LAS VEGAS....!!!!!

Imprezy, koncerty, kluby, lokale, itp.
Awatar użytkownika
Blade
Wolny Słuchacz

Post autor: Blade » 23.09.2004, 21:42

Spider-man kolejny osioł. Tym razem już taki prawdziwy, bo z Zawiercia. Czy ty człowieku umiesz czytać? Pokaz mi, chociaż jeden konkretny post, który by tak zachwalał Las Vegas??? Każdy wie ze nie są tam za rewelacyjne warunki. Weź się zastanów porządnie następnym razem, co napiszesz a nie pleć głupot. Właśnie pokazałeś jakie tępaki mieszkają w Zawierciu.

Sztetke
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Sztetke » 23.09.2004, 21:43

Spider-man jak cie matka rodziła to chyba za mocno uderzyłeś się w łepetynę o porcelanę przeznaczoną do bardziej milszych rzeczy niż rodzenie imbecylów. Podobno mamausia od razu spuściła wodę ale zdołali wyłowić cię na oczyszczalni. No cóż jak pech to pech,trudno ale nie do tego zmierzam. Zanim zaczniesz wypisywać te swoje brednie naucz się poprawnie pisać dyslektyku (w wolnym tłumaczeniu tępy bezmózgu). Poza tym skoro jesteś z tej śmierdzącej wiochy gdzie psy dupami szczekają wymądrzaj się tam u siebie na forum a nie zaniżaj poziomu tutaj.

Bez odb...

Spider-man

DLA WSZYSTKICH

Post autor: Spider-man » 23.09.2004, 22:17

Czos wam panowie powiem widze ze inteligecja od was pryska :evil: jak narazie to tylko wszystkich gnoicie co wy myslicie ze jestescie jakimis kurwa wodzami POREBY :D jesli tak to sie grubo mylicie bo takich skurwysynow jak wy to sie poprostu olewa 8)

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 24.09.2004, 01:51

Co to znaczy "jak narazie" :?: Jesteś na forum 1 dzień więc co ty ku..wa możesz o tym wiedzieć :?: Gnoją tylko matrixa, rybe i ciebie :evil: Nie dziwie się im. Zaraz chyba dołączycie do matrixa :evil: Daje ostatnią szansę :!: :?

P.S. Ten topic jest tylko o LAS VEGAS!!! Chcecie się kłucić to zapraszam do działu "Rozmowy Niekontrolowane" :evil: :!:
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Re: MALIBU gorą !!!!!!!!!!!!!

Post autor: BrowarMan » 24.09.2004, 14:16

Spider-man pisze:szłyszałem od pewnych zrudeł ze w tym waszym LAS Vegas jest taki syf ze głowa boli
:arrow: skoro tylko słyszaleś to nie powinieneś sie wypowiadać na ten temat...co innego jakbyś tam był i widział..wiadomo ze nie wszystkim musi sie tam podobac.. aby cos osądzać trzeba miec podstawy...
:arrow: po drógie jeżeli weszleś na to forum to chyba podyskutować..jak masz zamiar tylko wyzywać ...przeklinać i ubliżać innym to długo tu nie popiszesz..

:arrow: po trzecie...skoro jestes z Zawiercia to po jakiego grzyba wchodzisz na to forum(chyba tylko po to aby sobie narobić wrogów)...to jest forum o Porębie i naszym mieście..nikt cie tu nie zapraszał...ale skoro już się pofatygowałeś to się zachowuj przyzwoicie...pisz o tym o czym masz pojęcie...udzielaj się ale nie w taki sposób dotychczas...
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

Awatar użytkownika
tong po
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: tong po » 24.09.2004, 19:22

ryba no powiedz w koncu jestes ze slacorni????? czy z poręby???

ćwoku :))) heheheh jesteś słabym gościem i tyle....
jajcarz z ciebie żaden :)))))
R.E.S.P.E.C.T

BO OBRAŻASZ TYCH CO NIEWOLNO....... :evil:
'co nas nie zabije to nas wzmocni"

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 24.09.2004, 19:36

Jeśli jeszcze ktoś nie wie to dzisiaj i jutro (24.09-25.09) w LAS VEGAS jest wieczorek taneczny :wink: Wstęp wolny :!: :)

P.S.
TU MÓWIMY TYLKO O TYM LOKALU - LAS VEGAS :!: :!: :!: :evil:
Każdy następny post nie na temat bedę wywalał bez względu kto go napisze :evil: . Załóżcie sobie topic w Rozmowach Niekontrolowanych i tam się wyzywajcie :evil: :x :? :idea:
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Spider-man

Dla wszystkich

Post autor: Spider-man » 24.09.2004, 21:48

Wiecie panowie mam was wszystkich w dupie i to wasze forum tez :lol:

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 24.09.2004, 21:50

W takim razie żegnam :D Ban dla tego pana :twisted:

P.S. I mam nadzieję, że nie zobaczę tu kolejnych off-topic'ów :wink:

Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Post autor: Cpt_Willard » 26.09.2004, 10:59

Dać mu bana! Dać mu bana ;)

A tak poza tym to w końcu udało mi się odwiedzić sławetne L.V :). Klimat i wystrój w stylu późniego gierka. No i ubikacja z ręcznikiem, ale co bardzo mnie zadziwiło to na podgrzewaczu do wody leżały papierowe ręczniki (sic!). Szkoda, że Matt nie uwiecznił tego wydarzenia na zdjęciu :). Przyczyną pojawienia się papierowych ręczników może być "Międzynarodowy Festiwal Prażonek", postanowiono pewnie od święta rzucić tłuszczy papierowe ręczniki.

Pozdrawiam miłośników "Porębskiego Clubbingu" :P :P :P
"The only thing I ever saw that came close to Objective Journalism was a closed-circuit TV setup that watched shoplifters in the General Store at Woody Creek, Colorado"
Hunter S. Thompson

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 26.09.2004, 13:53

ja tam stwierdzam że wczoraj było tam nawet spoko...chłopaki nawet fajnie grali...choć jedyne co mi się tam za bardzo nie widzi to ten fakt faktem wystrój tego lokalu...no i średnia wieku mogłaby być troche niższa...pozatym to nawet spoko tam...czasem można wpaść(znaczy sie odwiedzić )ten lokal...
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

Sztetke
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Sztetke » 26.09.2004, 14:07

Byłem wczoraj w lokalu i nawet było spoko a co najlepsze już wiem kto to taki Matrix bo go tam spotkałem. Jak się trochę postarają to może nie będzie tam tak źle.
Oczywiście nawiązuje do sali dla młodszych (i wiekiem i duszą) mieszkańców!
Sie zobaczy..
sztuczna inteligencja jest niczym przy prawdziwej głupocie...

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 04.10.2004, 17:23

Byliśmy w kilka osób ostatnio w Las Vegas i koleżanka zamówiła sobie herbatę. Miła pani kelnerka ekspresowo podała elegancką filiżankę z gorącą wodą. Koleżanka zagląda do środka a tam... dupny czarny włos :shock: :roll: :?

Zdjęcie:
Obrazek

Na szczęście błyskawicznie wymieniono filiżanke na nową :wink: Ot taki mały wypadek przy pracy :) :D Trzeba jednak uważać dopuki sie nie nauczą dbać o takie szczegóły :wink:
Ostatnio zmieniony 05.05.2005, 02:57 przez Matt, łącznie zmieniany 1 raz.

Sztetke
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Sztetke » 17.10.2004, 02:21

oto relacja reporterska zaraz po wizycie w Las Palmas
dzisiaj miała odbyć się tam "dyskoteka" o której to dowiedziałem się pocztą pantoflową oczywiście zaryzykowałem bo (głupi)myślę będą towarrrrry że ja nie mogę...zachodzę ok24:00 i co się okazuje..?jeśli ktoś nazwałby tą pseudowiejską zabawę w rytmie pseudodiscopolo i elitę Poręby z przedstawicielami "getta" na czele dyskoteką to ja nazwę koncert Rammstein książkowym przykładem na idealną zabawę choinkową dla podstawówki klasy 1-3(oczywiście z fajerwerkami)
jesli ten właściciel myśli o zmianie wystroju lokalu to najlepiej niech go zburzy i zbuduje od nowa bo z tego to już nic nie będzie...

P.S.
widziałem nową bufetową i szczerze mówiąc gdyby nie bitumiczne okulary z potrójną osłoną z ołowiu to by mi chyba oczy wypaliło

niestety z taką obsługą to my ani za dużo nie wypijemy ani tym bardziej za dużo nie zjemy...
sztuczna inteligencja jest niczym przy prawdziwej głupocie...

Reason Man
Nowicjusz

Widen Your Horizons

Post autor: Reason Man » 29.10.2004, 13:44

Jezu co to za wybor...........
Potancowka w LAS Wegas lub Britnej w telewizji, bejbi bejbi kamon kamon

To ze miasto jest male nie znaczy ze nie mozna by zagrac ambitnego hausu, czy projektow polskiej sceny niezaleznej
Mozna by sie bawic lub słuchać nikomu by to nie przeszkadzało
Byle by nie było komerchy
Jak cos to sie piszę na darmowe granie, panie Kuba

Pomysł z projekcją meczów jest niezły, do muzyki mogły by leciec
demka zdolnych grafikow, a moze nawet bar przyciągnął by jakieś firmy sponsorskie ........

Wake This Town UP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
People Can Fly while Lepper lays it low

Zablokowany