Wyjazdy na cenzurowanym

Najświeższe wieści z naszego miasta i okolicy
Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Wyjazdy na cenzurowanym

Post autor: Matt » 15.03.2005, 14:36

O narażanie gminy na straty poprzez wypisywanie fikcyjnych delegacji oskarżył Jana Macherzyńskiego, burmistrza Poręby, radny Edward Dorobisz. - Mam prawo podejrzewać, że wypisuje pan nieprawnie delegacje, które podpisuje panu przewodniczący Rady Miasta, a faktycznie przebywa pan zupełnie gdzie indziej, niż wpisuje pan to na delegacji. Sam to sprawdziłem - dowodził Dorobisz, żądając wyjaśnień w tej sprawie.

Jan Macherzyński twierdzi, że wszystkie te oskarżenia są bezpodstawne, bo wypisuje zaledwie jedną delegację tygodniowo, podczas gdy faktycznie wyjeżdża w celach służbowych o wiele więcej.

- Ciągle słyszę takie posądzenia dotyczące też służbowych komórek, laptopa, czy delegacji. Oczywiście można laptopa zamknąć w biurze, wyłączyć komórki i prąd, wtedy się zaoszczędzi, tylko po co te urządzenia kupiliśmy? Jeśli chodzi o delegacje, to nie wiem, kto do nich więcej dokłada - gmina, czy ja z własnej kieszeni - twierdzi burmistrz Macherzyński.

(ad) - Dziennik Zachodni

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 16.03.2005, 00:13

I znowu spory w urzędzie....jak tu ma byc dobrze jak radni(y) nie potrafi wspłpracowac z burmistrzem... :cry: :cry:
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

Oeen
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Oeen » 16.03.2005, 14:18

no to należy tylko współczuć naszemu burmistrzowi, no bo z czego też on biedaczek żyje . Cały tydzień, cały miesiąc na delegacjach bo przecierz nie w Urzędzie, więc pewnie pensji mu pensji na to dokładanie do Gminy nie starcza. Może się opieka społeczna zlituje i coś dorzuci.

bigfoot
Nowicjusz

Post autor: bigfoot » 18.03.2005, 14:14

I znów kolejny temat pt:"Nasz dzielny i waleczny Pan Dorobisz".Tak sobie myślę ,że Panu Dorobiszowi brakuje już tematów do oskarżania i schodzi do podrzędnych .Ilekroć jestem w Urzędzie widzę Machusia , tak więc chyba tak często to znowu nie bierze tych delegacji.Postawić należałoby pytanie:dlaczego tylko Dorobisz zarzuca nieprawidłowości,czy inni radni nic nie robią tylko biją "grubą kasę" a on wspaniały węszy przekręty i dręczy władze?Ja wam wszystkim odpowiem:on jest pojebany i powinien wyjechać na leczenie.A może w minionym okresie Dorobisz był ub-ekiem i tak mu zostało ?.W każdym razie Dorobisz - Fuck You!!!!!!!!!!!!!!!!!.

Awatar użytkownika
Ted Kaczynski
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Ted Kaczynski » 18.03.2005, 18:19

Znowu się czepia bezradny Dorobisz :? Dymić to każdy potrafi. Nie tędy droga drogi Panie. Ja na pewno na Pana nie zaglosuje jesli bedzie Pan startowal na stanowisko burmistrza :idea:
"Jak masz srake to składaj papier na cztery" Adam Mickiewicz
"Nie bądź rasistą - zabij wszystkich"

LOLA
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: LOLA » 20.03.2005, 09:08

Prawda jest taka, że "jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził"!!!Zawsze się znajdzie jakiś "hak" który oczerni burmistrza. Było tak w przypadku Pana Spyry i w przypadku obecnego Pana Mcherzyńskiego. Byłemu burmistrzowi zarzucano min. to że pije w pracy wraz z niektórymi urzędnikami(nie wnikam czy tak było), natomiast obecnemu zarzuca się coś innego, w tym wypadku że bierze kase a nie sprawuje urzędu. I zawsze się znajdzie to "coś". To jest przykre. Ale żeby było dobrze to trzebaby było zmienić społeczeństwo w Porębie bo innego wyjścia nie widze.

Oeen
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Oeen » 20.03.2005, 10:53

oczywiście, że nigdy się wszystkim nie dogodzi ale chyba lepiej pić niż brać. Z tego co słychać coraz częściej to na sz burmistrz bieże i to ostro. Wcale się nie dziwię, przecież niewiele mu już zostało.Coraz cżęściej słychać tez hasło " Spyra wróć ".

LOLA
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: LOLA » 20.03.2005, 12:02

No mnie się wydaje że po pijanemu człowiek nic dobrego nie zdziała...Umysł nietrzeźwy. Nie rozumiem pojęcia "brać" bo można je zrozumieć na wiele sposobów. Z tego co mi wiadomo to Pan Spyra też sobie coś nie coś brał, ale było minęło.Taka już nasza mentalność ludzka że zawsze znajdziemy jakiś punkt zaczepienia żeby kogoś oczernić. :)

ODPOWIEDZ