Dni Poręby

Imprezy, koncerty, kluby, lokale, itp.
Karol Hadrych
Radny

Post autor: Karol Hadrych » 03.02.2007, 12:34

Ja dałem tylko przykłady zespołów. Nie wiem czy akurat ktoś z tych zespołów przyjedzie. Wszystko zależy od środków finansowych. Ja chciałem jedynie poznać wasze zdanie, wasze propozycje kto wam najbardziej odpowiada.

Awatar użytkownika
ZiGi
Mistrzu
Mistrzu
Kontakt:

Post autor: ZiGi » 03.02.2007, 13:06

Watpie ze te zespoly kt nam pasuja pasowaly by do srodkow finansowych naszego miasta :P No ale probowac mozna ;) Wierze w te "nowe wladze" :) :)
To jak cos to proponuje jeszcze Big Cyc'a :)
Obrazek

Awatar użytkownika
BABKA KIEPSKA
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: BABKA KIEPSKA » 03.02.2007, 15:46

Jest trochę czasiu skoro to wresień, więć można pokusić się o sponsoring z różnych źródeł. Ja proponuję jednak klasykę - zespół Dźem lub Czerwone Gitary.
Wcale nie kiepskie posty.....

Kleopatra
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Kleopatra » 03.02.2007, 19:52

:P Ja też bym chciała by do Poręby przyjechała Gosia Andrzejewicz, ale ona teraz jest na topie i wątpie czy by nas było stać ją sprowadzić. Mój kolega pracuje w wydziale kultury w Bytomiu i mówił mi że za koncerty Z. Sosnickiej i zespołu Dzem płacono po ok. 30 tys. zł. Ja jak słyszałam to mamy na cały rok 2007 (święta majowe, Dni Poręby, Festiwal prażonek) 10 tys. zł. Taką kwotę 10 tys. zł na ten rok w budzecie miasta uchwalili radni w tym Karol. Za te pieniądze mógłby jedynie przyjechać Piotr Szczepanik lub Jerzy Połomski. :?:

Awatar użytkownika
gys0n
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: gys0n » 03.02.2007, 21:17

Nie wydaje mi sie aby to była prawda z tymi pieniedzmi.. 10 tysiecy ?
Na bank masz lipne informacje..
A co do propozycji to ja daje kilka :
Stachursky - jednak teraz Top - nie bedzie stac na to naszego miasta..
Jakies młodsze zespoły..
Jaki sens jest sluchac piosenek ktore maja 20 lat ?
Z miła checia zobaczyłbym DeMono, Kasie Cerekwicka..
Zapewne wiekszość Poręby nie mialaby nic przeciwko temu aby zawitał do nas jakis zespoł disco polo..
Doskonale wiedza wszyscy jak ludzie sie przy tym bawia..
Szczere to mam juz dosc MEGA gwiazd starego pokolenia w naszym miescie..
Widzicie jak to jest mlodzi nie znaja i nie sluchaja a starzy siedza na lawkach i patzra sie bez zadnej aprobaty..

Kleopatra
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Kleopatra » 03.02.2007, 22:38

Słyszałam od jednego z radnych oraz od jednej z nauczycielek, która była na komisji kultury i oswiaty i robili kalendarz imprez na 2007 r, że na ten rok na wszystkie imprezy z budzetu mista jest śmieszna suma 10 tys. zł. Jest to pewne na bank. Niech Karol to potwierdzi.

wojtek1981
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: wojtek1981 » 03.02.2007, 23:01

Za 10 tys to nawet nie starczy na wynajecie naglosnienia na wszystkie imprezy. A co dopiero na jakiekolwiek zespoly.

Kleopatra
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Kleopatra » 03.02.2007, 23:17

Proponuję by Karol jako członek komisji kultury i oświaty złozył wniosek o podwyższenie kwoty na imprezy w tym roku przynajmniej na 30 tys. zł. bo suma 10 tys. :( zł przeznaczona na rózne imprezy w tym roku rok jest śmieszna. :P

Awatar użytkownika
ZiGi
Mistrzu
Mistrzu
Kontakt:

Post autor: ZiGi » 04.02.2007, 09:51

Nie wiem czy da sie złozyc taki wniosek. Nie zapominajmy jednak, ze mozna znalesc sponsoring :)
Obrazek

agusia
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: agusia » 04.02.2007, 11:23

No z tego co często słyszę Porębianie są bardzo biedni....więc z sponsoringiem może być problem..., ale zobaczymy....

Karol Hadrych
Radny

Post autor: Karol Hadrych » 04.02.2007, 14:12

Kleopatro, widzę że bardzo interesuje Cię moja postawa w Radzie Miasta. Hmm mogę tylko domyślać się, że chcesz mnie tu na forum postawić w negatywnym świetle, ale uwierz mi że ja wiem co robię, i to czego już dokonałem w dziale kultury jest znaczne. Zapraszam na mój dyżur to przedstawię Ci szczegółowo to co już zrobiono a to co w planach, Mogę jedynie przypuszczać, że boli Cię to że jestem w Radzie? To wybór ludzi, startowałem w wolnych wyborach jak każdy inny radny. ja na pewno postaram się nie zawieść bo wiem w jakim celu działam. Jesteś dobrze poinformowana także przypuszczam że miałaś styczność z Rada. Może za twoich czasów były wyższe środki na organizację imprez artystycznych. Jednak o ile mnie pamięć nie myli to nie. Sztuką jest te środki pozyskać i tu w tym miejscy nie będę się wypowiadał tylko zapraszam na indywidualną rozmowę bo ciągle podkreślam że pracujemy całą radą, zespołem który ma na celu coś osiągnąć, a nie że ja mam się chwalić.
przykładem może być recital Bogusława Meca ale zapraszam Cię na indywidualną rozmowę. Pozdrawiam.

Sztetke
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Sztetke » 04.02.2007, 14:29

proponuję by Kleopatra jako członek forum złożyła podanie na tymże o zwiększenie środków finansowych na rozrywkę w naszym miasteczku a nie starała się obciążyć rzeczą niemożliwą do zrealizowania tylko jednego z radnych...pachnie tu brzydko delikatnie mówiąc niechęcią do właśnie tego radnego (czyżby zazdrość???)...ogólnie żenada...

a ja ze swojej strony proszę któregokolwiek z radnych o załatwienie bezpośredniego dostępu naszego miasteczka do morza...niestety pomysł z tej samej półki co i Kleopatry
sztuczna inteligencja jest niczym przy prawdziwej głupocie...

Kleopatra
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Kleopatra » 04.02.2007, 14:53

Ja jestem zadowolona że po raz pierwszy ktoś z młodego pokolenia wszedł do rady miasta. Dlatego z pełnym szacunkiem dla Karolka młodzież jest z tego zadowolona i wie że ktoś z młodych i nowy coś dla naszego miasta może zrobić. Masz do mnie pretensje że ja cię krytykuję. jesteś w błędzie zostałeś wybrany w demokrayycznych wyborach, ale szczeliłeś sobie samobójczego gola wypisując ile to zespołów i wokalistów mozna sprowadzić na Dni Poręby. Dlatego cię trochę przystopowałam byś się za daleko nie zapędził. A swoją drogą wiem że robisz dużo dla Poreby i zrobisz jeszcze wiele i życzę Ci powodzenia.

Awatar użytkownika
Piotr Lato
Regularny bywalec
Regularny bywalec
Kontakt:

Post autor: Piotr Lato » 04.02.2007, 15:10

Kleopatra ma troche racji z tym wpisywaniem zespołów, nie brałem w tym udziału bo raczej to jest śmieszne.Dobra możemy zaangażować Gosie Andrzejewicz jak pisali na forum, ale później nie starczy chyba nawet na ziemniaki na Festiwal Prażonek.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Karol Hadrych
Radny

Post autor: Karol Hadrych » 04.02.2007, 15:20

Szanowni Państwo. Moj post to nie samobójczy gol tylko jesteśmy ciekawi kogo miasto chciało by zobaczyć na Dni Poręby. Chcemy się rzetelnie przygotować do Dni Poręby dlatego juz w styczniu pytam Was kto by Wam się widział. To chyba dobrze wiedzieć w czym gustują nasi mieszkańcy? Chcemy wiedzieć jako pracownicy MOK i jako ludzie odpowiedzialni za tę imprezę, w czym gustujecie. Nie odbierajcie tego tak że z wypisanych zespołów które wymieniłem ktoś może się zjawić, to tylko propozycja. Chodzi cały czas o wasze propozycje potrzebne do późniejszej analizy przy organizacji tejże imprezy.

P.S Kleopatro Zdzisława Sosnicka nie bierze 30.000 zł za koncert. Za takie pieniądze można sprowadzić zespół z pierwszej ligi.

ODPOWIEDZ