Bary & Restauracje

Imprezy, koncerty, kluby, lokale, itp.
Awatar użytkownika
klops
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: klops » 16.03.2009, 18:27

mimo ze pale jak smok :D to jestem jak najbardziej za wprowadzeniem takiego zakazu, bo w weekendy jak jest duzo ludzi az oczy szczypia od dymu, a poza tym ubrania po chociazby 15 minutowej wizycie w kaktusie nadaja sie tylko do prania.. w 100% popieram ten pomysl!!!
pozdrawiam, staly bywalec katusa :wink:

p.s. oczywiscie wzamian trzeba by pomyslec np nad jakims daszkiem lub parasolem na stale przed kaktusem, gdzie bylyby popielniczki, ewentualnie jakies lawki--bo inaczej po miesiacu wlasciciel zmieni zdanie jak bedzie musial co 2 dni kiepy sprzed baru zamiatac-ale to tylko taka moja sugestia zrobi jak bedzie uwazal...
Ludzie inteligentni często się upijają, by bezkonfliktowo żyć z idiotami...

Awatar użytkownika
ZiGi
Mistrzu
Mistrzu
Kontakt:

Post autor: ZiGi » 17.03.2009, 20:38

Całkowicie za ;) Tam jest już tak nasiąknięte dymem, że wystarczy tam być chwilę żeby śmierdzieć papierosami. Ale pewnie i tak to nie przejdzie
Obrazek

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 17.03.2009, 20:44

Podejrzewam, że przejdzie. To już raczej przesądzone. Ankieta miała tylko pokazać jak wygląda podział wśród klientów. Już po dwóch dniach widać jak na dłoni, że nie ma się co zastanawiać nad wprowadzeniem zakazu :)
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
ZiGi
Mistrzu
Mistrzu
Kontakt:

Post autor: ZiGi » 18.03.2009, 16:03

No to świetnie ;) Może wreszcie będzie można iść do kaktusa nie martwiąc się o zapach :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Textreme
Nowicjusz

Post autor: Textreme » 18.03.2009, 18:55

Ja także jestem nałogowcem ale bardzo mnie cieszy, że zakaz bedzie wprowadzony. Mimo niedawnego remontu i montażu wielu wentylatorów zapach przesiąka ubranie w 10 min. Bardzo pozytywna i dojżała decyzja właścicieli, bravo :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
gys0n
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: gys0n » 19.03.2009, 21:04

Ja nie palę ponad 6 miesięcy i jestem zwolennikiem, chociaż papierosy mi nie przeszkadzały aż tak bardzo w barze..bardzo dobry ruch właściciela ! Szacun !

grim
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: grim » 20.03.2009, 11:01

też popieram, smród był jedynym powodem dlaczego przestałem chodzić do kaktusa ze znajomymi.

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 20.03.2009, 20:23

A ja jestem stanowczo przeciw zakazowi ... piffko bez papieroska nie smakuje, meczyk bez papieroska nie cieszy... niektórzy piszą że zapalić na dwór..równie dobrze mogę powiedzieć idźcie piwo pic na dworze... moim zdaniem ten bar straci klimat - odkąd pamiętam zawsze tam było wolno palić i powinno tak zostać...a wypowiedzi niektórych forumowiczów w ogóle nie powinny być brane pod uwagę gdyż tam nie przesiadują... a skoro są bary w Porębie gdzie zakaz obowiązuje to chodźcie tam na piwo...
oczywiście wiem ze to tylko moje zdanie i zakaz będzie wprowadzony także w sumie nie ma nad czym dyskutować ale swoje zdanie wyraziłem...ot takie rozwinięcie oddanego głosu w ankiecie..
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

Sztetke
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Sztetke » 21.03.2009, 11:33

równie dobrze mogę powiedzieć idźcie piwo pic na dworze...
niesamowicie egoistyczne podejście...człowiek rodzi się niepalący,a palenie jest jego indywidualnym wyborem...wypada zacytować Bohdana Smolenia ze słynnego dialogu z Zenonem Laskowikiem..."...to dziwne bo kiedyś normą był ogół,a nie margines..."
sztuczna inteligencja jest niczym przy prawdziwej głupocie...

Awatar użytkownika
gys0n
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: gys0n » 21.03.2009, 11:49

BrowarMan pisze: piffko bez papieroska nie smakuje, meczyk bez papieroska nie cieszy...
Proszę Cię.. osłabiłeś mnie tym tekstem..pewnie nie wiesz jak smakuje piwko bez kiepa w ustach..a zwłaszcza jak się nie pali..

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 21.03.2009, 17:09

BrowarMan pisze:oczywiście wiem ze to tylko moje zdanie i zakaz będzie wprowadzony także w sumie nie ma nad czym dyskutować ale swoje zdanie wyraziłem...ot takie rozwinięcie oddanego głosu w ankiecie..
panowie...tak jak powiedziałem nie ma o czym dyskutować...każdy ma własne zdanie - decyzje zapadły i moja sprawa czy się podporządkuje zakazowi czy zrezygnuję z uczęszczania do tego baru...
gysOn - mi np. piffko nie smakuje bez papieroska..tak jak niektórzy nie znoszą marchewki, poru czy koperka tak ja nie znoszę piffka bez dymka..kwestia smaku...
Sztetke pisze że człowiek rodzi się niepalącym- tak samo rodzi się niepijącym(oczywiście mowa tu o alkoholu - bo to głównie spożywa się w barze) więc na tym kończę dyskusje...bo to nie ten temat...i nie ma się nad czym rozwodzić - Zakaz będzie wprowadzony...
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

Bilet
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Bilet » 24.03.2009, 16:46

8) I bardzo Dobrze że zakaz będzie wprowadzony większosc osób nie ma ochoty przesiąkać dymem,smrodem z papierosów.I ja również do Kaktusa chodze często i brawo dla własćiciela
,,sens jakiegoś epizodu nie tkwił w środku jak pestka,lecz otaczał z zewnątrz opowiesc,która rzucała nań światło
-jak blask oświetla opary-
na wzór mglistych aureoli,widzialnych czasem przy widmowym oświetleniu księżyca"...

Sester
Nowicjusz

Post autor: Sester » 26.03.2009, 07:42

Zapewne lepiej będzie jak nie będzie palone. Rzeczywiście smród nikotyny był ogromny. Brawo dla pomysłodawców, a palacze będą musieli się co jakiś czas przewietrzyć na zewnątrz.

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 14.04.2009, 10:04

Zakaz palenia został wprowadzony w piątek :idea:
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Re: Bary & Restauracje

Post autor: Matt » 25.08.2009, 14:55

Pewnie zainteresuje parę osób informacja o nowo powstającej "knajpie" na terenie starego zakładu przy piecu. Prace wrą i całość wygląda na naprawdę dużą inwestycję. Oprócz sporego lokalu będzie też dostępny duży taras/ogródek na zewnątrz pod samym zabytkowym piecem. Planują otwarcie we wrześniu. Fotki poniżej:

Obrazek Obrazek

ODPOWIEDZ