Ciekawy nowy biznes

Wszystko o zarabianiu i oszczędzaniu kasy
zdzich
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Ciekawy nowy biznes

Post autor: zdzich » 21.02.2012, 13:13

Polecam dobrze zapowiadający się nowy biznes. Zainteresowanym mogę przesłać link

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Re: Ciekawy nowy biznes

Post autor: Matt » 21.02.2012, 14:18

zdzichu, a co tak tajemniczo?
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

zdzich
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: zdzich » 21.02.2012, 15:05

Nie chciałbym podpaść administratorowi który jeżeli pozwoli podać mój e-mail dowie się jako pierwszy

zdzich
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: zdzich » 22.02.2012, 12:33

A więc zaryzykuję a by dać obiecującą szansę zarabiania pieniędzy porębskim internautom. Najwyżej mnie Matt wyrzuci i zaprzepaścimy szansę. Aby podołać wyzwaniu trzeba jednak trochę popracować w necie.Korespondencja /podam link/ na adres vebsodz@wp.pl pozdr.

zdzich
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: zdzich » 28.02.2012, 18:22

Tak mało chętnych na dolary ? Bogaci ludzie w tej naszej parafii

PREZES
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: PREZES » 28.02.2012, 18:48

Zdzisiu :) , nie zagłębiałem się bardzo w to co Ty proponujesz, ale na 1 rzut oko pachnie mi to tzw. "łańcuszkiem szczęścia" :wink: . Mogę sie mylić, ale tak mi się wydaje.
"Racja jest jak dupa... każdy ma swoją"
Józef Piłsudski

zdzich
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: zdzich » 28.02.2012, 22:15

Na pozór wygląda to jak określiłeś. Jest to jednak nowy projekt, synteza wszystkich poważnych portali istniejących na świecie zajmujących się zarabianiem, co jest bardzo obiecujące. Zwykle tak bywa że na początku można w nich zarobić trochę gotówk a tu wiarygodność sprawdzimy już 15 maja kiedy obiecują pierwsze rozliczenia. Dla zarejestrowanych do 9 kwietnia stworzą jeszcze dodatkowe możliwości zarobku.
Rejstracja nic nie kosztuje a uzbieranie 5 poleconych też nie stwarza większych trudności. Trzeba jednak poświęcić trochę czasu i czekać. Ryzykując trochę już uzbierałem na tego typu portalach nieco dolarów (zł także).

zdzich
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: zdzich » 04.03.2012, 16:09

To jest dopiero rewelacja http://SPAM BOMBA !!

zdzich
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: zdzich » 20.06.2012, 11:25

ZRÓB TO I NIE ZWLEKAJ - CZEKA CIĘ WIELKA PRZYGODA I NAGRODY
SIEDZIBA FIRMY W LAS VEGAS - NOWY WYMIAR INTERNETU - PROJEKT OPATENTOWANY W USA

Jak Ci się spodobają poniższe warunki uczestnictwa w MyPerfectInternet to masz niepowtarzalną możliwość dołączenia

http://www.myperfectinternet.com/?refid=2bc8995f

1.Zarejestruj się za darmo a będziesz miał dostęp z tej jednej strony do wszystkich funkcji jakie oferuje nowoczesny internet a ponadto do idealnej wyszukiwarki, darmowych gier, filmików, sklepów internetowych i innych portali a to wszystko za darmo po dokonaniu darmowej rejestracji.
Po otwarciu strony kliknij JOIN NOW (zatwierdz Terms i Privacy Policy)

2.Po dokonaniu darmowej rejestracji otrzymasz swój indywidualny link do zapraszania nowych członków i zbierania pkt do pięciu poziomów na zakupy z rabatem nawet do 99 % w wybranych sklepach współpracujących z portalem za darmo za zebrane punkty.
3.Wszystkie pkt które zbierzesz do końca lipca są automatycznie odnawiane co miesiąc, bez żadnej dodatkowej pracy - do końca życia ! Zakupiony przez Ciebie towar jest dostarczany do Twojego domu bezpłatnie - BOMBA NIE !
Jak będziesz zapraszał nowych chętnych do rejestracji na stronie PI wtedy do Twojej bazowej sumy pkt zostanie doliczona ilość nowych pkt i wzrośnie Twoja comiesięczna suma bazowa punktów.
4.Aby korzystać z dobrodziejstw portalu musisz być zarejestrowany i jako stronę startową ustawić "ProjectInter.net"
-już masz bezpłatne gry gdzie można co 15 min wygrać nagrody o wartości 50-150 $
-przelicznik uzbieranych przez Ciebie pkt na $ jest uzależniony od zysków portalu. Docelowo ma być 1:1 czyli 1 pkt=1 $ a może być więcej w zależności od zysków Firmy na który My wszyscy pracujemy.
A co najistotniejsze to zyski osiągane przez Ciebie możesz przekazać najbliższym - FAJNE NIE !

Witamy na naszej platformie gdzie Firma dzieli się zyskami z jej członkami.
Chyba nie żałujesz że przeczytałeś - DO DZIEŁA !!

zdzich
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: zdzich » 29.09.2012, 18:16

Witam

Wystarczy się zarejestrować i bez żadnego klikania zbierać comiesięczne profity w $.
Od 20 pazdziernika wypłata będzie dokonywana co 3 dni na konto eWallete które należy otworzyć wg podanej instrukcji.
Szczegóły zainteresowanym mogę podać mailem.
Powodzenia

zdzich
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: zdzich » 12.01.2013, 13:06

PREZES
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: PREZES » 12.01.2013, 14:57

Zdzisiu, fajne wynajdujesz sposoby zarabiania. chwała Ci za to.
Jednakże, wczytując sie w głębie tego biznesu to jakby tego nie nazwać to i tak mi to wygląda na ten "nieszczęsny łańcuszek szczęścia".
Niby to się nazywa teraz "darowizna" ale i tak musisz zapraszać inne osoby to zaangażowania sie niby w tą darowizne.

Nie żebym był upierdliwy, ale owe nowe nazewnictwo "darowizna" tego przedsięwzięcia to tak POROZUMIENIENIE CENTRUM z lat 90 a nowa nazwa PIS :D , Niby nie to samo ale "twarze" i "idea" zarobku nie zmieniona.

Mamy jednak demokracje i nikt nikomu nie zabroni inwestowania lub zarabiania w takim biznesie :D .
"Racja jest jak dupa... każdy ma swoją"
Józef Piłsudski

zdzich
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: zdzich » 12.01.2013, 16:12

Masz racje My te stare czasy znamy. Jednak jak się wczytasz w zasady to robi wrażenie łańcuszka ale nie szczęścia tylko włożonej pracy. Tutaj nie tracisz nic nawet tych 15 zł bo trzeci pozim zwraca Ci to z nawiązką a potem już tylko z górki. Budujemy to z gronem przyjació i na wstępie rezerwy są duże ale bwz pracy nie ma kołaczy.
A jak chciałbyś wejść w poważny światowy biznes to zapraszam.

A jak chcesz coś lekkiego to tutaj
www.fortunego.com/en/user/registration/regen13984.html

vojtek
Nowicjusz

Post autor: vojtek » 28.03.2013, 18:32

Ja powiem tak - gdyby miał naprawdę ciekawy pomysł na biznes nie chwaliłbym się nim na forum publicznym :)

zdzich
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: zdzich » 28.03.2013, 19:02

a ja się pochwalę za miesiąc półtora i pokażę konkretne wyniki. Egoistą nie jestem i chętnie zawsze dzielę się z rodakami obiecującymi perspektywami

ODPOWIEDZ