Piknik rodzinny w Przedszkolu

Najświeższe wieści z naszego miasta i okolicy
Awatar użytkownika
e-poreba.pl
Redaktor
Posty: 554
Rejestracja: 26.05.2014, 13:52

Piknik rodzinny w Przedszkolu

Post autor: e-poreba.pl » 05.06.2017, 08:21

2 czerwca na terenie ogrodu przedszkolnego Przedszkola Miejskiego nr 1 w Porębie odbył się Piknik Rodzinny na który licznie przybyli mieszkańcy nie tylko Poręby mogli podziwiać wszystkich przedszkolaków w różnych występach artystycznych i konkursach.

Wiele gorących braw zebrali uczestnicy imprez artystycznych przy pokazie tańca „Toca – toca” w wykonaniu dzieci z przedszkolnego klubiku tanecznego „Tańczące nutki”, klubiku teatralnego „Maski” i Koła muzycznego „Przyjaciele” z ZPiSdN z Zawiercia.

Licznie przybyli mieszkańcy mogli skosztować różnorodne sałatki i smakowite ciasta i wyborny smalec ze skwarkami. Oblegane były stoiska małej gastronomii z których nęciły zapachy kiełbaski z grilla i bigos.

Wielu skorzystało z usług w studio urody i makijażu przy malowaniu twarzy i paznokci oraz mogło zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w foto budce.

Atrakcją pikniku były też pokazy strażaków z OSP Niwki i OSP Poręba oraz stanowiska zabaw m.in. z dmuchanym zamkiem i Paintball.

Dużą popularnością cieszyła się loteria fantowa bez przegranych losów, a głównymi nagrodami były m.in.: karnet do parku wodnego Jura w Łazach, usługi fryzjerskie, usługi kosmetyczne, karnet na aerobik, wejściówka na Paintball i zestawy kosmetyków.


Włodzimierz Pucek

ODPOWIEDZ