Radni

Dyskusje o polityce w lokalnym wydaniu
KARAMBA
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: KARAMBA » 13.12.2004, 06:35

predzej ci wszyscy ludzie z urzedu sie zmienia niz zostanie wybudowana hala. miasto na dzien dzisiejszy uwazam ze nie ma za duzo kasy na inwestycje hali. osobiscie chcialbym i mam cicha nadzieje ze sie uda ale wiem ze miasto ma ciężką sytuację finansową i prdko hala nie powstanie.
Karamba - tylko szczerość

Leszek Balcerowicz
Nowicjusz

Post autor: Leszek Balcerowicz » 30.12.2004, 19:29

Żeby powstała hala to nie muszą się zmieniać wszyscy ludzie w urzędzie tylko jedna osoba, nie będę używał nazwiska bo ponoć jest to na tym forum zakazane choć osobiście tego nie rozumię bo jeżeli jest to osoba publiczna to forumowicze powinni okazywać swoje zdanie jakie mają na temat jego zachowania czy sprawowania władzy.
Mam zamiar zostać prezydentem!!!!!!!!!!!

LOLA
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: LOLA » 09.02.2005, 22:30

powiem szczerze, że rażą mnie niektóre wypowiedzi. uważam, że osoby które nie mają pojęcia co się dzieje w urzędzie miasta nie powinny pisać tego, co im "ślina na język przyniesie"żeby zabierać głos trzeba mieć jakieś potwierdzenie, jakieś infromacje. po pierwsze nie można tylko negatywnie oceniać osób zasiadających w urzędzie, gdyż zrealizowanie niektórych projektów np. basen,hala musi mieć pokrycie w budżecie. jeśli nie ma pokrycia to nie ma możliwości ich zrelizowania. nie jest to zależne bezpośrednio od burmistrza czy radnych. zależne to jest od wpłacanych podatków przez mieszkańców, przez kwoty przyznanych dotacji, subwencji z budżetu państwa. jak wiemy hala czy basen nie jest wydatkiem rzędu 100 zł! także zanim wypowiemy się na forum i oceniamy innych ludzi zgromadźmy jakieś informacje, proponuje uczestniczyć w sesjach rady miasta, każdy przecieć może w nich uczestniczyć.....

bigfoot
Nowicjusz

Post autor: bigfoot » 28.07.2005, 15:06

Moim zdaniem prawie wszyscy są do chrzanu.Ja w następnej kadencji widziałby tylko i wyłącznie jedną osobę : Eda D. Po co kilku radnych jak on sam doskonale da sobie radę i co najważniejsze nie będzie miał komu co zarzucać. Pomyślcie , taka władza w rękach jednej osoby , zgłupiałby ze szczęścia.Teraz do woli mółby składać wnioski ,a to na Burmistrza , a to innego "niedobrego".Chodziłby w koronie z berłem w ręku i wszyscy mogliby mu nagwizdać.Fantazja mnie poniosła - wybaczcie.

lala123
Nowicjusz

Post autor: lala123 » 15.08.2005, 00:18

burmistrz ma projekty, ale radni melepety się boją- i tak przecież wszystko spadnie na burmistrza

Awatar użytkownika
ZiGi
Mistrzu
Mistrzu
Kontakt:

Post autor: ZiGi » 15.08.2005, 10:07

niewiem czy to prawda :? poprostu burmistrz za duzo naobiecywal a tego nie da sie spelnic! radni odrzucaja pewne sprawy bo gmina nie ma kasy! co zreszta widac po basenie, dniach poreby i innych :wink:
Obrazek

student
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: student » 11.11.2005, 12:14

Czółko! Czy ktoś był na oficjalnej stronie UM w Porębie? Polecam sprawdzenie oświadczeń podatkowych naszych kochanych radnych. Średnio na dietach mają rocznie ok. 6 tys.x 15 radnych = 90 tys. a do tego pensja przewodniczącego rady i inne ... Biorąc pod uwagę, że przez trzy lata absolutnie i całkowicie nic nie robią dla miasta, to jest to niezła pensja za siedzenie raz w miesiącu na sesjach i popijanie kawki. Te prawie sto tysięcy to może niedużo, ale z kolei całą nieudolność władz tłumaczy się brakiem pieniędzy, a setka zawsze to coś... Może nie mam racji, dawno w Porębie nie byłem i może ruszyła jakaś inwestycja, ale pamiętam, że dawniej radni w ogóle nie brali pieniędzy za tę funkcję i miasto dużo lepiej działało. Ale też może ludzie byli bardziej moralni?

Awatar użytkownika
Flap
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Flap » 11.11.2005, 14:52

BrowarMan pisze:
Blade pisze:Pani Muskalska jedyna rzeczą, jaka zrobiła to wyremontowanie sobie schodów i drzwi do klatki schodowej w swoim bloku
a ja bym dodał jeszcze zburzenie schodow tam gdzie był kiedyś fryzjer..i ocieplenie tej ściany..(nie jestem jednak pewny czy to jej zasługa czy administracji osiedla)..

Sory ale wroce jeszcze do tych postow- czy wy wogole madrzy jestescie???? te schody sa remontowane rok w rok i zawsze gowno z nich zostaje! a drzwi jakbys zauwazyl zostaly wymienione w paru blokach w tym na mickiewicza , a co do schodow od fryzjera to jakbys nie zauwazyl to tam sie mieszka teraz! wiec nie wciskaj kitu ze robi pod siebie bo chyba nie chcial bys miec w bloku schodow pod same okno w swoim mieszkaniu a po za tym to w rozbiorce tych schodow pomagal mieszkaniec tamtego mieszkania
Takich 3 jak nas 2 nie ma ANI JEDNEGO =]

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 11.11.2005, 14:58

popatrz na date tamtego postu...nie sadzisz ze troche czasu upłynęło i troche sie pozmieniało...nie widze juz sensu dyskutowania na temat tego bloku, schodów i mieszkania...
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

Awatar użytkownika
Blue79
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Blue79 » 11.11.2005, 16:17

student pisze:Czółko! Czy ktoś był na oficjalnej stronie UM w Porębie?
podaj tę stronę to sam ocenie :wink:
"Życie nie składa się z oddychania, tylko z chwil, które zapierają dech w piersi."
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 11.11.2005, 17:33

"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

ODPOWIEDZ