Radni

Dyskusje o polityce w lokalnym wydaniu
Awatar użytkownika
viggen
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Radni

Post autor: viggen » 21.08.2004, 00:02

Spotkałem się na forum z negatywnymi opiniami na temat radnego E Dorobisza!
Właściwie co mu zarzucacie?! Jak na razie ujawnił kilka przekrętów, kilka uniemożliwił! To samo można powiedzieć o M Machurze. To chyba jedyne osoby, które mają jaja aby przeciwstawić się Herr Macherzyńskiemu!
Reszta to koryciarze :/

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 22.08.2004, 22:48

Dobrze powiedziane...zgadzam się w 100%...oby więcej takich radnych...wreszcie ktoś nam ujawnił te przekręty w UM...(choćby z tym basenem)....a jak sądzicie..czy nasz burmistrz ma szanse na następną kadencje.. :?: :?:
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

Awatar użytkownika
viggen
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: viggen » 23.08.2004, 10:06

mam nadzieję, ze nie ;-),ale jeśli nie znajdzie się poważny przeciwnik to kto wie:/. do tego jest b wiele osób,które nie interesują się tym co się dzieje w UM, myślą że skoro chciał basen zybudować to jest cool etc w każdym razie wierzą w jego populizm.
Generalnie szanse niestety ma:/.

Awatar użytkownika
Blade
Wolny Słuchacz

Post autor: Blade » 01.10.2004, 11:41

Zapał to on ma i to duży, ale do naszych pieniędzy!!! Problem polega na tym ze nie jest on tam jedynym takim, który czerpie korzyści finansowe, a nie robi nic!!! Dbają jedynie o swoje wielkie tyłki!!! No, ale jak to w piosence „ Wesołe jest życie staruszka” szkoda tylko ze naszym kosztem. :( :( :(

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 01.10.2004, 15:44

Pewnie że kilku młoych by sie przydało..ale mają małe szanse sie dostać..brakuje im chyba odwagi żeby wystartować w wyborach...ale jak tylko pojawią sie w najbliższych wyborach to warto na nich zwrócić uwage i być moze oddać swoj głos..
wielu ludzi nawet nie idzie głosować..siedzą w domu bo twierdzą ze ich głos i tak nic nie znaczy..a gdyby poszli to naprawde ich głosy mogły by dużo zmienić...
pożyjemy zobaczymy jak to dalej bedzie..
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Post autor: Cpt_Willard » 01.10.2004, 19:57

"...Oni ja myślę zachowują się nie ładnie, radny kradnie a całe miasto na dnie..."

Co do młodych radnych to nie tak. Uważam, że mieli by niewielkie poparcie wśród starszych. Wiadomo zaraz sobie pomyślą, że taki młody to nie ma doświadczenia, rządzić nie umie + x-różnych innych powodów. Taka niestety jest prawda :/
"The only thing I ever saw that came close to Objective Journalism was a closed-circuit TV setup that watched shoplifters in the General Store at Woody Creek, Colorado"
Hunter S. Thompson

Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Post autor: Cpt_Willard » 02.10.2004, 17:21

Czy ja gdzieś napisałem, że jestem przeciwny młodym radnym?? Więc proszę mi nie wkładać do ust (klawiatury :) ) rzeczy których nie powiedziałem. Napisałem tylko jak mają się sprawy poparcia dla młodych radnych. Ja pod kandydaturą jakiegoś młodego to się chętnie rękami i nogami podpiszę, ale pytanie ilu (oprócz użytkowników tego forum) zrobi podobnie??
"The only thing I ever saw that came close to Objective Journalism was a closed-circuit TV setup that watched shoplifters in the General Store at Woody Creek, Colorado"
Hunter S. Thompson

Sztetke
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Sztetke » 02.10.2004, 19:01

Mogę Ci zdradzić że osiedle na ul.Przemysłowej ma swojego kandydata na którego podejrzewam głosowaliby młodzi ludzie tacy jak my. Jest tylko jeden problem-czy "ktoś" nia zechce odwieźć go od kandydatury różnymi "sposobami" (np. tzw. pogłoski)?
sztuczna inteligencja jest niczym przy prawdziwej głupocie...

PREZES
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: PREZES » 03.10.2004, 21:04

Dołączam sie do dyskusji na temat władz naszego miasta.
Trochę się na tym znam bo skończylem studia z administracji publicznej i startowałem w wyborach na radnego juz dwa razy. Narazie bez sukcesów,choć mówi się do trzech razy sztuka:-)
Ale czy wygrywając wybory te "stare wygi" dopuszczą takich młodych,wykształconych jak ja do głosu??? Nie zamierzam być radnym który będzie robił kawe starszym kolegom lub był chłopcem na posyłki i latał do monopolowego;-)
Trzeba walczyć o swoje i tak jak pisał kiedyś ktoś: "... Razem młodzi przyjaciele, w szczęsciu wszystkiego są wszystkich cele..."
Proponuje nowe hasło wyborcze: "Młodzi rządzą, młodzi radzą, młodzi nigdy Cię nie zdradzą";-)))

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 04.10.2004, 19:23

PREZES pisze:startowałem w wyborach na radnego juz dwa razy. Narazie bez sukcesów,choć mówi się do trzech razy sztuka:-)
nie załamuj sie i startuj trzeci raz..tym razem bedziesz mial na pewno dużo wieksze poparcie...chocby dzieki temu forum....też studiuje administracje i się tymi sprawami interesuje...potrzebujemy kogoś w radzie kto reprezentowal by interesy młodzieży...a wiem że wielu z nas(mlodzieży) tylko czeka na odpowiedniego,młodego,wyksztalconego kandydata...wiec do dzieła..

Awatar użytkownika
Blade
Wolny Słuchacz

Post autor: Blade » 04.10.2004, 20:39

Ja również popieram Trupa, ze przedstawiciele oświaty w radzie to wielka pomyłka!!!
Pani Muskalska jedyna rzeczą, jaka zrobiła to wyremontowanie sobie schodów i drzwi do klatki schodowej w swoim bloku, a o pani polonistce już nawet nie wspomnę,

Jedyna pozytywna rzeczą, która mogę napisać to nadal wyśmienite wyniki naszego „olimpijczyka” pana Błacha, którego wyniki na dystansie 100 metrów pozostają w granicach 10 sekund!!! :wink: :wink: :wink:
Oby tak dalej panie Jurku!!! :D :D :D

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 04.10.2004, 20:59

Blade pisze:Pani Muskalska jedyna rzeczą, jaka zrobiła to wyremontowanie sobie schodów i drzwi do klatki schodowej w swoim bloku
a ja bym dodał jeszcze zburzenie schodow tam gdzie był kiedyś fryzjer..i ocieplenie tej ściany..(nie jestem jednak pewny czy to jej zasługa czy administracji osiedla)..

Awatar użytkownika
brzoskwinka
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: brzoskwinka » 06.11.2004, 13:18

A politician divides mankind into two classes:
tools and enemies

polityk dzieli ludzkość na dwie klasy: narzędzia i wrogów.

KARAMBA
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: KARAMBA » 26.11.2004, 23:03

kazdy robi pod siebie. kazdy radny ktory chodzi na sesje bierze kase i ma gdzies juz nas zwyklych pustelnikow. nie mozna robić z ludzi wała. A to że pani muskalska wyremontowala sobie swój blok wiec tym samym udowodnila ze wazne sa osobiste sprawy. róbta tak dalej to napewno bedzie lepiej. brawo brawo.
Karamba - tylko szczerość

Leonardo da Vinci
Nowicjusz

Radni

Post autor: Leonardo da Vinci » 11.12.2004, 18:39

Ale chyba robia tez cos dobrego, bo wszak bedziemy przeciez mieli (mam nadzieje w tym stuleciu) hale sportowa.
Nie martw się albowiem dziwacy odziedziczą Ziemie!

ODPOWIEDZ