Noworoczne spotkanie w OSP Poręba

Najświeższe wieści z naszego miasta i okolicy
Awatar użytkownika
e-poreba.pl
Redaktor
Posty: 665
Rejestracja: 26.05.2014, 13:52

Noworoczne spotkanie w OSP Poręba

Post autor: e-poreba.pl » 02.01.2019, 07:35

28 grudnia 2018 roku, odbyło się noworoczne spotkanie strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Porębie. Spotkanie otworzył Prezes Zarządu OSP w Porębie Marcin Darocha, który przywitał przybyłych gości i zaprezentował pokaz multimedialny z osiągnięć strażaków w 2018 roku. Ochotnicy z Poręby dotychczas uczestniczyli w 67 akcjach ratowniczo-gaśniczych i miejscowych zagrożeń.

W spotkaniu udział wzięli m.in. - Burmistrz miasta i Prezes ZM ZOSP w Porębie Ryszard Spyra, Komendant Powiatowy PSP w Zawierciu bryg. Artur Łągiewka i Komendant Zarządu Miejskiego ZOSP w Porębie Zbigniew August.

Prezes OSP w Porębie Marcin Darocha oraz Wiceprezes ZM ZOSP w Porębie i członek Zarządu Powiatowego ZOSP Zawierciu Dominik Pucek wręczyli Prezesowi ZM ZOSP w Porębie Ryszardowi Spyrze i Komendantowi Powiatowemu PSP w Zawierciu bryg. Arturowi Łągiewce okolicznościowe statuetki za wspomaganie OSP Poręba.

Podczas spotkania uczestnicy złożyli sobie życzenia i wspólnie usiedli do stołu, by podsumować mijający rok w rodzinnej atmosferze.


Włodzimierz Pucek

ODPOWIEDZ