Dzień Sportu na Orliku

Najświeższe wieści z naszego miasta i okolicy
Awatar użytkownika
e-poreba.pl
Redaktor
Posty: 648
Rejestracja: 26.05.2014, 13:52

Dzień Sportu na Orliku

Post autor: e-poreba.pl » 18.06.2018, 20:32

17 czerwca pod patronatem Burmistrza Miasta Ryszarda Spyry odbył się Dzień Sportu na Orliku.

Imprezę rozpoczęto od pokazu udzielania pierwszej pomocy medycznej przez OSP Niwki i OSP Poręba. Była też prelekcja o bezpiecznych wakacjach przeprowadzona przez Policję.

Przez wiele godzin na terenie kompleksu sportowego Orlik odbywały się liczne konkurencje sportowe i konkursy prowadzone przez lokalnego animatora sportowego Roberta Bijaka i wolontariuszy.

Sporo emocji dostarczyło strzelanie rzutów karnych, w których zwyciężyli: grupa młodsza – Daniel Wiktorek a w grupie do 13 lat – Damian Kuczera. Najlepszym bramkarzem został Daniel Strojec a najmłodszym zawodnikiem był Kacper Mucha.

W meczach piłki nożnej Liceum Ogólnokształcące wygrało z Technikum Zespołu Szkół 14:7 a drużyna rodziców pokonała drużyną „Orły Orlika” 9:8. W meczu piłki siatkowej drużyna Orlik 2018 zwyciężyła drużynę Jurajscy Rycerze 3:2.
Wiele braw zebrała grupa taneczna „Dance Revolution” za żywiołowy pokaz tańca.

Na zakończenie Burmistrz Ryszard Spyra podziękował za liczny udział w Dniu Sportu na Orliku w którym uczestniczyły dzieci, młodzież i rodzice oraz wręczył uczestnikom nagrody rzeczowe i puchary a sponsorom pamiątkowe dyplomy.


Włodzimierz Pucek

ODPOWIEDZ