Dni Poręby

Imprezy, koncerty, kluby, lokale, itp.
grim
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: grim » 08.09.2007, 00:12

ja nie lubię disco polo ale pewnie trzeba będzie się jakoś rozgrzewać więc znając życie po paru tyskich będe tańcował przy scenie :)
tylko żeby nie padało bo wtedy kaszana :(

Bilet
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Bilet » 08.09.2007, 13:11

Ja uważam że program jest ok a przy takim zespole napewno będzie mnóstwo osób sie bawiło oby tylko pogoda dopisała
,,sens jakiegoś epizodu nie tkwił w środku jak pestka,lecz otaczał z zewnątrz opowiesc,która rzucała nań światło
-jak blask oświetla opary-
na wzór mglistych aureoli,widzialnych czasem przy widmowym oświetleniu księżyca"...

Bartosz_Romanek
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: Bartosz_Romanek » 08.09.2007, 23:08

BoB pisze:wyłóż kase to przyjedzie coś "ambitniejszego" ;]
Wierzysz w to że budżet nie pozwala?? :shock: a poza tym np można by ściągnąć powiedzmy Patrycje Markowska lub Golców, jest wiele zespołów, dobrych i wcale nie takich drogich z dziedziny NIE disco-polo

Awatar użytkownika
ZiGi
Mistrzu
Mistrzu
Kontakt:

Post autor: ZiGi » 08.09.2007, 23:22

Ale czemu nie disco-polo skoro to wlasnie przy takich piosenkach ludzie bawia sie najlepiej (wbrew pozorom tak jest! i nie sciemniaj mi teraz, ze nie bo nawet na moim komersie wiecej osob bawilo sie przy disco-polo niz przy techno ;) )
Obrazek

Sztetke
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Sztetke » 09.09.2007, 04:29

na początek dla forumowiczki Ewa 1000...ja również tak jak pan radny Karol H.(zresztą który stara się w przeciwieństwie do niektórych ,brawa dla dyrektora MOK-u!!!) chciałbym wiedzieć jakie są Twoje gusta muzyczne i czy ewentualnie ktoś jest w stanie sprostać Twoim wymaganiom...jeśli DŻEM to zła kapela to chciałbym wiedzieć gdzie się wychowałaś moja droga albo gdzie nie...
nie mam zamiaru oceniać wyboru (ja się w każdym bądź razie cieszę) MOK Poręba ale moim zdaniem na występie zespołu DŻEM będzie nadkomplet i ja jak dla Ciebie na złość będę jednym z najlepiej się bawiących...
sztuczna inteligencja jest niczym przy prawdziwej głupocie...

Karol Hadrych
Radny

Post autor: Karol Hadrych » 09.09.2007, 06:37

Bartosz_Romanek pisze:Wierzysz w to że budżet nie pozwala?? :shock:
A Pan uważa, że jakby były pieniądze, to by nie przyjechały jeszcze lepsze zespoły? Insynuje Pan, że świadomie Rada Miasta i Burmistrz żałuje pieniędzy na Dni Poręby. Jest Pan w błędzie.
Wypracowaliśmy max, tyle ile sie dało na tą uroczystość. Zapraszam na mój dyżur w środę o 15.00 to chętnie Panu przedstawie koszty i możliwości na jakie stać na obecną chwilę nasze miasto.

Bartosz_Romanek
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: Bartosz_Romanek » 09.09.2007, 11:50

ZiGi pisze: nie ściemniaj mi teraz, ze nie bo nawet na moim komersie wiecej osob bawilo sie przy disco-polo niz przy techno ;) )
Nie(jak to ująłeś)"ściemniam", coś ambitniejszego nie znaczy techno ,rap czy hip-hop- to chyba oczywisce.
Jako ambitniejsze, ja przynajmniej rozumiem muzykę na wyższym poziomie. Np.POP przy którym wszyscy też się świetnie pobawią.
Co do pana Karola Hadrycha, chodziło mi raczej o to aby w przedziale cenowym w jakim znajduje się zespół Akcent można by zatrudnić kogoś kto reprezentuje inny, jak już pisałem ambitniejszy rodzaj muzyki. A z kosztorysem też chętnie się zapoznam. Dla mnie, jeśli cena tego miałby być dobry zespół nie disco-polo wstęp może być płatny.

Awatar użytkownika
erni
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: erni » 09.09.2007, 12:45

Bartosz, daj spokój. Przecież to nie chodzi o to, żeby zrobić drugi Off-Festival tylko lokalny piknik rodzinny dla wszystkich. Skoro disco polo ma wielu zwolenników, to niech gra i niech się ludzie bawią- bo chodzi o to, żeby była miła atmosfera.
Sam wolę posłuchać na takim pikniku muzyki, która podoba się większej ilości mieszkańców niż żeby oni męczyli się przy muzyce, którą na ogół słucham. :D
W Hradcu dni są niespokojne I noce zatrute, Miażdży bruk polski żołnierz Swym podkutym butem.
Była wolność i swoboda, Była demokracja, W Hradcu Kralovem, w Hradcu Kralovem
Polska okupacja. http://youtu.be/6BD2qnBozvEI

Bartosz_Romanek
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: Bartosz_Romanek » 09.09.2007, 13:13

erni pisze:Bartosz, daj spokój. Przecież to nie chodzi o to, żeby zrobić drugi Off-Festival tylko piknik rodzinny. Skoro disco polo ma wielu zwolenników, to niech gra i niech się ludzie bawią- bo chodzi o to, żeby była miła atmosfera.
Sam wolę posłuchać na takim pikniku muzyki, która podoba się większej ilości mieszkańców niż żeby oni męczyli się przy muzyce, którą na ogół słucham. :D
Erni masz racje. Tego co jest już się nie ziemi, pewnie więcej się pobawi przy disco-polo ale niestety sa tacy jak ja którzy tego nie trawią. pozdrawiam

Bilet
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Bilet » 09.09.2007, 15:04

Bartosz_Romanek wcale nie musisz przychodzic to nie jest obowiązkowe sądze jednak ze większośc przyjdzie i bedzie sie bawiła
,,sens jakiegoś epizodu nie tkwił w środku jak pestka,lecz otaczał z zewnątrz opowiesc,która rzucała nań światło
-jak blask oświetla opary-
na wzór mglistych aureoli,widzialnych czasem przy widmowym oświetleniu księżyca"...

Awatar użytkownika
lukas
Stały bywalec
Stały bywalec
Kontakt:

Post autor: lukas » 09.09.2007, 21:08

ja troche niektórych teraz nie rozumiem. szybko zapominamy jaka kiła była przez ostatnie 4 lata kiedy to zespół disco polo to byłby gwóżdz programu, a teraz przeszkadza niektórym jako ciekawe urozmaicenie.

BoB
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: BoB » 09.09.2007, 22:16

hehe lukas masz racje ;p niektórzy pisza tak jakby do tej pory co roku w czasie dni poreby wystepowaly gwiazdy swiatowego formatu a teraz przyjedzie tylko Dzem i jakis zespol grajacy DISCO POLO
nie przesadzajmy bo jak dobrze wiemy miedzy tegorocznymi dniami poreby a ostatnimi bedzie baaaardzo duzy skok jesli chodzi o zespoly :idea:

Awatar użytkownika
lukas
Stały bywalec
Stały bywalec
Kontakt:

Post autor: lukas » 12.09.2007, 11:12

a kiedy mamy sie spodziewać jakiegos ostatecznego programu?

Karol Hadrych
Radny

Post autor: Karol Hadrych » 12.09.2007, 11:34

Mysle ze pod koniec tygodnia

Ewa 1000
Nowicjusz

Post autor: Ewa 1000 » 14.09.2007, 19:59

jeśli chodzi o moją wypowiedź, mam prawo wyrażać swoje zdanie i nikt powtarzam nikt nie ma prawa mi tego zabraniać, a ponieważ jestem mieszkanką Poręby i płacę podatki nie widze powodu bym musiała ukrywac to co myślę.
Tymbardziej, że kiedyś dało sie zaprosić Edytę Bartosiewicz czy inne znane zespoły.
Jestem ciekawa kto wpadł na pomysł by przenieść Dni Poręby z czerwca na październik.
Powinien dostać za to 1000 batów. Totalny kretynizm!

ODPOWIEDZ