W meczu siatkówki - Jastrzębie górą!

Najświeższe wieści z naszego miasta i okolicy
Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

W meczu siatkówki - Jastrzębie górą!

Post autor: Matt » 13.02.2010, 10:06

W ramach uroczystości otwarcia nowej hali sportowej odbył się pokazowy mecz siatkówki Jastrzębski Węgiel – Domex Tytan AZS Częstochowa. Mecz ten zgromadził bardzo dużo sympatyków siatkówki i nie dla wszystkich starczyło siedzących miejsc.

- Na ten mecz przygotowaliśmy ok. 800 miejsc siedzących – mówi burmistrz miasta Marek Śliwa. – Cieszy mnie fakt, że w naszym mieście jest tylu sympatyków siatkówki, którzy stworzyli prawdziwą atmosferę sportową swoim dopingiem. W końcu marca (datę ustali PZPS) odbędzie się w Porębie międzynarodowy mecz juniorek w siatkówce Polska – Belgia.

W dzisiejszym meczu mogliśmy zobaczyć na żywo drużyny w najsilniejszych składach i m.in. takich zawodników jak: Pavel Abramow, reprezentant Federacji Rosyjskiej, Marek Nowotny, Brazylijczyk Pedro Azenh, Igor Yudin czy kapitan zespołu z Jastrzębia - Grzegorz Łomacz.

W meczu tym zwyciężyła drużyna występująca w lidze mistrzów - Jastrzębski Węgiel, która po zaciętym meczu pokonała drużynę Domex Tytan AZS Częstochowa 3 : 0 (25 – 19, 25 – 18, 26 – 24).

Drużyny wystąpiły w następujących składach:
Jastrzębski Węgiel - Grzegorz Łomacz (kapitan drużyny), Adam Nowak, Pavel Abramow, Igor Yudin, Sławomir Master, Paweł Rusek (libero), Marek Novotny, Patryk Czarnowski, Wojciech Sobala, Sławomir Szczygieł, Sebastian Pęcherz, Pedro Azenha. Trener – Roberto Santilli.
Domex Tytan AZS Częstochowa – Piotr Łuka (kapitan drużyny), Łukasz Wiśniewski, Wojciech Gradowski, Paweł Mikołajczak, Paweł Zatorski (libero) Andrzej Wrona, Toni Kankaanpaa, Bartosz Janeczek, Piotr Nowakowski, Marek Kardas, Fabian Drzyzga, Krzysztof Wierzbowski. Trener – Grzegorz Wagner.
Po meczu odbył się pokaz laserowy. Organizatorzy meczu pragną podziękować firmie „Niezapominajka”, która zaprezentowała maskotkę - Myszkę Miki oraz OSP z Poręby i Niwek za pomoc w zabezpieczeniu porządkowym podczas meczu.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Włodzimierz Pucek

Porębianin
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Re: W meczu siatkówki - Jastrzębie górą!

Post autor: Porębianin » 13.02.2010, 13:07

A ja mam takie zapytanie, trzeba było zapłacić za wstęp?? Czy, też był za friko ;-)

Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Post autor: Cpt_Willard » 13.02.2010, 13:09

Za free.
"The only thing I ever saw that came close to Objective Journalism was a closed-circuit TV setup that watched shoplifters in the General Store at Woody Creek, Colorado"
Hunter S. Thompson

Wlodi
Redaktor

Post autor: Wlodi » 13.02.2010, 16:50

Dzisiaj TVS (Silesia) ok. godz. 21.50 ma przekazać obszerną relację z pokazowego meczu siatkówki Jastrzębski Węgiel – Domex Tytan AZS Częstochowa w ramach uroczystości otwarcia nowej hali sportowej w Porębie.

Mineral Rut
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Mineral Rut » 13.02.2010, 19:02

Porębianin pisze:A ja mam takie zapytanie, trzeba było zapłacić za wstęp?? Czy, też był za friko ;-)
Twoje pytanie jest typowe dla twojego niku który mówi skąd jesteś....

Porębianin
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Porębianin » 13.02.2010, 21:52

Mój Drogi mieszkałem w Porębie od urodzenia (21 lat). Teraz już tam nie mieszkam od 3 , więc skąd miałbym to wiedzieć :] pzdr. Man from Lokeren ;-)

mlody
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: mlody » 13.02.2010, 23:29

Porębianin pisze:pzdr. Man from Lokeren ;-)
Wróć! Mineral pisze ,że warto.
Przyszłość jest prezentem, jaki robi nam przeszłość

ODPOWIEDZ