Piknik „Bądź bezpieczny z OSP Poręba”

Najświeższe wieści z naszego miasta i okolicy
Awatar użytkownika
e-poreba.pl
Redaktor
Posty: 648
Rejestracja: 26.05.2014, 13:52

Piknik „Bądź bezpieczny z OSP Poręba”

Post autor: e-poreba.pl » 17.09.2018, 09:18

16 września na terenie placu za remizą strażacką odbył się Piknik „Bądź bezpieczny z OSP Poręba” w której oprócz licznie przybyłych mieszkańców uczestniczyli też strażacy z OSP Poręba, OSP Niwki, OSP Poręba II, OSP Marciszów i OSP Krzemienda.

Na mieszkańców, nie tylko tych najmłodszych, czekało wiele atrakcji. Były strażackie gry i konkursy dla dzieci z nagrodami, zabawy z animatorami, stanowiska zabaw m.in. z dmuchaną zjeżdżalnią, studio urody i makijażu przy malowaniu twarzy, fotobudka a także wizyta kropelki z MPWiK.

Wśród wielu atrakcji był m.in. pokaz ratownictwa medycznego i udzielania pierwszej pomocy, przejażdżki drabiną strażacką oraz strażacka grochówka i żurek z kuchni polowej.

W programie Pikniku odbył się koncert orkiestry OSP Poręba II, występ zespołu „Retro” i Izabeli Grzyb a imprezę zakończyła zabawa taneczna z DJ Domson.

Festyn dofinansowano ze środków Programu "Działaj Lokalnie" Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Centrum Inicjatyw Lokalnych w Zawierciu.

Włodzimierz PucekPodziękowania za pomoc w zorganizowaniu imprezy dla Centrum Inicjatyw Lokalnych w Zawierciu, Miejski Ośrodek Kultury w Porębie, Urząd Miasta Poręba, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, Jura Rescue Team – transport medyczny, Zakłady Uboju i Rozbioru Mięsa „MAR-BET”, Piekarnia – Cukiernia Tomasz Łukasik, Sklep MATAN – delikatesy, DJ Domson – Dominik Pucek, Grzegorz Gąska.

ODPOWIEDZ