LAS VEGAS....!!!!!

Imprezy, koncerty, kluby, lokale, itp.
Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Post autor: Cpt_Willard » 17.09.2004, 11:17

Ja bym poszedł ale we wtorek mam egzaminy i muszę ryć :( ale może za tydzień :)
"The only thing I ever saw that came close to Objective Journalism was a closed-circuit TV setup that watched shoplifters in the General Store at Woody Creek, Colorado"
Hunter S. Thompson

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 18.09.2004, 10:01

No i w końcu miałem okazję się tam lepiej wszystkiemu przyjrzeć. Na tych zdjęciach możecie zobaczyć jak wygląda LAS VEGAS :wink:

Tak wygląda bar:

Obrazek Obrazek

Tak wyglądają sale:

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek

Tu można zobaczyć typowych gości tego lokalu (słabo widać ale ci panowie już śpią) :wink: :

Obrazek

A tak wygląda kibel:

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

I tu zastanawia mnie kto wpadł na tak genialny pomysł i powiesił zwykły ręcznik do wycierania rąk :?: :shock: :? No ale co zrobić... przecie "podstawowe zasady higieny są takie, że jak się wchodzi to się puka" :D ...Bareja się kłania :D
Ostatnio zmieniony 01.01.2005, 16:04 przez Matt, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 18.09.2004, 17:46

ja stwierdzam ze tam wcale nie jest tak tragicznie...muzyczka tnie..podygać by można jakby było z kim :wink: :wink: ...(gdyby iść wiekszą ekipom to można się pobawić)...dymu mniej niż oststnio...i co zaskoczyło mnie na + to barmanka...kręciła się po sali i co chwile dawała czystą popielniczke...co np.w kaktusie sie nie zdarza...

sądze że jeszcze tam zawitam...a co do tego ręcznika to terz mnie to z lekka poirytowało...
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Post autor: Cpt_Willard » 18.09.2004, 18:37

Co wy się tego ręcznika tak czepiacie?? Jak ktoś nie chce z niego korzystać to może sobie wytrzeć ręce o gacie :D :D
"The only thing I ever saw that came close to Objective Journalism was a closed-circuit TV setup that watched shoplifters in the General Store at Woody Creek, Colorado"
Hunter S. Thompson

Sztetke
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Sztetke » 19.09.2004, 22:04

a ja słyszałem że były niezłe dymy w tym SuperLokalu z soboty na niedzielę i nawet interweniowały psy z Zawiercia.... czyżby walka Hopkins-De La Hoya miała tam miejsce??? W końcu i to Las Vegas i to LasVegas...

matrix
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

MALIBU TO JEST TO!!!!!!

Post autor: matrix » 22.09.2004, 16:09

Alocha wszystkim!!!co wy sie tak podniecacie tym Las Vegas!!!przeciez tam nic specjalnego nie ma:)przeciez tam chodza same wapniaki :D i żadnych zajebistych dupeczek :mrgreen: a nie to co w Malibu to jest dopiero bar najlepszy w okolicy a ile lasek to awaria :lol:Polecam!! pozdro dla wszystkich a w szczególnosci dla RYBY :lol: i bawcie sie dalej w tej waszej zajebistej wiosce!!:)

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 22.09.2004, 16:24

Las Vegas podniecaliśmy się zanim go otwarli :wink: A gdzie jest Malibu :?:

P.S. Witam na forum :D
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Re: MALIBU TO JEST TO!!!!!!

Post autor: BrowarMan » 22.09.2004, 16:36

matrix pisze: bawcie sie dalej w tej waszej zajebistej wiosce!!:)
te matrix a co masz do naszej wioski...co..??? jak ci sie cos nie podoba to wypier...do ślacorni...(czyt. Zawiercia)...

P.S a Malibu to chyba ten nowo otwarty bar koło przystanku autobusowego na dworcu...
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

Awatar użytkownika
Blade
Wolny Słuchacz

Post autor: Blade » 22.09.2004, 16:53

Ciekawe skąd ty jesteś sierściuchu jebany. Tylko proszę nie mów nam ze z Zawiercia miasta pasztetów i baranów takich jak ty. Wiec nie podoba się to wypierdalaj jak powiedział BrowarMan. Po drugie czy widział ktoś w Zawierciu fajna laskę??? Same pasztety i tapeciary ze aż strach spojrzec na te pustaki.

matrix
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: matrix » 22.09.2004, 17:00

BrowarMan Blade macie pechaj bo ja jestem z Poreby!!!!:)buhahahaha :mrgreen:

Awatar użytkownika
Blade
Wolny Słuchacz

Post autor: Blade » 22.09.2004, 17:15

Raczej z Niwek bo już jebie. To i tak stad wypierdalaj nikt po tobie nie będzie płakał. Najlepiej przeprowadź się do tych pasztetów co bywają w Malibu. Co to kurwa jest to Malibu????? chyba kolejny budynek mops-u :lol:

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 22.09.2004, 17:21

No i co matrix :?: :twisted: Było zaczynać :?:

matrix
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: matrix » 22.09.2004, 21:33

I co juz mam sie was bać???!!!buhahahah TRUP ale masz zajebis** teksty ciekawe czy bys tak kozaczył :evil: jak bys sie ze mna spotkał w cztery oczy!! :D koncze z wami to pisanie bo nie mam czasu na pisanie z takimi małymi chłopczykami :D Ps.Blade to ty chyba pochodzisz z Niwek bo skad bys wiedział ze tam jebie!!!!buhahahaha

Awatar użytkownika
Blade
Wolny Słuchacz

Post autor: Blade » 22.09.2004, 21:44

Te Matrix jak jesteś taki silny to wyskocz do mnie cwaniaku jebany. Z pewnością jesteś z Niwek bo takiego wieśniaku tu jeszcze nie widzieli na tym forum. Wyloguj się śmieciu jeden bo jak widzisz nikt cię tu sympatia nie darzy pedale jeden.

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 22.09.2004, 21:45

matrix pisze:koncze z wami to pisanie
i dobrze robisz...po co tak kozaczyłeś..szukasz zaczepki..czy brak ci mocnych wrażeń...na forum powinno sie wymieniać poglądy a nie prowokować do tego typu wymiany zdań...(juz tu był taki jeden kozak...VIGGEN)..jak cie cos wkurwia to jest do tego typu wyznać temat...ale nie kozacz do ludzi tu piszących i ich nie obrażaj...

Zablokowany