Co myślicie o kandydacie na prezydenta: Andrzej Duda?

Dyskusje o polityce w Polsce i na świecie
kradox
Nowicjusz

Re: Co myślicie o kandydacie na prezydenta: Andrzej Duda?

Post autor: kradox » 09.03.2015, 20:58

na spotkania wyborcze organizowane przez PIS zaproszeni będą wszyscy chętni. w moich wcześniejszych wpisach zapraszam osoby chętne do włączenia się w tworzenie struktury terenowej PIS w Porębie. osoby zainteresowane wezmą udział w zebraniu założycielskim i tyle. następnym etapem będzie organizacja spotkań związanych z wyborami prezydenckimi i parlamentarnymi.

kradox
Nowicjusz

Post autor: kradox » 09.03.2015, 21:02

nie twierdziłem nigdy, że osoby które nie popierają poglądów PIS to bolszewicy. natomiast napisałem oczywiście, iż wiele wpisów na tym forum świadczy o tym, iż w Porębie wiele osób tęskni za socjalizmem. polecam Białoruś, Kubę i Koreę Płn.

aga.nov
Nowicjusz

Post autor: aga.nov » 10.03.2015, 21:29

Trochę kij w mrowisko widzę włożyłam tym tematem ;-) dyskusja jest ważna a jeszcze ważniejsze są argumenty i fakty. Można się czepiać każdego kandydata jednak wybrać kogoś musimy. Dziękuję za Wasze opinie i pozdrawiam.

exon
Nowicjusz

Post autor: exon » 10.03.2015, 22:39

Nie zagłosuję ani na Andrzeja Dudę ani na Bredzisława Komoruskiego. U pierwszego z panów za dużo socjalizmu w programie jak i wrażeniu że jest on tylko chorągiewką J. Kaczyńskiego. Na drugiego z panów nie zagłosuję z powodu: podniesienia wieku emerytalnego, podwyższenia podatku VAT, za podniesienie akcyzy na paliwo, za podniesienie VAT-u na ubranka dziecięce, za o-ZUS-owanie "umów śmieciowych", za koszty utrzymania kancelarii większe, niż Królowej Brytyjskiej, za regulacje w każdym aspekcie gospodarki, za twierdzenie, że ostatnie wybory zostały przeprowadzone rzetelnie, za wygonienie z Polski 2 mln ludzi oraz za inne liczne gafy (Polecam akcje ‪#‎dziekujeKomorowskiemu‬). Jest to postać zbyt nijaka, marionetka PO. Nie nadaję się on na obecne czasy, kiedy w sasiednim kraju trwa wojna, bo nie wiem czy wiecie, ale nasze realne siły wojskowe to 60 tyś żołnierzy, ale o wojsku to może kiedy indziej. Jedynymi ciekawymi kandydatami sa Marian Kowalski, Janusz Korwin-Mikke, Grzegorz Braun, Paweł Kukiz, którzy realnie chcą zmienić coś w Polsce na lepsze. Jeśli kogoś by zaciekawiły te kandydatury to polecam obejrzeć ten filmik, jak i zaznajomić se z całym tym kanałem: https://www.youtube.com/watch?v=WdjWEKivVwg . Oczywiście jest to tylko moja opinia jak i mój własny wybór i nikogo nie naklaniam do glosowania na którąś z tych osób, ale dla bandy czworga czyli PO-PIS-SLD-PSL mówie stanowcze nie! Czas powiedzieć "nie" tym złodziejom, odciagnąć ich od koryta i zmienić coś, na lepsze.

kradox
Nowicjusz

Post autor: kradox » 12.03.2015, 16:42

Informuję i zapraszam na spotkanie z kandydatem na Prezydenta RP Andrzejem Dudą
Spotkanie odbędzie się 18 marca - środa - o godz. 17.00 na skwerze przed MOK w Zawierciu, ul. Piastowska
Zapraszam!!!

Timmy
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Timmy » 19.03.2015, 22:00

http://www.zawiercie.info/wiadomosci,19 ... +zawiercie

Wybierzmy sobie Dudę, niech nam wszystkim dobrze zrobi.

Bnn
Nowicjusz

Post autor: Bnn » 16.04.2015, 14:07

Witam,

nie chcę zakładać nowego tematu dotyczącego tegorocznych wyborów prezydenckich, ale chciałbym zwrócić Państwa uwagę na kandydaturę Pana Mariana Kowalskiego. Mainstreamowe media pomijają jak mogą kandydatów antysystemowych (Kowalski, Kukiz, Braun), wyjątkiem będzie debata kandydatów na prezydenta w TVP1 5 maja br. Zachęcam do zapoznania się z programem p. Kowalskiego dostępnym na podanej poniżej stronie internetowej oraz licznymi wywiadami dostępnymi m.in. w serwisie YouTube.

Program:
http://mariankowalski.pl/program

Spotkanie w Sosnowcu:
http://kanal99.pl/2015/03/37484/37484

Obrazek

Awatar użytkownika
xinoros
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: xinoros » 18.04.2015, 12:00

Jak sytuacja wygląda z kołem PiS w Porębie? Coś ostatnio ta sprawa ucichła.

ODPOWIEDZ