Karnawałowy Bal Przedszkolaków

Najświeższe wieści z naszego miasta i okolicy
Awatar użytkownika
e-poreba.pl
Redaktor
Posty: 553
Rejestracja: 26.05.2014, 13:52

Karnawałowy Bal Przedszkolaków

Post autor: e-poreba.pl » 03.02.2017, 14:33

W Przedszkolu Miejskim nr 1 w Porębie odbył się doroczny bal karnawałowy przedszkolaków. W tym roku wzięło w nim udział bajecznie przebranych około 150 dzieci. Wśród wielu bajkowych postaci można było spotkać najczęściej dziewczynki przebrane za księżniczki, wróżki, czerwone kapturki czy królowe. W grupie chłopców dominowały militaria prawie z każdej epoki: piraci, rycerze, policjanci, kowboje, superman, Zorro, Harry Porter a nawet piłkarze Lewandowski i Szczęsny.

Karnawałowy bal prowadziły i bawiły wodzirejki z firmy „Animator” z Sosnowca, które nadawały rytm całej zabawie. Nie dały się one dzieciom nudzić, a co jakiś czas przerywały muzyczne przeboje różnymi konkursami. Początkowo nieśmiało chłopcy tańczyli z chłopcami a dziewczynki z dziewczynkami, ale z biegiem czasu potworzyły się pary i tak już było do końca.

Ten trwający dwie godziny bal pokazał, że dzieci bardzo lubią się bawić, a tyle niespożytej energii dziecięcej wystarczyłoby na pewno na niejedną taką zabawę. Mają za sobą spotkanie z Mikołajem i przedstawienie jasełkowe. Przed nimi Walentynki i korowód wiosenny „Pożegnanie zimy – powitanie wiosny”.


Włodzimierz Pucek

ODPOWIEDZ