecież Poręba jest taką małą miejscowością że tutaj nic nie będzie i wszyscy popierajmy pana radnego- wybierzmy go jeszcze na burmisztrza.

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 26.10.2004, 17:23

porębianin111 pisze:Nie rozumiem dlaczego załapał plusa nie czytałem poprzedniego postu
to przeczytaj..na temat basenu wypowiadałem sie w temacie "radny walczy" i tam napisałem dlaczego moim zdaniem zrobił dobrze że nie zgodził sie na buowe basenu...i właśnie dzięki temu zalapał plusika((małego bo małego ale zawsze to coś))
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

PREZES
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: PREZES » 26.10.2004, 23:11

Pan Dorobisz, myśli sobie że jesli ma pieniadze to wszystko i wszystkich może kupić lub ustawić za kase!!!
Mnie akurat ten Pan sie nie podoba. Narobił troszke zamieszania w Urzędzie,ale nie takich ludzi nam potrzeba!!!!!
Njlepiej byłoby gdyby pilonował swojego DORPOL-u i przekazał sprawy rady miasta innym -młodszym,wykształconym radnym.
Ja nie widze tego człowieka na żadnym, powtarzam żadnym stanowisku w naszym miescie!!! KASA TO NIE WSZYSTKO!
Może bede po raz kolejny nie skromny, ale uważam się za bardziej wartościowego człowieka niż Pan D.

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 27.10.2004, 00:14

PREZES pisze:!
uważam się za bardziej wartościowego człowieka niż Pan D.
czyli masz zamiar startować w przyszłych wyborach :?: :?: ...bo jesli tak to mój głos już masz...i podejrzewam że jeszcze kikunastu ludzi też chetnie by na ciebie zagłosowało...zwłaszcza młodzieży...potrzebujemy kogoś takiego jak ty...czyli osoby reprezentującej "interesy" ludzi młodych...

Sztetke
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Sztetke » 27.10.2004, 18:17

w całej rozciągłości zgadzam się z Browarmanem!

ludzi młodych w radzie powinien reprezentować młody radny.
Co takiego może wiedzieć o naszych problemach człowiek około 50-siątki albo i starszy.Przecież to są ludzie innego pokolenia i innej epoki nie mający bladego pojęcia o tym że od czasu ich młodości świat bardzo się zmienił.
Ideały które im przyświecały i w które wierzyli już dawno zostały zastąpione przez inne!!!
Po ostatnich wyborach wszyscy mieli nadzieję że nowy burmistrz jako dobry nauczyciel będzie pomostem pomiędzy ludźmi młodymi i starszymi,że będzie osobą do której młody człowiek przyjdzie i na luzie pogada,powie co mu się podoba a co przydałoby się zmienić.Prawda jednak znowu okazała się okrutna gdyż burmistrz owszem ostro ruszył ale do nabijania sobie kieszeni kasą i przy okazji ludzi a szczególnie tych młodszych w butelkę.Dlatego jestem pewien że nikt nie będzie płakał jeśli nie zostanie ponownie wybrany.
No i tutaj rodzi się problem już wielokrotnie poruszany na tym forum:kto powinien zostać nowym burmistrzem?Szczerze mówiąc to nie bardzo widzę jakiegoś kandydata.

a co do pana Dorobisza to chyba za nisko mierzy bo ja widziałbym go w parlamencie jako przedstawiciela Samoobrony lub jakiegoś innego populistycznego ugrupowania gdzie miejsca na liście wyborczej się kupuje!

P.S.
Prezes MOŻESZ LICZYĆ NA MÓJ GŁOS!!!
sztuczna inteligencja jest niczym przy prawdziwej głupocie...

Awatar użytkownika
sa1at
Nowicjusz

Post autor: sa1at » 10.01.2005, 14:49

Moim skromnym zdaniem Pan radny Dorobisz robi dużo zamieszania ponieważ jest człowiekiem prostym nie wykształconym i tylko w ten sposób może zwrócić uwagę na swoją osobęw żaden sposób nie umie uprawiać polityki. Nie wiem czy ktoś spotkał się z jego nadzwyczajnym chamstwem , bo ja miałem kilka razy przyjemność i wierzcie mi nie było to przyjemne doznanie.Takiego prostaka i chama za jednym razem to niewidziałem. Nadmienić tu trzeba również ,że przez nieumiejętność uprawiania polityki został usunięty z przewodniczącego komisji w Urzędzie Miasta. Teraz się mści na kim może , nosi ze sobą dyktafon i nagrywa kogo popadnie oraz wysyła dziennie dziesiątki listów do różnych instytucji pisząc bzdury na ludzi którzy mu "przeszkadzają".Ja uważam ,że albo jest osobą niepoczytalną i powinno się go izolować albo brak mu zajęć , bo tak na marginesie to firmę przepisał na żone i córkę. Niedługo będą nowe wybory podobno będzie startował na Burmistrza , ciekawe tylko ile tym razem do do łapy każdemu swojemu wyborcy , bo stawka za radnego wynosiła 50zł. Reasumując :Dorobisz daj sobie żyć i innym , wyjedź gdzieś do ciepłych np:Kongo i tam molestuj swoją osobą murzynów.Polska nie jest gotowa na tkiego wariata.

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 10.01.2005, 16:39

sa1at pisze:będą nowe wybory podobno będzie startował na Burmistrza , ciekawe tylko ile tym razem do do łapy każdemu swojemu wyborcy .
i tu własnie pojawi sie sprawdzian dla "nas samych"..zobaczymy wówczas czy ludzie wybiorą kase czy postanowią oddać swój głos na kandytata ich zdaniem lepszego...do wyborów mamy jeszcze dwa lata(o ile się nie myle)tak więc należy sie zastanowić przez ten czas nad tym co zrobili obecni urzędujący i poczekac na nowych kandydatów...

mam nadzieje że każdy odda głos zgodnie z własnym sumieniem i przekonaniem a nie za jakies 50 zł...

Porębianin
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Porębianin » 10.01.2005, 19:55

Heya ...
Sorki że może nie na temat :lol: A kiedy będą wybory .... na nową władze w P-bie ...

Awatar użytkownika
Vinc
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Vinc » 10.01.2005, 21:05

BrowarMan pisze:mam nadzieje że każdy odda głos zgodnie z własnym sumieniem i przekonaniem a nie za jakies 50 zł...
No właśnie i tu pojawia się problem. Ja również słyszałem, że stawka za głos była 50 zł, niby nie dużo, a ile osób się na to złapało? A co będzie przy wyborach na stanowisko burmistrza? Do "wygrania" jest dużo więcej, niż dieta radnego, tak więc stawka na pewno podskoczy. I co wtedy? Co, jeśli panująca coraz bardziej bieda w Porębie popchnie ludzi do "prostytucji", czyli oddania krzyżyka za np. 100 zł?

I jeszcze jedna sprawa. Przed wyborami pojawią się na pewno kandydaci z pięknymi hasłami wyborczymi..... "Praca dla wszystkich", "Skończmy ze starymi układami", "Przejrzystość władzy", "Stawiam na młodzież" itp.
Czy ja już gdzieś tego nie słyszałem :?:
Jaką mam pewność, że ewentualny nowy burmistrz będzie postępował zgodnie ze swoimi hasłami :?:

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 10.01.2005, 23:30

do dyskusji na temat kolejnych wyborów i kandydatów zapraszamy tutaj
http://poreba.mroque.boo.pl/forum/viewtopic.php?t=281

ten temat poswiecony jest radnemu Dorobiszowi

Awatar użytkownika
viggen
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: viggen » 09.02.2005, 15:54

proszę proszę wszyscy tacy wykształceni, a nie kumają, że aby wybudować basen potrzeba kasy, której ta ledwo zipiąca mieścina nie ma. poza tym do zablokowania tego wodnego przekrętu przyczynił się raczej pan M.
Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem.
Oscar Wilde

Awatar użytkownika
viggen
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: viggen » 09.02.2005, 22:48

sa1at pisze:\ Niedługo będą nowe wybory podobno będzie startował na Burmistrza , ciekawe tylko ile tym razem do do łapy każdemu swojemu wyborcy , bo stawka za radnego wynosiła 50zł. Reasumując :Dorobisz daj sobie żyć i innym , wyjedź gdzieś do ciepłych np:Kongo i tam molestuj swoją osobą murzynów.Polska nie jest gotowa na tkiego wariata.
ale z ciebie burak! wiesz że to pomowienie! masz na to jakieś dowody? 50 zł?? wiesz w ogóle gdzie był wybierany ED?? tak się składa, że miał i ma duże poparcie na górce, swoją drogą dzięki niemu JM jest burmistrzem, to on wypowiedział wojnę starym urzędasom.
inelektualista się znalazł... rany szkoda gadać.
aha a może udupił jakiegoś łapówkaża z dawnej ekipy? moze kogoś znajomego, bliskiego hm?
Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem.
Oscar Wilde

ODPOWIEDZ