Święta Majowe

Imprezy, koncerty, kluby, lokale, itp.
Giba
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Święta Majowe

Post autor: Giba » 24.04.2007, 14:29

A co ze Swietami Majowymi w Porebie :?: co w tym roku ich nie bedzie :?: :wink: moze ktos cos wie na ten temat bo plakatu jeszcze nie widzialem nigdzie a w Zawierciu np juz dawno jest....
WsPoMnIeNiA To NaJwAżNiEjSzE Co NaM PoZoStAjE, ZaPaMiĘtUjEmY Te NaJbArDzIeJ WzRuSzAjĄcE, PłYnĄcE Z GłĘbI SeRcA, ZaPiSaNe Do KoŃcA ŻyCiA...WsPoMnIeNiA

Giba
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Giba » 25.04.2007, 10:47

I o to na stronie moku pojawił sie program na maja :? :shock: :? szczerze :arrow: jeszcze takiej lipy i nudy chyba nigdy w porebie nie bylo :cry: jednym slowem zero atrakcji :!: :evil: Nawet nie ma zabawy z zespolem Primo ehhh koszt tych Swiat Majowych wyniósł chyba ze 1000-2000zł :shock: :lol: a moze nawet nie....a wiec pozostaje tylko impreza ze znajomymi jakis grli na dzialce czy cos w tym stylu i tak wlasnie zleca Swieta Majowe w Porebie :!: :twisted: ŻENADA :!: :!:

1 MAJA:
09.45 – Zbiórka uczestników Pochodu 1-majowego na parkingu przy Miejskim Ośrodku Kultury,
10.00 – Przemarsz Pochodu ulicami miasta, z udziałem Orkiestry Dętej OSP II Górka do Amfiteatru.
Organizator: Koło SLD w Porębie, ZZ „Metalowcy” FUM PORĘBA.
10.30 – Zwiedzanie zakładu FUM PORĘBA,
BLOK IMPREZ ARTYSTYCZNYCH (AMFITEATR):
11.00 – „ŚWIERSZCZYKI” – występ dziecięcej grupy tanecznej z MOK w Porębie,
11.30 – Konkurs KARAOKE dla dzieci i młodzieży,
15.30 – Prezentacja młodych instrumentalistów i solistów z MOK w Porębie,
17.00 – Pokaz tańca nowoczesnego – „DANCE BREATH” z MOK w Porębie,
17.30 – Występ grupy wokalno – tanecznej „FREE STYLE” z MOK w Porębie,
18.00 – ANNA CZEKAJ – DOROTA KURZELEWSKA – Recital solistek z MOK w Porębie,
18.45 – Biesiada Śląska „HANYSY”,
20.30 – Gwiazda wieczoru: „ WĘDROWNE GITARY” – przeboje Czerwonych Gitar.
22.00 – 24.00 – Zabawa taneczna – „LASER BEAT”.

2 MAJA:
08.45 – Zbiórka uczestników wycieczki rowerowej – parking przy Starym Zakładzie,
09.00 – Wycieczka rowerowa organizowana przez koło PPTK Poręba. Trasa: Poręba – ul. Przyszłości – Krawce – Niwki – Boża Męka – Mrzygłód – Poręba.

3 MAJA:
09.00 – Uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny od NSZZ SOLIDARNOŚĆ przy FUM PORĘBA.
10.30 – Turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Miasta – Stadion MKS.
18.00 – 24.00 – Zabawa Taneczna na terenie MOSIR.
WsPoMnIeNiA To NaJwAżNiEjSzE Co NaM PoZoStAjE, ZaPaMiĘtUjEmY Te NaJbArDzIeJ WzRuSzAjĄcE, PłYnĄcE Z GłĘbI SeRcA, ZaPiSaNe Do KoŃcA ŻyCiA...WsPoMnIeNiA

Awatar użytkownika
klops
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: klops » 25.04.2007, 11:48

standard... czego sie spodziewales :lol: :lol: impreza ze znajomymi przy grilu to faktycznie najlepszy punkt swiat majowych, trudno moze dni poreby beda lepsze chociaz tez nie liczylbym na jakies cuda. ja wiem ze to wszystko kosztuje, ale bez przesady, inne (nawet mniejsze) miasteczka okoliczne potrafia jakos wygospodarowac troche kasy, u nas to niemozliwe... porazka...
Ludzie inteligentni często się upijają, by bezkonfliktowo żyć z idiotami...

Karol Hadrych
Radny

Post autor: Karol Hadrych » 25.04.2007, 14:51

Nie chcę mydlić oczu że przyjeżdzają do nas artyści z "górnej półki". Chciałbym jednak zaznaczyć, że zespół Wędrowne Gitary to grupa znana w całej Polsce. Jeszcze przed Koncertem u nas, są gośćmi w Czeladzi. Myślę, że kazdy kto lubi prawdziwą muzykę na żywo, dynamiczne dźwięki będzie mile zaskoczony. To grupa grająca covery Czerwonych Gitar - uznana za najlepszą w Polsce. Zapraszam na
http://wedrowne.hg.pl/
Przykrym faktem jest to, że poszczególne osoby nazywają żenadą pracę młodych wokalistów i instrumentalistów, którą wykonują prawie przez cały rok by w takich właśnie dniach, zaprezentować się w rodzinnym mieście.

Awatar użytkownika
klops
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: klops » 25.04.2007, 15:30

Karol Hadrych pisze:Przykrym faktem jest to, że poszczególne osoby nazywają żenadą pracę młodych wokalistów i instrumentalistów, którą wykonują prawie przez cały rok by w takich właśnie dniach, zaprezentować się w rodzinnym mieście.
Karol prosze nie odwracaj kota ogonem... nikt tu nie napisal czegos takiego, jestem w 100% procentach pewien ze nikt tu nie ma nic przeciwko występom najmłodszych dzieci czy młodziezy, bardzo dobrze, ale my tu mowimy o zespolach znanych w polsce ktore wlasnie sa TERAZ na topie, tego brakuje chyba nie zaprzeczysz...

Awatar użytkownika
gys0n
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: gys0n » 25.04.2007, 17:20

Tu nie chodzi o to, że jest źle.. Może i jest dobrze ale dla osób które żyją Czerwonymi Gitarami - czyli starszych. Jak zwykle nie ma nic dla ludzi młodych..
Fakt jest faktem że Czekajka fajnie śpiewa czy dziewczyny nawet nieżle tańczą ale ile można słuchać cowerów ? Nie może nikt przyjechać z własnym repertuarem ?

Taviv
Nowicjusz

Post autor: Taviv » 25.04.2007, 19:42

Ale buba w te święta :/:/ jak co roku zreszta...eh:/

Giba
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Giba » 25.04.2007, 22:47

Czy ja na pisalem ze jakis tam zespoł "Wędrowne Gitary " jest żenujący :?: :idea: chodzilo mi poprostu o całość programu na Świeta Majowe a o 3 maja to juz nie wspomne...

Ps.A gdzie jest zabawa taneczna przy zespole Primo :?: :idea: ehhh :( przecież wszyscy dobrze wiedza jak cala Poreba przy nich sie dobrze bawi.... :!:

Karol Hadrych
Radny

Post autor: Karol Hadrych » 26.04.2007, 07:12

Naprawdę staram się nie obracać kota ogonem. Wierzę że w Dni Poręby będzie więcej atrakcji. Wszystko niestety wiąże się z pieniędzmi. Faktem jest że na obecną chwilę nie stać nas na zespoły typu Perfect. Wierzę że Dni Poreby będą tak przygotowane że każdy w programie znajdzie coś dla siebie...

Awatar użytkownika
lukas
Stały bywalec
Stały bywalec
Kontakt:

Post autor: lukas » 26.04.2007, 14:05

........... ja ide na ryby. tam bedzie chyba najciekawiej i najwiecej emocji........................ mam nadzieje że karol ch nie zapomni co napisał w ostatnim poscie jak sie już wrzesien zbliży:wink:

Awatar użytkownika
toughboy
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: toughboy » 27.04.2007, 17:09

i oczywiście jak co roku święta majowe w porębie to jedno wielkie nieporozumienie...... :x :x :x jedyną atrakcją to będą ogródki piwne i stoisko z popcornem....... ale nie zapominajmy o zabawie tanecznej zawsze sie jest z czego pośmiać (niektórych porębian) ...... liczę że dni poręby będą o wiele ciekawsze i plan rozrywek będzie bardziej rozbudowany....

Awatar użytkownika
ZiGi
Mistrzu
Mistrzu
Kontakt:

Post autor: ZiGi » 27.04.2007, 17:56

Nie wiem co śmiesznego jest w tańczących i dobrze bawiących się ludziach...
Obrazek

Awatar użytkownika
klops
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: klops » 27.04.2007, 19:09

ZiGi pisze:Nie wiem co śmiesznego jest w tańczących i dobrze bawiących się ludziach...
chyba wiem kogo kolega mial na mysli :wink: chodzi prawdopodobnie o ludzi ktorzy nie znają umiaru w piciu alkoholu, i potem wyglupija sie przed porębą, faktycznie mozna sie z nich troche posmiac :lol: jednak trzeba dodac ze to niewielki odsetek wszystkich bawiacych sie... ale jednak zawsze jakis jeden z drugim zabawiajacy reszte towarzystwa sie znajdzie :lol: :lol:

Awatar użytkownika
ZiGi
Mistrzu
Mistrzu
Kontakt:

Post autor: ZiGi » 27.04.2007, 19:24

A no chyba ze tak :) To sie zgadzam oczywiscie :P Fakt prawie na kazdej Porębskiej imprezie tak sie dzieje :)
Obrazek

Trybek44
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Trybek44 » 28.04.2007, 07:12

toughboy pisze:iale nie zapominajmy o zabawie tanecznej zawsze sie jest z czego pośmiać (niektórych porębian) ...... liczę że dni poręby będą o wiele ciekawsze i plan rozrywek będzie bardziej rozbudowany....
A ty tańczysz na takich zabawach?Pewnie stoisz gdzieś pod drzewem i potrafisz się tylko z kogoś nabijać a sam nawet może nie umiesz tańczyć. Porębę nie sposób chyba zadowolić niczym. Chorą mentalnością sami siebie krzywdzimy. A ja natomiast wraz z rodziną wybieram się na majówkę, gdyż chętnie obejrzę choćby lokalne zespoły.

ODPOWIEDZ