Sześciolatki pożegnały przedszkole

Najświeższe wieści z naszego miasta i okolicy
Awatar użytkownika
e-poreba.pl
Redaktor
Posty: 646
Rejestracja: 26.05.2014, 13:52

Sześciolatki pożegnały przedszkole

Post autor: e-poreba.pl » 12.06.2019, 12:27

W Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie odbyło się uroczyste pożegnanie przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego, którzy już we wrześniu rozpoczną naukę w szkole podstawowej.

Na uroczystość przybyli wraz z rodzicami, by na wstępie zatańczyć poloneza i po raz ostatni zaprezentować się w specjalnym programie artystycznym. Wręczono też podziękowania dla rodziców „Przyjaciel Przedszkola”.

Dyrektor przedszkola, Agnieszka Andrzejewska pogratulowała przedszkolakom efektów w pierwszym etapie nauki, podczas którego nauczyły się czytania, pisania, liczenia, poznały podstawy języka angielskiego oraz życzyła sukcesów i samych piątek i szóstek na dalszej edukacyjnej drodze.

Łzy w oczach miały wychowawczynie Katarzyna Kucia i Agnieszka Kurzak, które wraz ze skarbnikiem miasta Joanną Mucha, wiceprzewodniczącą Rady Miasta Elżbietą Kołodziej, przewodniczącą Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej Krystyną Rok i Dyrektorem Przedszkola, wręczały przyszłym pierwszoklasistom dyplomy ukończenia przedszkola. Na zakończenie były pamiątkowe zdjęcia i słodki poczęstunek.


Włodzimierz Pucek

ODPOWIEDZ