Basen

Imprezy, koncerty, kluby, lokale, itp.
Awatar użytkownika
erni
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: erni » 23.07.2007, 23:00

ZiGi pisze:No wydaje mi sie ze by to przyzwoiciej wygladalo ;) Przynajmniej do czasu kiedy sie ktoś nie zajmie ubikacjami
:shock: Zigi, ja miałem na myśli żeby spróbować cieszyć się basenem, słońcem, wakacjami i pozytywnymi aspektami.
Po co skupiać się na tym kiblu. :wink: :D
W Hradcu dni są niespokojne I noce zatrute, Miażdży bruk polski żołnierz Swym podkutym butem.
Była wolność i swoboda, Była demokracja, W Hradcu Kralovem, w Hradcu Kralovem
Polska okupacja. http://youtu.be/6BD2qnBozvEI

Alicja
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Alicja » 23.07.2007, 23:32

erni piszesz "po co skupiać się na tym kiblu" Ja Ci odpowiem:po pierwsze-większość ludzi woli korzystać z WC niż z "KRZACZKA",a po drugie- czy Ty pamiętasz,że żyjemy w XXI wieku?

Awatar użytkownika
erni
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: erni » 24.07.2007, 09:01

Alicja pisze:erni piszesz "po co skupiać się na tym kiblu" Ja Ci odpowiem:po pierwsze-większość ludzi woli korzystać z WC niż z "KRZACZKA",a po drugie- czy Ty pamiętasz,że żyjemy w XXI wieku?
Nie musisz mi tłumaczyć tak elementarnych spraw. Spróbuj sobie wyobrazić co by było gdybyś spróbowała wynieść się w tym modelu Masłowa trochę ponad najniższy poziom. Na przykład mogłabyś zauważyć mały dowcip, który w tym zdaniu zawarłem ku Twojej radości "skupić"-"na kiblu". Got it? :P

Stanu ubikacji nie będę oceniał. Musicie mieć świadomość że wykonanie wylewki, przygotowanie terenu i uruchomienie basenu było niemałym wysiłkiem, który podjęło Miasto w tym roku. Po remoncie posadzki pewnie przyjdzie czas i na sanitariaty.

A Ty, droga Alicjo: Daty nie są ważne bo tak naprawdę chyba chodzi Ci o jakość życia a nie czasoprzestrzeń. Czy ta jakość nie byłaby wyższa gdyby przestać się nurzać we wszechobecnym w tym mieście malkontenctwie??? :twisted:
W Hradcu dni są niespokojne I noce zatrute, Miażdży bruk polski żołnierz Swym podkutym butem.

wojtek1981
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: wojtek1981 » 25.07.2007, 01:05

Uuuuuu Erni nie wiem czy zrozumie :?

:D :D :D

.Michał.
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: .Michał. » 25.07.2007, 19:48

ja bym proponował odremontować te kibelki, postawic tam jakieś kobitki żeby tego mniej więcej pilnowały bo jeżeli będzie jak do tej pory to znów by sie zrobił jeden wielki syf, no i oczywiście mała opłata 0,50 gr. Nikt by nie zbankrytował.

Awatar użytkownika
ZiGi
Mistrzu
Mistrzu
Kontakt:

Post autor: ZiGi » 25.07.2007, 23:41

E płatne ubikacje nie przejda. Jak sie juz placi za basen to ubikacje powinny byc darmowe. To taki "standart"... A jak beda platne to ludzie zaczna sikac to basenu i bedzie trzeba czesciej zmieniac wode :P
Obrazek

grim
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: grim » 26.07.2007, 08:45

częstsze zmienianie wody to moze wcale nie taki zły pomysł ;)

Awatar użytkownika
Look@sh
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Look@sh » 26.07.2007, 14:46

ZiGi pisze:E płatne ubikacje nie przejda. Jak sie juz placi za basen to ubikacje powinny byc darmowe. To taki "standart"... A jak beda platne to ludzie zaczna sikac to basenu i bedzie trzeba czesciej zmieniac wode :P
oczywiście, że za free ale nie wiem czy taki "standart" jak w Porębie obowiązuje w innych miejscowościach. Te "kible" to jest masakra. Smród, brud i ubóstwo.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Senator Międzygalktycznej Floty Krwawych Lokówek
Obrazek
Obrazek

.Michał.
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: .Michał. » 26.07.2007, 16:26

jak kibelki były by płatne to wtedy można zrobić tańsze bilety, niestety coś za coś ale przynajmniej te kible by jakoś wyglądały jak by ktos tego dozorował a tak to znowu będzie tak jak kolega Look@sh napisał "smród, brud i ubóstwo" więc nie widze sensu tego wogóle remontować. A jak komuś szkoda 0,50 gr to niech sie załatwia tam gdzie do tej pory czyli krzaczki albo woda.

Awatar użytkownika
ZiGi
Mistrzu
Mistrzu
Kontakt:

Post autor: ZiGi » 26.07.2007, 18:01

Sorry ale jak obniza cene biletu a zrobia platne ubikacje to wyjdzie na to samo co jest teraz bo beda wplywac te same (albo nawet mniejsze) pieniadze wiec to raczej nie ma sensu. Tutaj trzeba szukac innego rozwiazania. Napewno jest potrzebny ktos kto bedzie "pilnowal" tych ubikacji. Mozna zrobic platne ale to dopiero po remoncie i mysle ze wtedy to by mialo jakis sens. Bo teraz placic za taka przyjemnosc nikt nie bedzie ;)
Obrazek

M'OSER
Nowicjusz
Kontakt:

Post autor: M'OSER » 26.07.2007, 19:40

Albo w cenie biletu 2 wejścia do ubikacji taki mały gratisik 8)

Sztetke
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Sztetke » 26.07.2007, 22:36

w odpowiedzi na pomysł .Michał.a co do opłat za toalety które powinny być zawarte w cenie wstępu :!: :!: :!:
od jutra wynajmuję obydwa prysznice jak i drabinki basenowe i ustalam stawkę za każde skorzystanie z w/w na 50gr... 'a jak komuś szkoda 50 gr. to niech korzysta z prysznica w domu albo z innych drabinek'...
i to tyle odnośnie opłat za toalety...
sztuczna inteligencja jest niczym przy prawdziwej głupocie...

Awatar użytkownika
Look@sh
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Look@sh » 27.07.2007, 00:28

Kroimy skórę na niedźwiedziu. Kibli nie ma i nie będzie a pomieszczenia, które nawet w najmniejszym stopniu nie zasługują na nazwę "toaleta", są wizytówką Naszego miasta, bo jak się to mówi gospodarza rozpoznaje się od dupy strony, czyli od właściwych temu określeniu pomieszczeń na basenie. :twisted: :twisted: :twisted:
Jaki kibel takie miasto. Bez odbioru. :!: :!: :!:
Ostatnio zmieniony 29.07.2007, 07:59 przez Look@sh, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Senator Międzygalktycznej Floty Krwawych Lokówek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
erni
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: erni » 28.07.2007, 22:45

Look@sh pisze:gospodarza rozpoznaje się od dupy strony, czyli od
hehehe... No, to Lookash wytłumaczył w jakich się lokalach obraca :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Post autor: Cpt_Willard » 29.07.2007, 02:45

erni pisze: hehehe... No, to Lookash wytłumaczył w jakich się lokalach obraca :twisted: :twisted: :twisted:
To jest wg. ciebie zabawne? No, ale nie ma się czemu dziwić to normalne podejście władzy do obywateli.
Najlepsze to powiedzieć: Jak się nie podoba to nie korzystaj. Niestety to nie jest wyjście. Może powinniśmy się cieszyć z tego, że woda w basenie i dziękować na kolanach?
"The only thing I ever saw that came close to Objective Journalism was a closed-circuit TV setup that watched shoplifters in the General Store at Woody Creek, Colorado"
Hunter S. Thompson

ODPOWIEDZ