Bary & Restauracje

Imprezy, koncerty, kluby, lokale, itp.
KARAMBA
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: KARAMBA » 28.04.2005, 09:34

Zapowiadal sie dosc ciekawie a zrobila sie jedna wielka melina. Tam jest miejsce dla takcih ktorzy tylkoida do bari sie nawalic. nie ma tam miejsca zeby spokojnie posiedziec ze znajomymi czy z dziewczyna i ten wystroj wiesniacki te ceraty itp. MOim zdaniem juz lepiej isc do kaktusa chociaz zas tam smierdzi dzieciarnią. Moim zdaniem uwazam ze jesli ktosc chce stworzyc lokal na poziomie to musi trzymac se takich zasad typu: wstep od 18 lat przede wszsytkim. Milo by zeby od czasu do czasu robiono jakies atrakcje typu karaoke jak w beczce. A beczka dziala wysmienicie a unas w barach sie nic nie dzieje wiec funkcjonuja na poziomie marnym
Karamba - tylko szczerość

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 28.04.2005, 11:10

Kaktus nie jest zły. Jak Ci przeszkadza dzieciarnia to chodź do baru trochę później. Jednak największe zmiany widać w Mini-Barze. Zależy im na klientach. Nie dość że całkowicie zmieniają wnętrze lokalu to dodatkowo planują w tym roku wprowadzić pieczone kurczaki i kebaby :P
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
Cymbalista
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: Cymbalista » 28.04.2005, 11:40

Matt pisze:Jednak największe zmiany widać w Mini-Barze. Zależy im na klientach. Nie dość że całkowicie zmieniają wnętrze lokalu to dodatkowo planują w tym roku wprowadzić pieczone kurczaki i kebaby :P
Tylko szkoda, ze Mini-Bar jest taki malutki i funkcjonuje jedynie w sezonie letnim.
Trzeba przyznac, ze lokalizacja jest wspaniala :wink:
Było cymbalistów wielu.....................
"Być radosnym, dobrze czynić i wróblom pozwolić ćwierkać"

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 28.04.2005, 11:51

Niestety jest mały - to prawda. Ale już nie będzie otwarty tylko w sezonie letnim. Te zmiany, które teraz wprowdzili mają umożliwić funkcjonowanie baru przez cały rok. Dlatego zwiększają ilość miejsc wewnątrz. Byłem tam parę razy i wydaje się że jest więcej miejsca niż w Cyprze.
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
klops
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: klops » 29.04.2005, 08:31

no tak latem sam wole iśc na piwko na świeżym powietrzu niż siezieć w kaktusie....dobrze że dbają o klientów wprowadzając zmiany...klienci to doceniają....
Ludzie inteligentni często się upijają, by bezkonfliktowo żyć z idiotami...

AXEL88
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: AXEL88 » 03.05.2005, 16:17

no zgadza sie ale w lato mogliby tez ten dach powiekszyc i zrobic troszke wiecej stolikow bo jak jest cieplo ta casem juz nie ma gdzie siasc szczegolnie w weekendy a w srodku teraz bardzo fajnie zrobili ale jezeli to ma funkcjonowac caly rok to chyba jeszcze troche musza to powiekszyc

Karlos
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Karlos » 07.05.2005, 10:28

No niestety z przykrością musze stwierdzic ze w Porębie niema fajnego baru.A to ponieważ całe Las Vegas to jeden wielki burdel a pozatym klimat nie jest za ciekawy Kaktus jest ok ale niestety przychodzi dzieciarnia A Mini Bar jest ok tylko niestety własnie funkcjonuje tylko w sezonie Letnim i to jest jedyny minus tej sprawy ale miejmy nadziej ze bedzie tylko lepiej :wink: :) :)

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 07.05.2005, 12:40

Karlos pisze:A Mini Bar jest ok tylko niestety własnie funkcjonuje tylko w sezonie Letnim i to jest jedyny minus
Czytałeś w ogóle poprzednie posty :?: :wink: Minibar juz nie będzie zamykany na zimę. Poto te zmiany wewnątrz :) 8)

Awatar użytkownika
brzoskwinka
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: brzoskwinka » 12.05.2005, 08:30

Muszę przyznać że podoba mi się nowy wystrój mini-baru :) Wkurza mnie tylko to,że niektórzy ,niewychowani,jakieś szczeniaki ciągle robią właścicielom niezły bałagan,przychodza w nocy "posiedzieć" i wypić trunki z monopola(tak jakby nie mogli wpaść w czasie otwarcia lokalu i napić sie piwka z kulturką).Już dwa razy takie przesiadywanie tych wandali zakończyło się zniszczeniem przez nich drewnianego ogrodzenia.Wydaje mi się że są świadkowie, więc lepiej niech następnym razem maja sie na baczności :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
gys0n
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: gys0n » 19.05.2005, 14:48

Zauwazylem ze Qba z kaktusa nie pozostaje w tyle..robi mily dla oka ogrodek przed wejsciem..jak skonczy to moze sie skonczyc dominowanie Osucha w okresie letnim..W kaktusie jest bilard piłkarzyki, lotki czy maszyny - zawsze to jakas odskocznia - a w mini barze nie ma nic oprocz kikq ton drewna..Qba ruLLeZ :twisted:
:arrow: Kaktus = najprzyjemniejszy bar w Porebie..kto sie ze mna zgadza :?: :?: :mrgreen:

AXEL88
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: AXEL88 » 19.05.2005, 15:13

No ja sie zgadzam ale tez wydaje mi sie ze w lato bedzie duzo ludzi chetnych zeby usiasc sobie na dworze a miejsca to tam za duzo nie jest wiec kuba powinien pomyslec zeby jeszcze troche wiecej miejsca tam zrobic bo na pewno w kaktusie jest wiecej ciekawych rzeczy wlasnie takich jak bilard i zawsze mozna wpasc z kumplami i pograc a w lato w srodku kisic nikt sie nie chce szczegolnie jak jest goraco takie moje zdanie
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
gys0n
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: gys0n » 19.05.2005, 16:14

AXEL88 pisze: wydaje mi sie ze w lato bedzie duzo ludzi chetnych zeby usiasc sobie na dworze a miejsca to tam za duzo nie jest wiec kuba powinien pomyslec zeby jeszcze troche wiecej miejsca tam zrobic
Stary co ty mowisz ?? Mało miejsca ?? Przeciez stoliki mozna wystawiac rowniez obok polozonej kostki rukowej..to zaden problem..miejsca jest tam o wiele wiecej..i zawsze mozna usiasc na okolicznych ławkach na około fontanny.. :idea:

AXEL88
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: AXEL88 » 19.05.2005, 16:27

No mozna ale chyba kazdy wolalby usiasc na lawce przy stoliku a nie gdzies tam na jakichs szklach jak to czesto bywa tam dalej a juz na pewno nie na lawce bo sory ale bar ma wydzielone miejsce gdzie mozna spozywac alkochol a nie chce zeby sie do mnie policja przyczepiala tylko za to ze pije sobie kulturalnie browarka
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
gys0n
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: gys0n » 19.05.2005, 17:37

AXEL88 pisze:No mozna ale chyba kazdy wolalby usiasc na lawce przy stoliku a nie gdzies tam na jakichs szklach jak to czesto bywa tam dalej a juz na pewno nie na lawce bo sory ale bar ma wydzielone miejsce gdzie mozna spozywac alkochol a nie chce zeby sie do mnie policja przyczepiala tylko za to ze pije sobie kulturalnie browarka
Czytaj uwaznie posty AXEL88 bo nie napisalem ze tyylko na lawkach..ten teren ogrodzony barierka kolo baru jest przynaleznoscia do tego baru.. nie tylko kostka brukowa.. a o policje to ty sie nie martw.. oni tam jakos tak z rzadka jeżdżą..

AXEL88
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: AXEL88 » 19.05.2005, 19:13

bartosz_karwan pisze:
Czytaj uwaznie posty AXEL88 bo nie napisalem ze tyylko na lawkach..ten teren ogrodzony barierka kolo baru jest przynaleznoscia do tego baru.
No spoko ale tez napisales ze na lawkach kolo fontanny a ja uwaznie czytam o mnie sie nie boj. A to ze policja rzadko jezdzi to fakt ale nigdy nic nie wiadomo a jak im wpadnie do glowy zeby sie tam przejechac to co a ja nie mam zamiaru placic 100zl za spozywanie alkocholu w miejscu publicznym
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ