Nasze władze - Dyskusja, pytania i odpowiedzi

Dyskusje o polityce w lokalnym wydaniu
Timmy
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Re: Nasze władze - Dyskusja, pytania i odpowiedzi

Post autor: Timmy » 12.10.2016, 18:19

Wszystko to jest bardzo ciekawe
Sulejman pisze:Ale za to ,będziemy mieć nowe nazwy ulic ,za generała Świerczewskiego -Jana Pawła,za LWP - kard.Wyszyńskiego , :mrgreen:
Jeżeli rzeczywiście będziemy wymieniać nazwy ulic, dobrze by było przy okazji uaktualnić herb.
Moja propozycja:
Obrazek

velMario
Nowicjusz

Post autor: velMario » 14.10.2016, 11:00

Kursy autobusów cięcia a podobno dzisiaj Burmistrz wręczy nauczycielom nagrody. jeszcze sobie niech wręczy

Lidka
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Lidka » 09.12.2016, 18:46

zasługują ? :lol: za kilka godzin niby nauczania ? a szczególnie w Porębie .

lapaputa
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: lapaputa » 10.07.2018, 17:09

to Panie i Panowie zaczynamy dyskusje.
co myślicie o Porebie i Naszych Władzach? w tym też o opozycji byłym i obecnym burmistrzu innych kandydatach?

mały hutnik
Nowicjusz

Post autor: mały hutnik » 14.07.2018, 07:50

Post usunięty.
Ostatnio zmieniony 16.07.2018, 09:01 przez mały hutnik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Avalon
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Avalon » 15.07.2018, 09:19

Wystarczy trochę poszukać, żeby się dowiedzieć, że podwyżka podatku od nieruchomości nie tylko zależy od burmistrza https://ksiegowosc.infor.pl/podatki/pod ... nosci.html Polecam zwłaszcza fragment "górna granica nie może przekraczać tej ogłaszanej każdego roku przez Ministra Finansów" Nie wiem o jakiej podwyżce piszesz, bo ja od 2016 płacę taką samą kwotę. Wtedy została podniesiona o 4 zł za cały rok. Nawet gdyby wszystkim gospodarstwom podniesiono podatek o taką kwotę i przyjmując, że mamy 2,5 tys. płatników takiego podatku, to kwota wyniesie 10 tys. za cały rok. Faktycznie, taką kwotą uratuje się dziurę budżetową. Co do próżności, to z zasady nie czytam wypowiedzi polityków. Jeśli coś jednak dotrze do mnie, to biorę poprawkę właśnie na ewentualne zbliżające się wybory samorządowe. Zresztą, takie zachowanie widać przed każdymi wyborami, niezależnie czy samorządowymi czy parlamentarnymi i niezależnie od tego kto rządzi. Obecny burmistrz nie należy do obecnie rządzącej partii, więc nie boję się, że - jak piszesz - "zamkną nam wszystkim usta"
Na początku była cisza, a wokół niej ciemność
Potem mrok przeszył okrzyk światła i powstał chaos
Gdy wypalił się jego ból, powstał Świat ...
MattRix

ODPOWIEDZ