Świętowano dzień seniora

Najświeższe wieści z naszego miasta i okolicy
Awatar użytkownika
e-poreba.pl
Redaktor
Posty: 633
Rejestracja: 26.05.2014, 13:52

Świętowano dzień seniora

Post autor: e-poreba.pl » 16.10.2017, 11:13

W MOK w Porębie z okazji Dnia Seniora odbyło się uroczyste spotkanie członków Stowarzyszenie Emerytów Rencistów i Inwalidów „Nestor” w Porębie.

Minutą ciszy uczczono pamięć tych, którzy „odeszli”. Życzenia zdrowia oraz pogody ducha z okazji Dnia Seniora złożyli: Burmistrz Miasta Poręba Ryszard Spyra, Dyrektor MOK w Porębie Karolina Ostrowska, Kierownik SP ZOZ Lidia Rok - Kasztalska i radni Rady Miasta z klubu „Pozytywna Inicjatywa” Agnieszka Andrzejewska, Karol Hadrych. oraz Arkadiusz Wojdyła.
Seniorom: Jadwidze Wyszyńskiej i Zofii Pielas, które ukończyły 80 lat życia wręczono pamiątkowe dyplomy i czerwone róże.
Wiele braw za swoje występy zebrali występujący członkowie zespołów: „Muzo Skrzaty”, „INSPIRIO”, „Retro”, „Złota Jesień bis” i KGW „Niwczanki”.

Przy stolikach nie milkły rozmowy i wspomnienia. Chętni mogli również pokazać swoje umiejętności na parkiecie. W trakcie uroczystego spotkania były wspólne śpiewy, rozmowy, wspomnienia o dawnych czasach a emeryci pokazali że jesień wcale nie musi być smutna.


Włodzimierz Pucek

ODPOWIEDZ