Zakończyli karnawał

Najświeższe wieści z naszego miasta i okolicy
Awatar użytkownika
e-poreba.pl
Redaktor
Posty: 644
Rejestracja: 26.05.2014, 13:52

Zakończyli karnawał

Post autor: e-poreba.pl » 09.02.2018, 11:01

8 lutego w „tłusty czwartek” w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie odbyła się zabawa kończąca karnawał, zorganizowana przez zarząd Stowarzyszenia Emerytów Rencistów i Inwalidów „NESTOR” w Porębie.

Do tańca przygrywał „człowiek orkiestra” Karol Harrych, a piosenki z lat młodości takie jak „Zielone wzgórza nad Soliną”, „Głęboka studzienka” czy „Fale Dunaju” śpiewano chórem.

- W dzisiejszej zabawie wzięło udział ponad 60 naszych członków udowadniając, że mimo podeszłego wieku potrafią się znakomicie bawić - mówi przewodnicząca Stowarzyszenia Emerytów Rencistów i Inwalidów „NESTOR” w Porębie Halina Lipa. – Ubiegły rok zakończyliśmy wystawą prac na zakończenie projektu „Mosty pokoleń” i uroczystym spotkaniem wigilijno-opłatkowym a już przygotowujemy imprezę z okazji Dnia Kobiet.

Zabawa pokazała, że jest zapotrzebowanie na takie imprezy, tańczyli na parkiecie, nie czując zmęczenia, delektowali się przysmakami przyrządzonymi przez siebie a długim rozmowom i wspomnieniom z lat pracy i młodości nie było końca.


Włodzimierz Pucek

ODPOWIEDZ